Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Crazy Pirate. Gra RPG w świecie One Piece!

Gra RPG w świecie One Piece!

Witaj w świecie piratów i łowców znanych z mangi i anime One Piece. Walcz z przeciwnikami oraz innymi graczami, rozwijaj zdolności swojej drużyny i przeżywaj niezwykłe przygody. Wszystko to w oprawie audiowizualnej nawiązującej do kultowego w niektórych kręgach dzieła autorstwa Eiichiro Ody.

Crazy Pirate

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play

Crazy Pirate | Darmowa Gra

Gra RPG w świecie One Piece! Witaj w świecie piratów i łowców znanych z mangi i anime One Piece. Walcz z przeciwnikami oraz innymi graczami, rozwijaj zdolności swojej drużyny i przeżywaj niezwykłe przygody. Wszystko to w oprawie audiowizualnej nawiązującej do kultowego w niektórych kręgach dzieła autorstwa Eiichiro Ody.

Crazy Pirate to wydawana przez pochodzącą z Chin firmę R2Games grą typu MMORPG. Jej akcja rozgrywa się w uniwersum znanym z anime i mangi One Piece autorstwa Eiichiro Ody. Trafiamy zatem do niezwykłego świata pełnego piratów i ich łowców przeżywających różne przygody na morzach i lądzie. W oryginale głównym bohaterem opowieści jest Monkey D. Luffy, młody chłopak dowodzący swoją załogą, tzw. Słomkowych Kapeluszy, który w wyniku przypadku zjada gum-gumowoc i w konsekwencji potrafi rozciągać swoje kończyny. Jego celem jest zdobycie skarbu oraz tytułu króla piratów. Sama gra nie ma jednak żadnej sprecyzowanej fabuły.

crazypirate

Na początku rozgrywki w Crazy Pirate wybieramy startowego bohatera (bądź bohaterkę). Może on należeć do jednej z dwóch frakcji – Piratów (której częścią jest sam Monkey D. Luffy) oraz Łowców Piratów. Każdy heros rożni się cechami, umiejętnościami używanymi podczas walki oraz tym, czy woli starcia na bliski, czy też dalszy dystans. Z czasem odblokują się kolejne sloty i będziemy mogli poszerzyć naszą drużynę o następne postacie, co znacznie zwiększy jej potencjał bojowy. Co istotne, bohaterów do naszej ekipy rekrutujemy między innymi spośród tych, których odrzuciliśmy na samym początku. Wśród nich możemy znaleźć postacie znane z kart mangi bądź też ekranów.

Następnie możemy wskoczyć do samej rozgrywki. Ta toczy się praktycznie bez naszego udziału. Nasze awatary po prostu przebijają się przez kolejnych przeciwników i, jeśli jest to możliwe, wykorzystują swoje umiejętności specjalne (każda posiada ich cztery – jedną pasywną i cztery aktywne).

W Crazy Pirate istnieje kilka typów starć. Najbardziej podstawowym jest pokonywanie kolejnych fal wrogów. Nasza drużyna awatarów robi to sama, nawet jeśli zajmujemy się zupełnie innymi rzeczami i nie obserwujemy starcia bezpośrednio, a nawet gdy jesteśmy offline.

crazypirate

Później mamy walki z ze zwykłymi bossami. Są oni dużo potężniejsi niż zwykli przeciwnicy, z jakimi nasze postacie walczą w tym najbardziej podstawowym trybie. Dlatego lepiej dobrze zastanowić się, czy podjąć wyzwanie. Pokonywanie bossów fabularnych powoduje przeskoczenie do kolejnych etapów, co z kolei odblokowuje część elementów gry. Z kolejnych poziomów składają się rozdziały. Tych w Crazy Pirate jest równo 160.

