Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Burning Rubber 5 XS. Brutalne wyścigi samochodowe, w których wszystkie chwyty sa dozwolone!

Brutalne wyścigi samochodowe, w których wszystkie chwyty sa dozwolone!

Dwanaście tras, dwadzieścia różnorodnych pojazdów, mnóstwo broni i wyzwań – oto, co znajdziecie w Burnin Rubber 5 XS. Stań do rywalizacji w emocjonujących, pełnych wybuchów wyścigach, w których obowiązuje tylko jedna zasada – być pierwszym na mecie.

Burning Rubber 5 XS

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Burning Rubber 5 XS | Darmowa Gra

Brutalne wyścigi samochodowe, w których wszystkie chwyty sa dozwolone! Dwanaście tras, dwadzieścia różnorodnych pojazdów, mnóstwo broni i wyzwań – oto, co znajdziecie w Burnin Rubber 5 XS. Stań do rywalizacji w emocjonujących, pełnych wybuchów wyścigach, w których obowiązuje tylko jedna zasada – być pierwszym na mecie.

Burnin Rubber 5 XS jest opracowaną przez studio Xform niezwykle dynamiczną produkcją wyścigową, w którą można zagrać przez przeglądarkę internetową. Zabawa w tytule może przywodzić na myśl takie hity, jak FlatOut czy Twisted Metal.

Na samym początku rozgrywki w Burnin Rubber 5 XS musimy wybrać trasę. Na start dostępna jest tylko jedna, kolejne odblokowujemy wraz z postępami w rywalizacji. Łącznie jest ich dwanaście. Zabierają nas one między innymi na stadion, w góry, do miasta czy na stację kolejową.

Burning Rubber 5 XS

Następnie przechodzimy na ekran wyboru samochodu. Początkowo ich wybór też jest dość mocno ograniczony, gdyż dostępne są jedynie trzy z łącznej puli dwudziestu. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku torów, kolejne są odblokowywane wraz z postępami w zabawie – z części z nich można korzystać od razu za darmo, a inne zakupić za zdobywaną gotówkę. Warto zaznaczyć, że obecne w grze pojazdy różnią się nie tylko wyglądem, ale również trzema parametrami – prędkością, zwrotnością oraz pancerzem. Każdy może zatem wybrać te cztery kółka, które najbardziej pasują do jego ulubionego stylu rozgrywki.

Gdy już postanowimy, którym samochodem chcemy spróbować swoich sił w wyścigu, musimy dobrać odpowiednie uzbrojenie. Na pierwszy ogień idzie broń bardziej lekka – karabiny, strzelby, lasery itp. Później przychodzi czas na wybór cięższego oręża, takiego jak rakiety, granaty czy miny. W obu przypadkach na samym początku rozgrywki są dostępne jedynie cztery rodzaje rynsztunku, kolejne możemy zakupić za dolary.

Burning Rubber 5 XS

Po dokonaniu wszystkich powyższych wyborów w końcu możemy rozpocząć wyścig. Mierzymy się podczas nich z ośmioma przeciwnikami. Nasze zadanie jest bardzo proste – ukończyć je na jak najwyższej pozycji. Nie będzie to jednak proste, gdyż nasi przeciwnicy nie będą wahali się przed użyciem swoich broni zarówno przeciwko nam, jak i pozostałym zawodnikom. Oczywiście nie musimy pozostawać dłużni i możemy skorzystać z własnego oręża. Trzeba jednak uważać, gdyż liczba amunicji jest ograniczona. Regenerujemy ją za pomocą jednego z rodzajów znajdziek rozrzuconych na planszy. Pozostałe dają nam chwilowe turboprzyspieszenie bądź naprawiają nasz pojazd.

Należy zaznaczyć, że wyeliminowany pojazd nie znika z wyścigu na dobre. Ich zniszczenie jedynie je opóźnia, co może jednak znacznie ułatwić nam drogę do zwycięstwa.

Burning Rubber 5 XS

Jak zostało wspomniane wyżej, odblokowywanie nowych broni bądź samochodów kosztuje pieniądze. Możemy zdobyć je na różna sposoby. Najbardziej oczywistym jest wygrywanie w kolejnych wyścigach. Kasa „wpada” również między innymi za zbieranie ikonek dolara oraz tzw. sekretnych paczek porozrzucanych po mapach, a także eliminowanie przeciwników. Gra nagradza nas dodatkową walutą także za czas w niej spędzony. Co pięć minut otrzymujemy szansę odebrania 10 tysięcy dolarów na ekranie wyboru samochodu.

Ukończenie wszystkich tras dostępnych w Burnin Rubber 5 XS na pierwszym miejscu niekoniecznie musi oznaczać koniec zabawy. W grze istnieje także dziesięć osiągnięć, wymagających od nas między innymi zdobycia odpowiedniej ilości gotówki czy zakupienia wszystkich broni. Wykonanie wszystkich tych dodatkowych zadań zaowocuje specjalną nagrodą.

Burnin Rubber 5 XS wyróżnia się całkiem atrakcyjną jak na produkcję przeglądarkową oprawą graficzną, pełną efektownych wybuchów i innych efektów. Zabawę umila dynamiczna muzyka, rockowa muzyka zachęcająca nas do przyciśnięcia gazu do dechy podczas wyścigów.

Burning Rubber 5 XS

Jeśli zatem w przeszłości zagrywaliście się w Carmageddona bądź wymienione na wstępie FlatOuta lub Twisted Metal, to Burnin Rubber 5 XS powinien zagwarantować Wam sporo przyjemnej rozrywki. Wykonywanie kolejnych wyzwań i patrzenie, jak zniszczone przez nas pojazdy przeciwników wylatują w powietrze, mogą stanowić źródło ogromnej satysfakcji.

Oto kilka rad, które przydadzą Ci się na początku:

  1. Podczas wyścigów poluj na rozrzucone po mapie power-upy – czerwone odnawiają amunicje, zielone naprawiają samochód, a niebieskie gwarantują chwilowe przyspieszenie.
  2. Obserwuj, w którą stronę skierowany jest ogień przeciwników, i staraj się unikać wystrzeliwanych przez nich pocisków.
  3. Dobrym pomysłem jest wybór jednej broni, która strzela do przodu, oraz jednej broni, na przykład wyrzutni min, będącej w stanie zagrozić przeciwnikom znajdującym się za tobą.
  4. Podczas wchodzenia w ciasne zakręty wciśnij klawisz Shift, który wprowadzi twój samochód w poślizg.