Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Dino the Beast. Platformowa gra akcji z dinozaurem w roli głównej!

Platformowa gra akcji z dinozaurem w roli głównej!

Wkrocz do prehistorycznego świata i wciel się w dinozaura o imieniu Dino, który szuka zemsty pokonując zastępy złowrogich tyranozaurów. Pokonuj kolejne poziomy, zwyciężaj w walkach, zdobywaj doświadczenie, rozwijaj swojego podopiecznego i zwiedzaj krainę pełną niebezpieczeństw.

Dino the Beast
Pobierz z Google Play

Dino the Beast | Darmowa Gra

Platformowa gra akcji z dinozaurem w roli głównej! Wkrocz do prehistorycznego świata i wciel się w dinozaura o imieniu Dino, który szuka zemsty pokonując zastępy złowrogich tyranozaurów. Pokonuj kolejne poziomy, zwyciężaj w walkach, zdobywaj doświadczenie, rozwijaj swojego podopiecznego i zwiedzaj krainę pełną niebezpieczeństw.

Dino the Beast to gra platformowa z bijącego rekordy popularności podgatunku zwanego „runner game”, czyli gry, w której będziemy biec w prawo pokonując na różny sposób kolejne przeszkody. Jak wspomina opis gry – wcielimy się tutaj w dinozaura imieniem Dino, którym będziemy poruszać się po planszach 2D. Na początku gry Dino będzie rzecz jasna małym drapieżnikiem unikającym poważniejszych starć, jednak wraz z jej rozwojem (czyli pokonywaniu każdego z 5 etapów) nasz podopieczny będzie rósł, rozwijał swoje umiejętności i w końcu stawiał czoła silniejszym przeciwnikom.

Dino the Beast

Przemierzanie mapy naszpikowanej pułapkami i wrogami nie należy wcale do najłatwiejszych zadań. Będziemy musieli wykazać się sporą dozą zręczności, a niekiedy i intuicji. Jednym z ważniejszych aspektów pokonywania map jest zbieranie napotkanego po drodze pożywienia, a także różnorakich powerupów, czyli dodatkowych zdolności, które na jakiś czas poprawiają skuteczność Dino. Nasz dinozaur ma trzy życia, a każda nieominięta przeszkoda zabierze jedno z nich. Ich utrata oznacza konieczność powtórzenia mapy.

Dino the Beast

W Dino the Beast poza aspektem platformowym znajdziemy również zręcznościowy system walki z bossami. Po ukończeniu wyszczególnionych etapów przyjdzie nam stanąć do walki z krwiożerczymi postrachami prehistorycznego świata. Same potyczki zależeć będą od naszego refleksu i szybkiego klikania w strategiczne punkty, dzięki czemu będziemy zadawać obrażenia naszym wrogom. Gdy ich pasek zdrowia spadnie do zera będziemy mogli świętować naszą wygraną.

Dino the Beast

Bardzo ważne jest również odwiedzanie jaskini Dina, gdzie będziemy rozwijać jego umiejętności (zwolnione tempo, podwójny skok, twarda skóra), sprawdzać zdobyte przez nas osiągnięcia, a także… zmieniać jego skórki. Część z nich jest dostępna do zdobycia za walutę premium, jednak trzon rozgrywki pozostaje całkowicie darmowy, a jedynymi, płatnymi dodatkami są przedmioty kosmetyczne.

Dino the Beast

Twórcy gry z polskiego studia NETIGEN zadbali również o moduł społecznościowy. Gra oferuje nie tylko opcję zapraszania znajomych i porównywania naszych wyników na poszczególnych planszach, ale również tryb multiplayer, gdzie nasze dinozaury połączą siły, aby pokonywać kolejne przeszkody i przeciwników na mapach! Zabawa z przyjaciółmi jest zdecydowanie warta uwagi.

Dino the Beast

Dino the Beast to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą zabić czas na przerwie, w autobusie, czy w sklepowej kolejce. Przyjemna, nieskomplikowana a zarazem szalenie satysfakcjonująca rozgrywka, mnóstwo opcji customizacji naszego podopiecznego oraz przyjemna dla oka grafika są gwarantem dobrej zabawy. Zapewniamy, że czas spędzony w tym prehistorycznym świecie będzie z pewnością udany!