Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Polwars. Demaskująca gra o życiu w stolicy

Demaskująca gra o życiu w stolicy

Bułgarska firma XS Software odważnie podjęła kontrowersyjny temat w swojej nowej grze – Polwars opowiada bowiem o życiu w Warszawie, dzieląc społeczność tego miasta na dwie zwaśnione grupy: Zachodzianie i Wschodzianie. Choć twórcy twierdzą, że nie wzywają do konfliktu, ostrych komentarzy na temat Polwars będzie z pewnością wiele!

Polwars

Polwars | Darmowa Gra

Demaskująca gra o życiu w stolicy Bułgarska firma XS Software odważnie podjęła kontrowersyjny temat w swojej nowej grze – Polwars opowiada bowiem o życiu w Warszawie, dzieląc społeczność tego miasta na dwie zwaśnione grupy: Zachodzianie i Wschodzianie. Choć twórcy twierdzą, że nie wzywają do konfliktu, ostrych komentarzy na temat Polwars będzie z pewnością wiele!

Terenem tej darmowej gry jest oczywiście miasto stołeczne Warszawa. Stolica została w Polwars przedstawiona w krzywym zwierciadle – składa się ona z ciemnych alejek, nocnych klubów, znanej w całej Polsce linii metra, a także z fabryk zamkniętych z powodu nadmiernego zadłużenia. Rozgrywkę zaczynamy od strajku pod Sejmem, gdzie przez przypadek zatrzymujemy Agenta Tomka, z którym stajemy do pojedynku. Po pierwszej, w gruncie rzeczy treningowej walce, zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Celem zabawy jest zdobywanie sławy w mieście – zaczynając z niemal pustymi kieszeniami, powoli zdobywamy pieniądze i doświadczenie, a nasza postać staje się coraz bardziej rozpoznawalna na ulicach wirtualnej Warszawy.

Polwars

Wawa Wars to typowa przeglądarkowa graMMORPG, w której rozwijamy własną postać na drodze starć z innymi graczami i chuliganami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Możliwe jest również wykonywanie nieskomplikowanych questów, polegających np. na patrolowaniu ulic miasta. Naszą postać można natomiast wyposażać w zakupione lub zdobyte na wrogach przedmioty, które poprawią nasze statystyki i ułatwią nam dalszą rozrywkę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by udać się na siłownię, gdzie za symboliczną kwotę możemy popracować np. nad naszą wytrzymałością lub siłą zadawanych ciosów.

Polwars

Gra oferuje dodatkowe opcje urozmaicające rozgrywkę – przykładowo, możliwe jest zakupienie zwierzaka, który swoimi umiejętnościami bojowymi wspiera nas w walce z innymi. Ważnym elementem dla bardzo zaangażowanych graczy jest również tworzenie gangów lub dołączanie do istniejących grup tego rodzaju. Warto także zwrócić uwagę na grafikę – malowane tła w rysunkowym stylu przedstawiają komiczne budynki stolicy i karykaturalne sylwetki mieszkańców Warszawy.

Polwars