Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Club Manager 2019. Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja!

Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja!

Witaj w futbolowym świecie Club Manager 2019 – symulatora, w którym wcielisz się w rolę menedżera jednego lub nawet kilku drużyn piłkarskich. Stwórz klub od podstaw, pozyskuj nowych zawodników, ulepszaj swoją drużynę i jej taktykę. Wszystko to dostępne za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jaki na Twoim urządzeniu mobilnym!

Club Manager 2019 | Darmowa Gra

Rozbudowany manager piłkarski online! Legendarna Promocja! Witaj w futbolowym świecie Club Manager 2019 – symulatora, w którym wcielisz się w rolę menedżera jednego lub nawet kilku drużyn piłkarskich. Stwórz klub od podstaw, pozyskuj nowych zawodników, ulepszaj swoją drużynę i jej taktykę. Wszystko to dostępne za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jaki na Twoim urządzeniu mobilnym!

Naszą zabawę z tytułem zaczniemy od krótkiego wprowadzenia, które potraktować możemy jako nieinwazyjny samouczek. W jego trakcie zostaniemy oprowadzeni po głównym menu gry, a także zapoznamy się z podstawowymi mechanikami i zakładkami za nie odpowiadającymi. Warto uważnie się z nim zapoznać, aby jak najlepiej rozpocząć swoją grę.

Club Manager 2019

Jednym z naszych podstawowych zadań będzie pozyskiwanie oraz rozwój piłkarzy. Zadbamy o ich trening oraz dopasujemy ich meczową taktykę do naszych indywidualnych upodobań. Rozgrywka opiera się bardzo mocno na naszym zmyśle strategicznym – zaplanowanie działań pod konkretnych piłkarzy, wybór zawodników rezerwowych, a także dopasowanie stylu ich zachować podczas meczów oraz wykonawców stałych fragmentów gry. Wybór opcji jest wręcz ogromny i każdy domorosły manager powinien być nim usatysfakcjonowany. Pamiętajcie również o uzupełnianiu wytrzymałości waszych graczy!

Club Manager 2019

Bardzo istotnym elementem strategicznym będzie też zadbanie o zaplecze infrastrukturalne naszego klubu. Rozbudujemy tutaj zatem nasz stadion, ośrodek szkoleniowy, zadbamy o murawę boiska, siłownię oraz pozyskamy sprawnego organizatora meczów. A dokonamy tego wszystkiego dzięki… pakietom kart! Jest to niecodzienna mechanika w tego typu grach, która dodatkowo urozmaica sam gameplay. Za wszystkie wykonywane podczas naszej zabawy czynności zdobywać będziemy klasyczne boostery (znane doskonale fanom karcianek), w których znajdziemy karty ulepszeń, „nowych piłkarzy”, a także wspomagacze dla drużyny. Gra już na starcie zapewni nam aż 10 pakietów abyśmy dobrze rozpoczęli swoją managerską przygodę.

Club Manager 2019

Same mecze rozgrywają się tutaj w dwóch trybach – rozgrywkach towarzyskich oraz dywizjach, które są odpowiednikiem klasycznych rozgrywek ligowych. Musicie pamiętać, że produkcja nie jest grą w stylu Fify, dlatego też nie oferuje spektakularnych efektów wizualnych. Poszczególne potyczki rozgrywane są w formie tekstowej, a o zwycięstwie decydować będzie dobrana przez nas taktyka, skład drużyny, wyszkolenie i zgranie zawodników oraz umiejętności strategiczne naszego przeciwnika. Ilość opcji decydujących o wygranej bądź przegranej jest ogromna i właśnie dlatego tak ważne jest dopasowanie taktyki do najmocniejszych punktów naszej drużyny!

Club Manager 2019

W grze istnieje waluta premium (Monety menedżera), którą wykorzystamy do przyśpieszenia części procesów dostępnych w grze. Dzięki niej szybciej ulepszymy nasz klub, przyśpieszymy trening piłkarzy, a także zdobędziemy dodatkowe pakiety kart. Nie musicie się jednak martwić. Twórcy chcąc zapewnić wszystkim użytkownikom rozgrywkę opartą na zasadzie fair-play przygotowali możliwość zdobywanie jej podczas samej rozgrywki dzięki osiągnięciom. Każdy zdobyty achievement jest równoważny ze zdobyciem pewnej ilości darmowych Monet, dzięki czemu nie ma tutaj mowy chociażby o oznakach pay-to-win, co jest niezwykle istotne w tytule opartej na potyczkach między realnymi graczami.

Club Manager 2019

Club Manager 2019 to wyśmienity, rozbudowany tytuł dla wszystkich fanów gatunku. Do zalet produkcji warto jeszcze dodać przyjemną oprawę graficzną, dopracowane mechaniki, a także aspekt competetive, który pozwala nam piąć się po szczeblach ligowej drabinki rozgrywając mecze z innymi graczami. Gra dostępna jest całkowicie za darmo zarówno z poziomu przeglądarki jak i na urządzeniach mobilnych, dlatego też możemy cieszyć się nią w każdym miejscu i o każdej porze. Świetna zabawa gwarantowana!

Kilka porad dla nowych managerów:

  • Dobrze zastanów się nad taktyką swojej drużyny. Przeanalizuj swoich najmocniejszych piłkarzy i dopasuj resztę drużyny do nich,
  • Rozgrywaj jak najwięcej meczy w tym również tych towarzyskich, aby zdobywać wirtualna walutę oraz darmowe karty,
  • Nie zapominaj o wykorzystywaniu zdobytych kart do ulepszenia swojego klubu oraz drużyny,
  • Wykonuj zadania potrzebne do zdobywania osiągnięć, gdyż zapewni Ci to ogromny zastrzyk waluty premium – Monet menedżera,
  • Jeżeli masz problem z jakimś elementem gry sprawdź przygotowaną przez twórców encyklopedię (zakładka „Wiki” na górnym panelu).