Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Caveman Chuck. Uratuj żonę jaskiniowca!

Uratuj żonę jaskiniowca!

Caveman Chuck to klasyczna gra platformowa 2D, w której wcielimy się we wkurzonego jaskiniowca. Zapytacie dlaczego „wkurzonego”? Otóż wredny pterodaktyl porwał jego żonę, a bez niej Chuck nie jest w stanie przeżyć w prehistorycznym świecie, dlatego też postanawia ją uwolnić, a naszym zadaniem będzie wspomóc go w tej wyprawie!

Caveman Chuck
Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Caveman Chuck | Darmowa Gra

Uratuj żonę jaskiniowca! Caveman Chuck to klasyczna gra platformowa 2D, w której wcielimy się we wkurzonego jaskiniowca. Zapytacie dlaczego „wkurzonego”? Otóż wredny pterodaktyl porwał jego żonę, a bez niej Chuck nie jest w stanie przeżyć w prehistorycznym świecie, dlatego też postanawia ją uwolnić, a naszym zadaniem będzie wspomóc go w tej wyprawie!

Produkcja studia PrimeBit Games na pierwszy rzut oka to klasyczna gra platformowa 2D, która na myśl może przywodzić przygody najpopularniejszego hydraulika na świecie – Mario. Jednak twórcy poszli tutaj o krok dalej. Na mapach spotkamy bardzo zróżnicowanych przeciwników, z którymi stoczymy dynamiczne walki używając do tego swojej maczugi, którą… możemy ulepszać o specjalne zdolności, jak chociażby „wyrzutnię” kamieni! I uwierzcie mi – pokonanie niektórych kreatur tutejszego świata byłoby bez nich niemożliwe.

Caveman Chuck

Naszym zadaniem będzie oczywiście pokonywanie plansz w jak najlepszym stylu nie tracąc przy tym punktów życia i zbierając masę kości potrzebnych naszemu jaskiniowcowi. Gra jest całkowicie darmowa i nie ma tutaj mowy o znaczących ułatwieniach dla płacących graczy. Jednocześnie bardzo ciekawą mechaniką jest również możliwość zdobywania dodatkowych punktów życia przez oglądanie wbudowanych w grze reklam dostępna dla wszystkich.

Caveman Chuck

Caveman Chuck będzie doskonałym wyborem dla osób, które szukają wciągającej rozgrywki na krótkie przerwy w szkole, czy też pracy i podróży. Nie należy obawiać się ukrytych kosztów – gra jest w całości free-to-play. Świetna platformowa mechanika, kreskówkowa grafika oraz wciągająca zabawa to z całą pewnością zalety produkcji. Co więcej grając w jeden tytuł od PrimeBit Games, możemy zdobywać bonusy w innych grach studia. Gwarantujemy dobrą zabawę!