Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Big Farm. Zostań rolniczym potentatem w grze farmerskiej!

Zostań rolniczym potentatem w grze farmerskiej!

Big Farm to symulator prowadzenia farmy stworzony przez Goodgame Studios. Pozwala on na zarządzanie własną, tytułową farmą, na której będziemy mogli uprawiać wiele odmian roślin i hodować różne gatunki zwierząt. Stwórz swoją farmę i przemień ją w świetnie prosperujący biznes już dziś!

Big Farm

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Big Farm | Darmowa Gra

Zostań rolniczym potentatem w grze farmerskiej! Big Farm to symulator prowadzenia farmy stworzony przez Goodgame Studios. Pozwala on na zarządzanie własną, tytułową farmą, na której będziemy mogli uprawiać wiele odmian roślin i hodować różne gatunki zwierząt. Stwórz swoją farmę i przemień ją w świetnie prosperujący biznes już dziś!

W początkach rozgrywki będzie towarzyszył nam przyjemny i intuicyjny samouczek, którzy szybko wprowadzi wszystkich, nawet najnowszych graczy w świat gry. Pomoże on nam nie tylko stworzyć swoje pierwsze uprawy oraz hodowle, ale również naprowadzi nas na zadania, z którymi musimy się zmierzyć, aby rozwinąć gospodarstwo.

Big Farm

Rozgrywkę zaczynamy od zagospodarowania upraw i hodowli zwierząt. W pierwszej kolejności sadzimy kukurydzę, która przetworzymy na karmę dla kur. Wraz z każdym poziomem odblokowujemy kolejne gatunki zwierząt i roślin. System zależności między konkretnymi uprawami a zwierzętami jest zresztą kluczową mechaniką Big Farmy!

Big Farm

Bardzo ważnym elementem tytułu jest produkcja zasobów z surowców, które pozyskamy z naszych upraw. Zarówno surowce jak i gotowe zasoby możemy sprzedawać, dzięki czemu zdobędziemy środki niezbędne do dalszego rozwoju włości. Big Farm to gra darmowa. Jednakże, możemy nieco przyspieszyć tempo swojej rozgrywki i zyskać dodatkowe opcje, w specjalnym sklepie gracz może dokupić wirtualną walutę premium, obowiązującą w grze, jednak nie jest to wymagane, aby cieszyć się pełnoprawną rozgrywką!

Big Farm

W produkcji systematycznie pojawiają się nowe questy urozmaicające rozgrywkę. Znajdziemy je po lewej stronie ekranu w zakładce poświęconej zadaniom właśnie. Na początku rozwój farmy zagwarantuje wyłącznie nakarmienie kur, podczas gdy w późniejszych etapach rozgrywki zadaniem może być rozbudowa gospodarstwa, zatrudnienie pracowników, czy podróż do innych miejsc na mapie. Za każde skończone zadanie otrzymujemy bonusowe punkty i nagrody w postaci złota, bądź wirtualnych dolarów.

Big Farm

Co więcej – jak to w przypadku gier sieciowych bywa – znajdziemy tutaj także tryb wieloosobowy, dzięki któremu gracze mogą dołączyć do spółdzielni farmerów, zapraszać do zabawy swoich znajomych, handlować między sobą produktami, a nawet zawierać potężne, rolnicze sojusze.

Big Farm

Produkcja studia Goodgame to nie tylko prosty symulator farmy, ale przede wszystkim świetnia strategia, którą nie sposób się znudzić. Gra umożliwia nam płynne przejść od poczatkującego farmera do biznesmena, rozwijającego swoje gospodarstwo na wielu płaszczyznach. Big Farm to prawdziwa gratka dla miłośników farmerskich symulatorów. Zachęcamy do jej sprawdzenia!

Oto kilka rad dla początkujących farmerów:

  • Słuchaj rad samouczka. Nie jest on zbyt długi, a poprowadzi Cię przez podstawową mechanikę gry,
  • Zadbaj o proces upraw i produkcji oraz stale rozbudowuj swoją farmę, zarówno o kolejne pola uprawne, jak i budynki,
  • Zdobywaj kolejne punkty i bonusowe nagrody biorąc systematyczny udział w bieżących zadaniach i misjach,
  • Nawet jeżeli nie masz zamiaru grać w Big Farm danego dnia, zaloguj się na chwilę do gry, aby odebrać nagrody za codzienne logowanie się,
  • Bądź cierpliwy – proces upraw, hodowli oraz budowy trwa trochę więcej czasu, gdy nie wydajesz realnej gotówki w grze.