Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Arkheim. Arkheim - coopowa strategia w fantastycznym świecie!

Arkheim - coopowa strategia w fantastycznym świecie!

Zanurz się w świecie Arkheim, nowej strategii wagi ciężkiej od twórców globalnego internetowego klasyka ? Traviana: Legends. Zarządzaj oddziałami i surowcami zza bezpiecznych murów miasta Arkheim – Realms at War łączy w sobie głębię złożoności gry strategicznej na PC z dostępnością apki. Dla naszych użytkowników dodatkowe 10EUR na start!

Arkheim | Darmowa Gra

Arkheim - coopowa strategia w fantastycznym świecie! Zanurz się w świecie Arkheim, nowej strategii wagi ciężkiej od twórców globalnego internetowego klasyka ? Traviana: Legends. Zarządzaj oddziałami i surowcami zza bezpiecznych murów miasta Arkheim – Realms at War łączy w sobie głębię złożoności gry strategicznej na PC z dostępnością apki. Dla naszych użytkowników dodatkowe 10EUR na start!

Arkheim to wszystko, co pozostało ze starożytnego, legendarnego kontynentu, który został niemal całkowicie zniszczony przez kataklizm. Od tamtej pory, z magicznych, unoszących się pozostałości uformowało się wiele wysp, gdzie stare relikty i obietnice potężnej mocy przyciągają teraz nowych odkrywców. Zniszczony kontynent jest ponownie zasiedlany ? przez graczy ? napędzanych przepowiednią zapowiadającą wzniesienie się wybranych do Wiecznego Światła.

Arkheim

Łączą siły w potężnych przymierzach w poszukiwaniu tajemnych kul. Ostatecznie tylko dzięki mocy tych kul będą mogli wznieść się na wyższe i bardziej imponujące wyspy. Decyduj o losie Przymierza w ramach zawiązanego sojuszu: Gdzie powinno się rozszerzyć kontrolę, których z wrogów zaatakować, a które ataki odeprzeć? To nieustanne decyzje: w Arkheim, Przymierza nieprzerwanie konkurują miedzy sobą, aby poszerzać terytoria i zdobywać kule innych. Starożytny, potężny artefakt ? zwany Arką ? reprezentuje skupisko mocy i serce każdego Przymierza. Kule gromadzą energię księżyców Akheim i przekazują ją do Arki. To z kolei wzmacnia produkcję surowców i szkolenie oddziałów całego Przymierza.

Arkheim

Można grać elfami lub krasnoludami i rozwijać według własnego uznania swoje miasto przedstawione w klimacie fantasy. Gracze mogą również wykazać się walecznością w walce. Tutaj armia nie składa się po prostu z szeregu jednostek. Gacze dokonują też wyboru pomiędzy Wodzami, którzy prowadzą armie wzmacniając je swoimi wyjątkowymi osobowościami i umiejętnościami. Co więcej, miasto gracza nigdy nie może zostać zniszczone, co oznacza, że nigdy nie traci on wszystkiego.

Arkheim

Jest to przeciwieństwem wysp, na których Przymierza ścierają się w epickich bitwach. Oprócz strategicznie rozmieszczonych wież służących do rozszerzania królestwa, taktycy będą również starali się zdobyć cenne punkty zaopatrzenia i podbić rzadkie portale. W późniejszych fazach księżyca Przymierza mogą używać tych portali do wznoszenia się na wyższe wyspy. Znajdą tam bardziej obfite surowce i nowe elementy strategiczne, które jeszcze bardziej zaostrzą wojnę między Przymierzami i nadal będą stanowić wyzwanie dla graczy.

Daje to w efekcie pewnego rodzaju system ligowy, w którym walczą ze sobą gracze o podobnych umiejętnościach. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ekscytujące bitwy, nawet całkowita utrata armii nie będzie oznaczać końca walk. Oddziały poległe w bitwie można szybko wezwać w mieście. Te podległe jednostki towarzyszą graczom w odkrywaniu przeszłości Arkheim w katakumbach pod miastem. W tym podziemnym świecie gracze natrafią na magiczne wyposażenie, a także na przerażające demony, które mogą pokonać tylko nieustraszeni "Polegli"..

 

Runda gry trwa około dziesięciu tygodni. W tym czasie ma miejsce kilka faz księżyca, których kumulacją jest Pełnia Trzech Księżyców. W trakcie tej ekscytującej ostatniej fazy Przymierza ścigają się między sobą. Liczy się to, kto najszybciej i najskuteczniej pokona demony, które próbują odbić Arkheim. Zwycięzcy stają się wybranymi, którzy mogą wznieść się do Wiecznego Światła, a także na listę zwycięzców Arkheim – Realms at War.

Z racji na wybrany przez producentów darmowy model rozgrywki w grze dostępna jest również waluta premium – Złote Monety. Oczywiście ułatwia ona grę przyśpieszając mnóstwo procesów – szybkość stawiania budynków, bonusy do surowców itp., jednakże nie ma tutaj mowy o żadnym Pay2Win. Przy odrobinie cierpliwości i wolnego czasu do wszystkiego możemy dojść bez płacenia choćby złotówki.

Arkheim