Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Wolni Farmerzy. Wszystko co najlepsze w tworzeniu gospodarstwa!

Wszystko co najlepsze w tworzeniu gospodarstwa!

Opieka nad farmą to nie lada wyzwanie. Poranne wstawanie, praca na piekącym słońcu czy niezbyt przyjemne zapachy to tylko kilka minusów wynikających z podjęcia się zawodu rolnika. Na szczęście mamy dla Was grę, która z wiadomych względów eliminuje te wady, a w dodatku daje nam wszystko, co najlepsze w tworzeniu wiejskiego gospodarstwa!

Wolni Farmerzy | Darmowa Gra

Wszystko co najlepsze w tworzeniu gospodarstwa! Opieka nad farmą to nie lada wyzwanie. Poranne wstawanie, praca na piekącym słońcu czy niezbyt przyjemne zapachy to tylko kilka minusów wynikających z podjęcia się zawodu rolnika. Na szczęście mamy dla Was grę, która z wiadomych względów eliminuje te wady, a w dodatku daje nam wszystko, co najlepsze w tworzeniu wiejskiego gospodarstwa!

Wolni Farmerzy to przeglądarkowa gra ekonomiczna, która w pewnym sensie stanowi rozwinięcie Zielonego Imperium. A zatem osoby, które już miały do czynienia ze wspomnianym tytułem, będą czuły się w wiejskim świecie Wolnych Farmerów dosłownie jak w domu. Choć może nie do końca, bo atmosfera w omawianym tytule jest sielska i idylliczna do granic możliwości! Zakładając jednak, że nie każdy z Was miał okazję poznać krainę Zielonego Imperium, spróbujemy Wam nieco przybliżyć zasady panujące u farmerów.

Wolni Farmerzy

Dobry gospodarz to przede wszystkim ktoś, kto regularnie dba o swoje plony. Zasianie warzyw czy zboża to bułka z masłem, ale przecież trzeba jeszcze rośliny podlewać i wykazać się cierpliwością oraz wyczuciem, by nie doszło do sytuacji, że zmarnujemy czas i pieniądze, nie zbierając żniw w stosownym momencie. W Wolnych Farmerach wszystko musimy na bieżąco kontrolować. Nie wolno graczowi dopuścić do sytuacji, w której okazja na korzystną sprzedaż produktów jednemu z kontrahentów przeleci mu koło nosa. Biznes jest biznes – kto się pomyli, odpada!

Wolni Farmerzy

Jednak prowadzenie gospodarstwa to nie tylko praca na polu. To także zawieranie umów z dystrybutorami (bez tego nie osiągniemy sukcesu na dużą skalę!) i bardzo częste wizyty w miastach. Co prawda początkowo będziemy mogli udać się tylko do El Farmado, ale z czasem – po osiągnięciu ósmego poziomu doświadczenia – również bramy El Fiszado staną przed nami otworem. Ale no właśnie, po co urządzać sobie regularne wycieczki do miasteczek? Powodów jest kilka. Kwestia chyba najważniejsza to handel – nie szukając nowych źródeł dochodu, szybko wypadniemy z rywalizacji o najwyższe cele. Podstawą jest kupowanie nowych rodzajów nasion oraz, co jednak wiąże się z dużymi kosztami, stopniowe inwestowanie w hodowlę rozmaitych zwierząt gospodarskich. Rzecz następna to możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach farmerskich. To świetna okazja na zdobycie prestiżu w świecie Wolnych Farmerów. Nie myślcie jednak, że znalezienie się na liście najlepszych graczy przyjdzie Wam bez trudu! Jest jeszcze jeden argument przemawiający za częstymi wizytami w El Farmado – Prezentomat. Co to takiego? To już sprawdźcie sami!

Wolni Farmerzy

Jednak zdecydowanie największe koszty poniesiemy z tytułu rozwoju obszaru gospodarczego. Nie dość, że wykarczowanie terenu da nam mocno po kieszeni, to przecież trzeba jeszcze postawić budynek. Wprawdzie kurnik dostaniemy od twórców jako prezent, ale już na chociażby owczarnię musimy sobie solidnie zapracować. Wyjściem z sytuacji jest konto premium, które da nam wymierne profity.

Wolni Farmerzy

Wolni Farmerzy to produkcja oferująca przejrzysty interfejs. Wszelkie opcje oznaczone są intuicyjnymi symbolami, a zatem nawet kompletni nowicjusze błyskawicznie opanują zasady zabawy. Wiele dobrego można również napisać na temat oprawy graficznej. Wiejskie tła i komicznie przedstawione postacie robią bardzo dobre wrażenie. Jeżeli gra Wam się nie spodoba a mimo tego szukacie czegoś podobnego, polecamy spróbować podobną tematycznie Farmeramę!