Dalej są tak zwane instancje. Jest to seria starć z coraz potężniejszymi bossami, którzy zostali podzieleni na kilka tematycznych segmentów. Co istotne, jeśli już udało nam się pozbyć któregoś z nich, otrzymujemy szansę podejść do niego po raz kolejny i by nie tracić czasu, pojawia się opcja natychmiastowego ukończenia walki. Można to zrobić dwa razy na jakiś czas.

W podobny sposób, co w przypadku Instancji, działają walki w trybie nazwanym Boss pola. Przeciwnicy, z którymi trzeba się mierzyć w jego ramach, nie są jednak podzieleni na żadne etapy. Po prostu mamy listę przeciwników o rosnącym poziomie trudności. Do nich również możemy podchodzić po kilka razy co jakiś czas, lecz w przeciwieństwie do Instancji, nie otrzymujemy opcji natychmiastowego automatycznego kończenia walk.

Jest jeszcze jeden tryb działający dość podobnie co dwa wymienione wyżej. Nosi on nazwę Piracki skarb. Musicie jednak uważać, gdyż przeciwnicy w nim obecni są naprawdę potężni.

W Crazy Pirate funkcjonuje także tryb zwany Próbami. To seria wyzwań sprawdzających zdolności naszych postaci. Prób jest łącznie pięć – podstawowe, zwykłe, zaawansowane, ostateczne oraz nieskończone. Każde wyróżnia się zwiększonym poziomem trudności w stosunku do poprzedniego.

crazypirate

Jak przystało na grę MMO, nic nie staje także na przeszkodzie, by rzucić wyzwanie bohaterkom innych graczy. Można to robić na kilka sposobów. Po pierwsze, mamy Arenę. Po wejściu na nią pojawia się opcja zwykłych starć z drużynami stworzonymi przez inne osoby bawiące się w Crazy Pirate i pięcia się tym samym w rankingu, by mieć szansę na sławę, chwałę i bogactwo. Co istotne, inni gracze nie muszą brać udziału w tych starciach bezpośrednio. Ich bohaterowie bronią się automatycznie po rzuceniu wyzwania. To samo tyczy się również naszych herosów.

Ciekawą odmianą rywalizacji wieloosobowej w Crazy Pirate są Bitwy międzyserwerowe. Są to starcia toczone między drużynami osób z różnych serwerów. Na samym ich starcie lądujemy na mapie podzielonej na kilka lokacji. Musimy zająć jedną z nich. Następnie gra dobiera nam oponentów. Wybierają oni po jednym z pozostałych pól. Gdy bitwa się rozpoczyna, naszym zadaniem jest zgromadzenie jak największej liczby punktów. Zdobywamy je walcząc zarówno z innymi, jak i potworami. Jeśli na koniec starcia będziemy w czołówce, otrzymujemy atrakcyjne nagrody.

crazypirate

Jeśli jednak interesuje nas bardziej pokojowa interakcja z innymi graczami, to zawsze możemy zdecydować się na założenie bądź dołączenie do jakiegoś sojuszu. Otwiera to drogę do szeregu atrakcji, takich jak nowe starcia czy typów misji, za które można zdobywać atrakcyjne nagrody.

Rzeczonych gratyfikacji jest w Crazy Pirate kilka typów. Zdobywamy je nie tylko w trakcie walki, ale również wykonując specjalne misje, polegające na przykład na wykonaniu określonej czynności czy pokonaniu określonych wrogów. Głównym rodzajem nagród jest doświadczenie. Jak w każdym RPG-u, po zebraniu odpowiedniej ich ilości, awansujemy na kolejny poziom. To z kolei odblokowuje nowe funkcje, zwiększa podstawowe statystyki postaci oraz odblokowuje możliwość rozwijania poszczególnych umiejętności.

