Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Dinosaur Park - Primeval Zoo. Poznaj dawno zapomniany świat dinozaurów!

Poznaj dawno zapomniany świat dinozaurów!

Sensacja: naukowcom udało się w końcu wyhodować żywe dinozaury! Teraz twoja kolej jako sprytnego przedsiębiorcy na wyczarowanie z prehistorycznych zwierząt parku z dinozaurami!

Dinosaur Park - Primeval Zoo

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Dinosaur Park - Primeval Zoo | Darmowa Gra

Poznaj dawno zapomniany świat dinozaurów! Sensacja: naukowcom udało się w końcu wyhodować żywe dinozaury! Teraz twoja kolej jako sprytnego przedsiębiorcy na wyczarowanie z prehistorycznych zwierząt parku z dinozaurami!

W Dinosaur Park – Primeval Zoo z jaj wykluwają się małe dinozaury i natychmiast sprawiają, że okolica staje się niebezpieczna. Szybko zbuduj odpowiednie wybiegi i wyposaż je w karmniki, poidła i urządzenia do zabawy. Dzięki temu dbasz o swoje dinozaury i zapewniasz im rozrywkę - wtedy czują się na prawdę świetnie. Co jeszcze możesz robić w tej grze o dinozaurach?

  • Hodować dinozaury z różnych epok
  • Dokarmiać oraz poić prehistoryczne zwierzęta i animować do zabawy.
  • Kształtować swój park według własnej wizji
  • Zaoferować zwiedzającym stoiska z przekąskami i pamiątkami
  • Zatrudniać pracowników do pomocy w codziennych zadaniach w parku

Dinosaur Park - Primeval Zoo

Wiele drobnych szczegółów w animacjach dinozaurów zachwyci cię: prehistoryczne zwierzęta reagują na wszystko, co robisz. Napełnij ich karmniki obserwuj z jakim apetytem zajadają. Umieszczaj typowe dla danego wybiegu zabawki i przekonaj się z jaką rozkoszą dinozaury potrafią oddać się zabawie. Przykładowo triceratops może bawić się skałami i w piasku, a velociraptor może obracać drzewo do zabawy.

W tej grze typu tycoon game nie może zabraknąć również króla pierwotnych olbrzymów - T-Rexa. Potrzebuje wystarczająco dużo miejsca, a najlepiej także i wodopoju na swoim wybiegu.

Dinosaur Park - Primeval Zoo

Ożywione dinozaury są oczywiście absolutnym magnesem przyciągającym tłumy, ale masz wiele innych możliwości, aby zachęcić nowych zwiedzających. Poprzez hodowlę pra-zwierząt otrzymasz małe, słodkie dinozaury, które są szczególnie lubiane przez gości. Bary z przekąskami i stoiska handlowe ubarwią twój Dino Park i zapewnią ci ważny dochód. W ten sposób zawsze możesz napełnić swoją kasę i mieć środki na nowe inwestycje. W końcu twoim największym pragnieniem jest aby twoje zoo dinozaurów rosło i stało się absolutną jurajską atrakcją.

Dinosaur Park - Primeval Zoo

Zagraj już teraz w Dinosaur Park - Primeval Zoo i poznaj dawno zapomniany świat dinozaurów!

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Wykonuj jak najszybciej zadania fabularne, nagrody za nie są warte poświęconego czasu.
  2. Loguj się codziennie do gry i odbieraj prezenty.
  3. Zbieraj punkty doświadczenia za utrzymywanie parku w czystości.
  4. Części DNA, których nie potrzebujesz, możesz wymienić na bursztyny. Dzięki temu możesz kupić brakujące części, jeśli chcesz mieć określony przedmiot lub zwierzę.
  5. Gdy tylko na mapie miasta pojawi się skarb, natychmiast wyślij do jego otworzenia swoich pracowników. Możesz zyskać cenne zasoby.