Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Undermaster. Wciel się w zarządcę podziemi!

Wciel się w zarządcę podziemi!

Władca mrożących krew w żyłach katakumb... Czy nie brzmi to dumnie? Jeśli uważasz, że masz w sobie żyłkę zarządcy i potrafiłbyś zapanować nad mrocznymi bestiami - gra Undermaster jest właśnie dla ciebie! Zagoń gobliny do pracy i stwórz własne kazamaty! Wszystko w towarzystwie zabawnego, przewrotnego humoru i ciekawej grafiki.

Undermaster | Darmowa Gra

Wciel się w zarządcę podziemi! Władca mrożących krew w żyłach katakumb... Czy nie brzmi to dumnie? Jeśli uważasz, że masz w sobie żyłkę zarządcy i potrafiłbyś zapanować nad mrocznymi bestiami - gra Undermaster jest właśnie dla ciebie! Zagoń gobliny do pracy i stwórz własne kazamaty! Wszystko w towarzystwie zabawnego, przewrotnego humoru i ciekawej grafiki.

Gra Undermaster, autorstwa niemieckiej fimy Upjers (My Little Farmies, Kapi Hospital), jest niezwykłą rozrywką w której możesz wcielić się w rolę "Jego Potworności". Fucha Władcy Ciemności to jednak nie przelewki, czeka cię dużo pracy. Naszym głównym zadaniem jest eksploracja kolejnych fragmentów podziemi, które kształcimy tak by pełniły nie tylko funkcje użytkowe, ale też dekoracyjne. W tej przygodzie towarzyszą nam wierny doradca-minotaur oraz całe zastępy różnorakiej maści bestii. Dzięki ich, czasem wymuszonej, pomocy, sprawnemu zarządzaniu i dbaniu o potrzeby "pracowników" będziesz miał możliwość rozbudowania swojej bazy wypadowej w iście królewskim stylu.

Undermaster

Rozgrywka jest łatwa do opanowania i daje dużo radości, oferując przy tym naprawdę dużo ciekawych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na świetnie zaprojektowane modele postaci. Mamy do wyboru: pospolite koboldy pełniące funkcje robotników, goblińskich inżynierów, potężne trolle, tajemniczych szamanów voodoo, inteligentnych i odrobinę butnych czarnoksiężników, eleganckich wampirzych podróżników, a także piękne oraz powabne sukkubusy. Wszyscy z nich pełnią szereg funkcji przydatnych w mrocznych podziemiach. Pomagają nam nie tylko w kuciu skał prowadzących do kolejnych komnat, ale potrafią też przyśpieszyć pracę, skonstruować narzędzia czy uzdrowić inne potwory. Są to żyjące istoty więc jako władcy musimy dbać o ich podstawowe potrzeby, jak sen czy pożywienie, lecz także o poziom szczęścia i "postrzegania" naszych lochów za atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Postacie te, w miarę rozwoju rozgrywki, mogą awansować na wyższe poziomy zwiększając swoje umiejętności.

Undermaster

Za nowe elementy wystroju czy pożywienia trzeba jednak płacić - pojawia się nam aspekt ekonomiczny. Nasza gospodarka opiera się na trzech kluczowych zasobach: złocie, kryształach (wspomagających szybsza budowę), a także wiedzy (badania i rozwój wynalazków). Przy ich pomocy możemy rozwijać handel eksportowy ze światem "na górze". Do naszych sztandarowych towarów należy wiele świetnych i humorystycznych produktów jak np. tęczowe jednorożce, zegarki typu Trollex, zestawy do samodzielnego liftingu czy kocyki elektryczne Hellmaster. Dzięki rozsądnemu wydawaniu pieniędzy oraz wykonywaniu zadań awansujemy na kolejne poziomy i dostajemy wypełnione skarbami skrzynie. Mamy też możliwość wykupienia promocyjnych ofert na niektóre przedmioty.

Undermaster

Grafika Undermaster jest przyjemna dla oka i dość przejrzysta. Rozbudowane menu jest proste do opanowania, a dzięki wielu przydatnym funkcjom pozwala nam szybko przełączać się między kolejnymi robotnikami, spoglądać na ich potrzeby czy kontrolować jaką pracę obecnie wykonują. Muzyka i dźwięki wydawane przez postacie są świetnie dobrane do poszczególnych stworków.

Undermaster

Undermaster na pewno potrafi zaintrygować. Gra czerpie pełnymi garściami z legendarnej i przewrotnej rozgrywki wykreowanej przez Dungeon Keeper. Ta inspiracja mogła wyjść Undermaster tylko na dobre. To niezła zabawa nie tylko dla graczy lubiących strategię, ale także tych, co chcą się po prostu pośmiać wykonując kolejne szalone zadania i wsłuchując się w chichoty goblinów. Wypróbuj sam!