Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra World of Warplanes. Zasiądź za sterami samolotu i leć do bitwy wraz z tysiącami innych graczy!

Zasiądź za sterami samolotu i leć do bitwy wraz z tysiącami innych graczy!

Jesteś fanem World of Tanks? W takim razie będziesz uwielbiał World of Warplanes! Nigdy nie grałeś w legendarne już „tanki”? Nic straconego, dzięki World of Warplanes od razu pokochasz obie najsłynniejsze produkcje studia Wargaming! To zręcznościowy symulator MMO, w którym przyjdzie Ci rywalizować z innymi graczami, zasiadając za sterami jednego z kilkudziesięciu samolotów złotej ery awiacji.

World of Warplanes

World of Warplanes | Darmowa Gra

Zasiądź za sterami samolotu i leć do bitwy wraz z tysiącami innych graczy! Jesteś fanem World of Tanks? W takim razie będziesz uwielbiał World of Warplanes! Nigdy nie grałeś w legendarne już „tanki”? Nic straconego, dzięki World of Warplanes od razu pokochasz obie najsłynniejsze produkcje studia Wargaming! To zręcznościowy symulator MMO, w którym przyjdzie Ci rywalizować z innymi graczami, zasiadając za sterami jednego z kilkudziesięciu samolotów złotej ery awiacji.

Dla wielu graczy czynnikiem decydującym o zakupie danej gry jest bez wątpienia jej cena. W przypadku World of Warplanes w ogóle nie ma się nad czym zastanawiać, ponieważ jest ona – podobnie jak World of Tanks – całkowicie darmową grą wojenną MMO! Dla największych fanów wprowadzono system mikropłatności, aby mogli oni w pełni wykorzystać wszelkie możliwości oferowane przez grę. Jest to jednak tylko drobne ułatwienie dla posiadaczy kont Premium, gdyż w darmowym World of Warplanes nigdy nie walczysz w pojedynkę, zawsze towarzyszą Ci kompani. Podobnie jak Twoim rywalom. Jak więc widać, szczególny nacisk w grze położono właśnie na tryb PvP.

World of Warplanes

Początkowo masz dostęp tylko do samolotów klasy najniższej (1), ale jeśli wykażesz się dużymi umiejętnościami, szybko zyskasz możliwość objęcia kontroli nad najbardziej zwinnymi i najlepiej uzbrojonymi maszynami (klasa 10). Możesz wybierać spośród samolotów wykorzystywanych podczas II Wojny Światowej, aż po odrzutowce niegdyś latające nad półwyspem koreańskim czy różnego rodzaju modele prototypowe. Oczywiście nie zabrakło smaczków w postaci elementów RPG – tym samym można np. ulepszać swój samolot, a konkretnie jego kluczowe części takie jak silnik, uzbrojenie czy pancerz.

World of Warplanes

Pod względem oprawy graficznej darmowa gra World of Warplanes prezentuje się imponująco nie tylko jak na darmową produkcję – gra wygląda bardzo dobrze także w starciu z produkcjami komercyjnymi. I choć World of Warplanes nie próbuje „na siłę” być symulatorem, fizykę lotu czy system zniszczeń należy docenić. Podział na wiele stref trafienia robi bardzo dobre wrażenie. Co więcej, wykazując się dużą precyzją, można nawet zastrzelić operatora działka zainstalowanego w innym samolocie! To jednak tylko jeden z wielu bardzo ciekawych elementów World of Warplanes, które sprawiają, że rozgrywka jest bardzo wciągająca! Warto też dodać, że wymagania World of Warplanes są dość niskie i pozwalają uruchomić grę nawet na słabszych maszynach (procesor Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM i karta grafiki wyposażona w 256 MB).

World of Warplanes