Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Echo of Soul: Phoenix. Stwórz swojego bohatera i przeżyj epicką przygodę!

Stwórz swojego bohatera i przeżyj epicką przygodę!

Echo of Soul: Phoenix to rozbudowana gra MMORPG od grupy Gamigo specjalizującego się w produkcjach sieciowych. Fani gatunku znajdą tutaj wszystko, czym powinna charakteryzować się dobra gra massively multiplayer online – duży wybór klas, ogromne możliwości rozwoju postaci, dynamiczną walkę, a także wieloosobowe raidy. Sprawdź już teraz, czy zostaniesz legendą tego magicznego świata!

Echo of Soul: Phoenix

Echo of Soul: Phoenix | Darmowa Gra

Stwórz swojego bohatera i przeżyj epicką przygodę! Echo of Soul: Phoenix to rozbudowana gra MMORPG od grupy Gamigo specjalizującego się w produkcjach sieciowych. Fani gatunku znajdą tutaj wszystko, czym powinna charakteryzować się dobra gra massively multiplayer online – duży wybór klas, ogromne możliwości rozwoju postaci, dynamiczną walkę, a także wieloosobowe raidy. Sprawdź już teraz, czy zostaniesz legendą tego magicznego świata!

Po pobraniu klienta za pomocą launchera gry zostaniemy powitani bardzo klimatycznym ekranem logowania, gdzie wybierzemy server, a następnie skierujemy się wprost do kreatora postaci. Kreator jest miejscem wyboru naszej klasy (jednej z aż siedmiu), a także customizacji avatara, w jaki się wcielimy. Wszyscy fani dopieszczania swoich postaci poczują się tutaj zapewne jak w domu, ze względu na ogrom opcji kosmetycznych!

Echo of Soul: Phoenix

Gdy już stworzymy naszą postać przeniesiemy się wprost do żyjącego świata gry, który od razu zarysuje nam swoją fabułę. Początkowe misje fabularne będą również intuicyjnym samouczkiem, który przeprowadzi wszystkich początkujących przez pierwsze etapy rozgrywki. Wykonywanie tych misji jest niezwykle ważne, ponieważ – poza funkcją uczącą – pchają one do przodu fabułę gry, a jednocześnie zapewniają najlepszy i najszybszy rozwój postaci ze względu na wartościowe nagrody, jakie otrzymamy za ich ukończenie. Oczywiście gra oferuje również setki zadań pobocznych, co jest już standardem tego gatunku.

Echo of Soul: Phoenix

Bardzo szybko okaże się również, że Echo of Soul to gra, która bazuje na dynamicznym i jednocześnie bardzo efektownym systemie walki. Już od pierwszych poziomów będziemy mieli do dyspozycji kilka skilli, które z czasem będziemy łączyć w combosy. Wraz z rozwojem naszej postaci ich ilość znacząco wzrośnie… a i tak będzie to dopiero przedsmak tego, jak ważne będzie wykorzystywanie mocnych stron poszczególnych klas w rozgrywce grupowej. Umiejętne ich połączenie będzie często decydowało o sukcesie bądź porażce. Echo of Soul to zdecydowanie gra, w której walka odgrywa kluczową rolę w rozgrywce.

Echo of Soul: Phoenix

W grze znajdziemy aż 7 unikalnych klas postaci, a każda z nich posiada 2 podklasy, które dodatkowo pozwolą na dopasowanie stylu gry do naszych indywidualnych oczekiwań. Będą to następująco:

 • Paladyn – święty rycerz wykorzystujący światłość w celach ofensywnych.
 • Wojownik – klasyczna klasa bazująca na ogromnej sile i dużych obrażeniach fizycznych.
 • Rogue – najbardziej mobilna i zabójcza klasa,
 • Guardian – postać stricte defensywna, przeznaczona do tankowania dungeonów,
 • Sorceress – czarodziejka zadająca potężne obrażenia z dystansu,
 • Archer – ostrzeliwujący wrogów z flanki,
 • Warlock – hybryda postaci blisko- i dalekodystansowej, która łączy te dwa style w unikalny sposób!

Warto również dodać, że poza podklasami, każda z klas ma specjalne skille, które używamy za pozyskane z wrogów dusze, po ich uprzednim „oczyszczeniu”, co dodatkowo urozmaica gameplay.

