Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Dark Tower. Dotrzyj do szczytu Mrocznej Wieży!

Dotrzyj do szczytu Mrocznej Wieży!

Dark Tower to mroczna gra logiczna RPG, w której zadaniem gracza będzie dotarcie do szczytu tytułowej wieży. Jednak nie jest to zadanie proste, bo każda nasza pomyłka równać się będzie… śmierci bohatera. Rozwiązuj zagadki, pokonuj zastępy wrogów rodem z dark fantasy i eksploruj zakamarki zapomnianych komnat całkowicie za darmo!

Dark Tower
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Dark Tower | Darmowa Gra

Dotrzyj do szczytu Mrocznej Wieży! Dark Tower to mroczna gra logiczna RPG, w której zadaniem gracza będzie dotarcie do szczytu tytułowej wieży. Jednak nie jest to zadanie proste, bo każda nasza pomyłka równać się będzie… śmierci bohatera. Rozwiązuj zagadki, pokonuj zastępy wrogów rodem z dark fantasy i eksploruj zakamarki zapomnianych komnat całkowicie za darmo!

Trzonem rozgrywki będzie eksploracja kolejnych poziomów tytułowej wieży. Być może taka mechanika wyda Wam się na pierwszy rzut oka nudną zabawą, jednak – cytując klasyka – nic bardziej mylnego! Komnaty naszpikowane są przeróżnymi potworami, które będziemy musieli anihilować, aby zdobywać klucze. Rzeczone klucze są natomiast niezbędne do otwierania kolejnych pomieszczeń i przechodzenia na wyższe poziomy zamczyska. Niech Was jednak nie zwiedzie prostota tego założenia. Ze względu na ograniczoną ilość dostępnych na poziom kluczy walka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem i odnalezienie dobrej drogi jest nie lada wyzwaniem. Jedna zła decyzja może skończyć się śmiercią bohatera, a ta jest NIEODWRACALNA!

Dark Tower

Jak więc widać, gra bardzo mocno stawia na aspekt logiczny, bez którego sukces jest niemalże niemożliwy. Polecamy zatem przed rozpoczęciem każdej planszy uważnie przestudiować minimapę danego poziomu i wypracować swoją taktykę, oraz… nie zrażać się porażkami, bo jak zaznaczają sami producenci „będzie ich wiele”. Warto wspomnieć również, że twórcy przygotowali szereg miłych dodatków, takich jak Bestiariusz, zakładkę Alchemii, a poza samą rozgrywką Leaderboard dla najlepszych graczy wraz z ich wynikami, a także bonusowe karty w Magic Nations (desktopowej grze karcianej stworzonej przez to samo studio) za postępy w Dark Tower.

Dark Tower

The Dark Tower to bardzo świeża gra free-to-play, którą polecamy głównie nieco bardziej hardkorowym graczom. Mechanika śmierci „na zawołanie” może bowiem rodzić frustrację u nieco mniej wprawionych graczy. Świetna, oldschoolowa grafika, niepodrabialny klimat i dziesiątki łamigłówek do sprawdzenia – w takiej produkcji nie ma miejsca nawet na odrobinę nudy! Jeżeli jesteś zatem fanem klasycznych łamigłówek z mocnym nastawieniem na przedstawioną fabułę, to gra ta będzie idealnym wyborem. Pobierz i przekonaj się sam!