Wzmacnianie zarówno pasywnych, jak i aktywnych zdolności naszych postaci kosztuje złoto. To podstawowa waluta, jaka znajduje się w tytule. Co ciekawe, możemy ją także zdobyć w kopalniach. Do pracy w nich wysyłamy górników oraz niewolników, których rekrutujemy spośród innych graczy. Złoto daje nam także modlitwa dokonywana co jakiś czas przy posągu Admirała na ekranie Wyspy.

crazypirate

Kolejnym typem nagród są różne typy przedmiotów. Mowa tu o broniach, zbrojach czy biżuterii. Znacznie zwiększają one umiejętności bojowe. Dodatkowo możemy je także ulepszać, zaklinać, zwiększać jego prestiż itp., co dodatkowo zwiększa ich zdolności bojowe. Robimy to za pomocą złota oraz specjalnych rodzai kamieni zdobywanych na przestrzeni zabawy.

W grze istnieją także typy przedmiotów służących na przykład do przygotowywania syntez (w ten sposób wytwarza się klejnoty), usprawniania tzw. Haki itp. Robiąc to podkręcamy zdolności bojowe naszych podopiecznych.

W celu dodatkowego zwiększenia statystyk bohaterów możemy skorzystać z usług różnorakich stworzeń. W Crazy Pirate istnieją ich dwa rodzaje. Pierwszym są Zwierzaki, które po prostu stanowią kolejnego członka ekipy, zadając wrogom niewielkie obrażenia. Zdobywamy je biorąc udział w rożnych aktywnościach. Drugim są Wierzchowce. Nie mogą one atakować osobiście, lecz potrafią pasywnie zwiększać siłę i zdolności wojowników oraz nakładać efekty osłabienia na wrogów. Dostęp do danego rumaka uzyskujemy po zebraniu odpowiedniej liczby elementów. Umiejętności naszych „petów” również możemy podnosić za pomocą specjalnych przedmiotów.

crazypirate

Choć wiele rzeczy w Crazy Pirate można zdobyć dzięki zwykłej zabawie, w tytule istnieje również waluta premium, pozwalająca przyspieszać pewne rzeczy, zyskiwać możliwość natychmiastowego zakupu niektórych cennych przedmiotów itp. Są nimi Diamenty. Wypadają one w trakcie rozgrywki, lecz jej większe ilości zdobywamy wydając na nie prawdziwe pieniądze, czy to wykupując jednorazowo jakąś ich sumę, czy też nabywając Przepustki gwarantujące dzienne dostawy. Korzystając z realnej gotówki zwiększamy także nasz status VIP, odblokowujący bonusy w postaci na przykład dodatkowych szans na automatyczne pokonanie bossa w Instancjach czy szybszego gromadzenia fantów w trybie offline.

Crazy Pirate może pochwalić się, przyjemną, dwuwymiarową oprawą graficzną, pełną kolorów oraz efektów specjalnych. Miłośnicy anime oraz mangi One Piece powinni się w niej odnaleźć bez większych problemów. Muzyka również utrzymuje całkiem przyzwoity poziom, uprzyjemniając obcowanie z tytułem.

crazypirate

Jeśli zatem jesteście miłośnikami One Piece, czy to w formie mangi, czy to anime, w Crazy Pirate powinniście bawić się całkiem nieźle. W tytule możecie znaleźć szereg odniesień do tych dzieł popkultury. Sama rozgrywka natomiast potrafi zaangażować na długie godziny, a ze względu na swoją konstrukcję, dzięki której zdobywamy doświadczenie nawet będąc offline, możemy zrobić sobie dłuższą przerwę od tego tytułu i nie obawiać się, że zostaniemy daleko w tyle jeśli chodzi o poziom postaci.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Zawsze zwracaj uwagę na siłę przeciwników. Starcie z potężniejszymi szybko zakończy się porażką.
  2. Po awansie na kolejny poziom koniecznie rozwiń umiejętności postaci do maksimum.
  3. Regularnie utylizuj niewykorzystywany sprzęt w celu zdobycia cennych materiałów do ulepszeń.
  4. Nie zapominaj by odbierać nagrody za wykonane aktywności w kategorii Zadania.