Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Zoomumba. Twoje odlotowe zoo online!

Twoje odlotowe zoo online!

Zoomumba to wspaniała kolorowa przygoda dla wszystkich kochających zwierzęta.

Zoomumba | Darmowa Gra

Twoje odlotowe zoo online! Zoomumba to wspaniała kolorowa przygoda dla wszystkich kochających zwierzęta.

Zoomumba do firmy Bigpoint to wesoła gra strategiczna, w której obejmujemy dowodzenie nad zwariowanym ogrodem zoologicznym. Zadanie postawione przed graczami to zarządzanie i opieka nad ogrodem zoologicznym pełnym różnego rodzaju zwierzaków. Tym samym Zoomumba to gra ekonomiczna, w której zabawa zaczyna się od małego przedsięwzięcia, które z czasem rozrasta się do prężnie działającego, popularnego i dobrego dla zwierzaków miejsca. Zoomumba działa na zasadach znanych z gier typu „tycoon” - poprzez sprawne zarządzanie placówką i jej odpowiednie rozbudowywanie, staje się ona coraz bardziej popularna wśród odwiedzających. A celem jest, by gości w twoim zoo było jak najwięcej. By tego dokonać, trzeba podążać wzdłuż sprawdzonej ścieżki..

Widoczna na ekranie plansza musi zostać wypełniona wybiegami dla zwierząt. Zaczynamy zatem od wizyty w sklepie, by kupić i umieścić na mapie pierwszy z nich. Sam wybieg to za mało – musi na nim zamieszkać jakiś zwierzak (pamiętaj – obecność przedstawicieli obojga płci zwiększa szanse na potomstwo i rozwój gatunku). O podopiecznych trzeba dbać, by były zdrowe i szczęśliwe. Karm je, myj, baw się z nimi, reaguj na potrzeby – na pewno nie pożałujesz. Nie zapominaj o budowaniu ścieżek dla zwiedzających – nawet najbardziej zadbany wybieg z najszczęśliwszą parą pand nie będzie atrakcją, jeśli goście nie będą w stanie do niego dotrzeć.

Wspomniany wcześniej sklep to miejsce, w którym zaopatrzysz się w odpowiednią dla każdego zwierzęcia karmę, w nowe budynki podnoszące funkcjonalność i atrakcyjność twojego zoo. To z kolei bezpośrednio przekłada się na ilość zwiedzających, których nigdy za mało (pod warunkiem, że pamięta się o uprzątaniu pozostawianych przez nich śmieci). Zoomumba to śliczny, kreskówkowy świat wypełniony odgłosami i animacjami. To także 14 gatunków zwierząt, 7 rodzajów wybiegów, 8 typów budynków i wiele elementów dekoracyjnych urozmaicających zabawę. Gra jest przy tym intuicyjna i dzięki prostemu tutorialowi staje się przystępna dla gracza w każdym wieku.