Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Aion. Gra MMORPG w konwencji fantasy do pobrania

Gra MMORPG w konwencji fantasy do pobrania

Aion Online to darmowa gra online do pobrania autorstwa NCSoft. Ten znany producent MMO ma już na swoim koncie m.in. dwie części Guild Wars, popularnego Lineage II czy City of Heroes – grę o ciekawej i oryginalnej tematyce. Aion Online jest najbardziej klasycznym MMORPG-iem NCSoft, które pomimo dużej konkurencji na rynku, zdążyło już sobie zjednać ogromną rzeszę fanów.

Aion | Darmowa Gra

Gra MMORPG w konwencji fantasy do pobrania Aion Online to darmowa gra online do pobrania autorstwa NCSoft. Ten znany producent MMO ma już na swoim koncie m.in. dwie części Guild Wars, popularnego Lineage II czy City of Heroes – grę o ciekawej i oryginalnej tematyce. Aion Online jest najbardziej klasycznym MMORPG-iem NCSoft, które pomimo dużej konkurencji na rynku, zdążyło już sobie zjednać ogromną rzeszę fanów.

W Aion gracz dołącza do jednej z dwóch frakcji: Asmodianów lub Elyosów. Niezależnie od dokonanego wyboru, nadrzędnym celem w grze będzie powstrzymanie antycznego Zła przed zniszczeniem spokojnej i urokliwej krainy. W praktyce oznacza to ciągłe zbieranie doświadczenia, nabijanie poziomów oraz wykonywanie wielu interesujących zadań. Twórcy zadbali o bardzo bogatą w wątki poboczne historię, dlatego dla graczy przygotowali ponad 1500 questów o różnym poziomie skomplikowania!

Aion

Jednym z najciekawszych elementów Aion Online jest stworzony specjalnie na potrzeby gry świat. Według twórców przemierzane lokacje są jednymi z najbardziej szczegółowo zaprojektowanymi krainami spośród dotychczas wykreowanych w grach MMO RPG! Wystarczy zresztą spojrzeć na obrazki, by przekonać się, że takie stwierdzenie niekoniecznie musi być marketingową zagrywką. Najlepiej jednak świat Aion Online poznać od środka, logując się na jednym z dostępnych serwerów. Zwiedzimy piekielną otchłań, tereny całkowicie pokryte lodem czy mroczne, bardzo rozległe górskie przestrzenie. A to wszystko bez żadnych ograniczeń w postaci niewidzialnych ścian.

Aion

W grach MMO RPG bardzo rzadko zdarza się, by gracz mógł toczyć bitwy w przestworzach. W Aion Online taka możliwość została zaimplementowana w rozgrywce, i w dodatku jest to główna kwintesencja zabawy! Latanie nie jest tu tylko jedną z metod podróżowania, a strategicznym elementem wielu potyczek, co czyni grę pasjonującą i bardziej dynamiczną. Dla walk naziemnych zaprojektowano od podstaw złożony system walki. Opiera się on na wykonywaniu efektownych combosów i przeprowadzaniu kontrataków w najmniej spodziewanych dla przeciwnika momentach. Oczywiście istotną rolę w Aion pełni magia. Bogata paleta czarów pozwala skutecznie unieszkodliwić przeciwnika lub zapewnić sterowanej przez nas postaci defensywną lub wzmacniającą aurę.

Aion

W grze postawiono na duże możliwości customizowania postaci. Można tym samych dostosować do własnych upodobań praktycznie każdy element wyglądu bohatera. Również miłośnicy craftingu nie będą się czuć w Aion Online zapomnieni – tworzenie unikalnego oręża i zbrój, a następnie handlowanie nimi jest tu na porządku dziennym. NCSoft wyraźnie postawił przede wszystkim na tryb PvP, dlatego współpraca między graczami Aion Online jest nie tyle istotna, co wręcz konieczna – zarówno pod względem stricte handlowym, jak również militarnym.

Aion

W zasadzie w każdej recenzji w prasie i w Internecie podkreślana jest jedna z ważniejszych zalet Aion Online - doskonała oprawa graficzna. O wysoką jakość grafiki twórcy zadbali poprzez zastosowanie silnika CryEngine znanego z gier Far Cry oraz Crysis. Engine niemieckiej firmy Crytek doskonale radzi sobie z generowaniem dużych powierzchni, jakich w Aion Online zdecydowanie nie brakuje. Liczne nawiązania graficzne do japońskiej stylistyki nasuwają na myśl animowane filmy w formie mangi. NCSoft połączył więc fotorealistyczną grafikę z oryginalnym stylem.

Wymagania Minimalne:

 1. System Operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 lub nowszy
 2. Procesor: 2.8 GHz
 3. Pamięć: 1 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDIA Geforce 6800 GT / AMD Radeon X800 XL
 5. DirectX: Wersja 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 40 GB

Wymagania Zalecane:

 1. System Operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 lub nowszy
 2. Procesor: Dual Core CPU 2.0GHz
 3. Pamięć: 2 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDA Geforce 7800 GT / AMD Radeon X1800 XL
 5. DirectX: 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 40 GB