Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Club Manager 2019. Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja!

Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja!

Witaj w futbolowym świecie Club Manager 2019 – symulatora, w którym wcielisz się w rolę menedżera jednego lub nawet kilku drużyn piłkarskich. Stwórz klub od podstaw, pozyskuj nowych zawodników, ulepszaj swoją drużynę i jej taktykę. Wszystko to dostępne za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jaki na Twoim urządzeniu mobilnym!

Club Manager 2019 | Darmowa Gra

Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja! Witaj w futbolowym świecie Club Manager 2019 – symulatora, w którym wcielisz się w rolę menedżera jednego lub nawet kilku drużyn piłkarskich. Stwórz klub od podstaw, pozyskuj nowych zawodników, ulepszaj swoją drużynę i jej taktykę. Wszystko to dostępne za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jaki na Twoim urządzeniu mobilnym!

Naszą zabawę z tytułem zaczniemy od krótkiego wprowadzenia, które potraktować możemy jako nieinwazyjny samouczek. W jego trakcie zostaniemy oprowadzeni po głównym menu gry, a także zapoznamy się z podstawowymi mechanikami i zakładkami za nie odpowiadającymi. Warto uważnie się z nim zapoznać, aby jak najlepiej rozpocząć swoją grę.

Jednym z naszych podstawowych zadań będzie pozyskiwanie oraz rozwój piłkarzy. Zadbamy o ich trening oraz dopasujemy ich meczową taktykę do naszych indywidualnych upodobań. Rozgrywka opiera się bardzo mocno na naszym zmyśle strategicznym – zaplanowanie działań pod konkretnych piłkarzy, wybór zawodników rezerwowych, a także dopasowanie stylu ich zachować podczas meczów oraz wykonawców stałych fragmentów gry. Wybór opcji jest wręcz ogromny i każdy domorosły manager powinien być nim usatysfakcjonowany. Pamiętajcie również o uzupełnianiu wytrzymałości waszych graczy!

Bardzo istotnym elementem strategicznym będzie też zadbanie o zaplecze infrastrukturalne naszego klubu. Rozbudujemy tutaj zatem nasz stadion, ośrodek szkoleniowy, zadbamy o murawę boiska, siłownię oraz pozyskamy sprawnego organizatora meczów. A dokonamy tego wszystkiego dzięki… pakietom kart! Jest to niecodzienna mechanika w tego typu grach, która dodatkowo urozmaica sam gameplay. Za wszystkie wykonywane podczas naszej zabawy czynności zdobywać będziemy klasyczne boostery (znane doskonale fanom karcianek), w których znajdziemy karty ulepszeń, „nowych piłkarzy”, a także wspomagacze dla drużyny. Gra już na starcie zapewni nam aż 10 pakietów abyśmy dobrze rozpoczęli swoją managerską przygodę.

Same mecze rozgrywają się tutaj w dwóch trybach – rozgrywkach towarzyskich oraz dywizjach, które są odpowiednikiem klasycznych rozgrywek ligowych. Musicie pamiętać, że produkcja nie jest grą w stylu Fify, dlatego też nie oferuje spektakularnych efektów wizualnych. Poszczególne potyczki rozgrywane są w formie tekstowej, a o zwycięstwie decydować będzie dobrana przez nas taktyka, skład drużyny, wyszkolenie i zgranie zawodników oraz umiejętności strategiczne naszego przeciwnika. Ilość opcji decydujących o wygranej bądź przegranej jest ogromna i właśnie dlatego tak ważne jest dopasowanie taktyki do najmocniejszych punktów naszej drużyny!

W grze istnieje waluta premium (Monety menedżera), którą wykorzystamy do przyśpieszenia części procesów dostępnych w grze. Dzięki niej szybciej ulepszymy nasz klub, przyśpieszymy trening piłkarzy, a także zdobędziemy dodatkowe pakiety kart. Nie musicie się jednak martwić. Twórcy chcąc zapewnić wszystkim użytkownikom rozgrywkę opartą na zasadzie fair-play przygotowali możliwość zdobywanie jej podczas samej rozgrywki dzięki osiągnięciom. Każdy zdobyty achievement jest równoważny ze zdobyciem pewnej ilości darmowych Monet, dzięki czemu nie ma tutaj mowy chociażby o oznakach pay-to-win, co jest niezwykle istotne w tytule opartej na potyczkach między realnymi graczami.

Club Manager 2019 to wyśmienity, rozbudowany tytuł dla wszystkich fanów gatunku. Do zalet produkcji warto jeszcze dodać przyjemną oprawę graficzną, dopracowane mechaniki, a także aspekt competetive, który pozwala nam piąć się po szczeblach ligowej drabinki rozgrywając mecze z innymi graczami. Gra dostępna jest całkowicie za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jak i na urządzeniach mobilnych, dlatego też możemy cieszyć się nią w każdym miejscu i o każdej porze. Świetna zabawa gwarantowana!

Kilka porad dla nowych managerów:

  • Dobrze zastanów się nad taktyką swojej drużyny. Przeanalizuj swoich najmocniejszych piłkarzy i dopasuj resztę drużyny do nich,
  • Rozgrywaj jak najwięcej meczy w tym również tych towarzyskich, aby zdobywać wirtualna walutę oraz darmowe karty,
  • Nie zapominaj o wykorzystywaniu zdobytych kart do ulepszenia swojego klubu oraz drużyny,
  • Wykonuj zadania potrzebne do zdobywania osiągnięć, gdyż zapewni Ci to ogromny zastrzyk waluty premium – Monet menedżera,
  • Jeżeli masz problem z jakimś elementem gry sprawdź przygotowaną przez twórców encyklopedię (zakładka „Wiki” na górnym panelu).