Echo of Soul: Phoenix

Mapa Echo of Soul jest – zupełnie nie przesadzając – ogromna. Dzieli się na dwa potężne kontynenty – Nicaea oraz Kharath. Każdy z nich podzielony jest natomiast na kilkadziesiąt hubów zróżnicowanych pod względem występujących w nich „flory” oraz „fauny” - czyli krajobrazów, a także potworów i przeciwników wszelkiej maści. Poszczególne krainy mają określony zakres leveli, jakie winna mieć nasza postać, jeżeli chcemy sobie w niej skutecznie radzić. Dlatego też nie polecamy postaciom z 25 poziomem doświadczenia próbować swoich sił w krainie przeznaczonej chociażby dla poziomu 40. Gra jednak w żaden sposób nie dyktuje nam sposobu eksploracji poszczególnych hubów – zależy to wyłącznie od nas!

Echo of Soul: Phoenix

Żeby dodatkowo urozmaicić rozgrywkę, a jednocześnie zaspokoić potrzeby wszystkich „kolekcjonerów”, w Echo of Soul znajdziemy dziesiątki petów oraz mountów. Różnica między jednymi a drugimi jest ogromna – pierwsze stanowią dodatek „estetyczny”, natomiast na tych drugi możemy… jeździć. Są one doskonałym sposobem na szybkie przemieszczanie się po – jakże rozległej – mapie. Warto pamiętać, że zarówno pety jak i mounty, to głównie urozmaicenie gry, a nie jej trzon, dlatego ich posiadanie oraz kolekcjonowanie nie wpływa na balans rozgrywki.

Echo of Soul: Phoenix

Czym byłaby współczesna gra MMORPG bez rozwiniętego contentu społecznego? W grze znajdziemy oczywiście system gildyjny. Gildia zapewni nam nie tylko pomoc od swoich członków oraz wspólne wyprawy, ale również i pasywne perki, jak chociażby szybsze zdobywanie doświadczenia przez naszą postać. Gdy osiągniemy nieco wyższy poziom będziemy mogli brać udział w wyprawach do lochów, a następnie do raidów, gdzie wraz z grupą innych graczy będziemy stawiać czoła potężnym bossom. Niesamowicie ważna będzie tutaj taktyka oraz odpowiednie zbalansowanie grupy, o czym napisałem nieco w akapicie poświęconym skillom postaci.

Echo of Soul: Phoenix

Echo of Soul: Phoenix to gra całkowicie darmowa, co oznacza, że za jej pobranie oraz zabawę nie zapłacimy ani grosza. Jak to jednak bywa w przypadku produkcji free-to-play, znajdziemy tutaj sklep premium, który składa się głównie z przedmiotów kosmetycznych takich jak unikalne skórki postaci, mounty, pety, a także boosty, które nieznacznie przyśpieszą niektóre z elementów gry. Nie są to jednak przedmioty, które powodowałyby, że rozgrywka jest neizbalansowana i zapewnia płacącym ogromną przewagę nad graczami darmowymi. Co więcej twórcy przygotowali też możliwość zdobywania przedmiotów, jak chociażby nagrody za dzienne logowanie się dla nowych graczy!

Echo of Soul: Phoenix

Produkcja od grupy Gamigo to rozbudowany, współczesny przedstawiciel gatunku MMORPG, w którym znajdziemy wszystko, czego oczekiwaliby nawet najbardziej wymagający fani tego typu gier. Dynamiczny system walki oparty na unikalnych klasach, ogromna a zarazem bardzo zróżnicowana mapa, świetna oprawa graficzna oraz dźwiękowa oraz spore community gry to cechy, które powinny zadowolić każdego poszukiwacza przygód. Pobierz grę, stwórz postać i przekonaj się jak potoczy się Twoja!

Kilka przydatnych informacji dla nowych graczy:

 • Wykonuj zadania fabularne – będą one zarówno samouczkiem, jak i doskonałym „źródłem” przedmiotów i złota,
 • Odbieraj nagrody za codzienne logowanie się przez 21 dni od rozpoczęcia przygody,
 • Jeżeli nie wiesz gdzie znajduje się cel któregoś z zadań, podążaj za strzałką przy questlogu,
 • Spróbuj rozwijać swoją postać w stronę najbardziej efektywnych kombinacji umiejętności (combo),
 • Odzyskuj dusze poległych wrogów, aby móc aktywować potężne skille aktywne,
 • Pamięta o naprawianiu ekwipunku u kowala. Gdy straci on swoją wytrzymałość będzie zupełnie nieprzydatny w walce!