Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Supremacy 1914. Zmień bieg historii!

Zmień bieg historii!

Wybuch pierwszego globalnego konfliktu stał się faktem. Czasu już, drogi Graczu, cofnąć nie zdołasz, ale możesz za to ogromnym nakładem starań zatrzymać eskalację pierwszej wojny światowej. Gdy tylko podejmiesz decyzję, że jesteś gotów podjąć się tego wyzwania i wykonasz to jedno kluczowe kliknięcie, zostaną Ci przedstawione rozkazy i odwrotu już nie będzie. Wybierasz honor czy dezercję?

Supremacy 1914

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Supremacy 1914 | Darmowa Gra

Zmień bieg historii! Wybuch pierwszego globalnego konfliktu stał się faktem. Czasu już, drogi Graczu, cofnąć nie zdołasz, ale możesz za to ogromnym nakładem starań zatrzymać eskalację pierwszej wojny światowej. Gdy tylko podejmiesz decyzję, że jesteś gotów podjąć się tego wyzwania i wykonasz to jedno kluczowe kliknięcie, zostaną Ci przedstawione rozkazy i odwrotu już nie będzie. Wybierasz honor czy dezercję?

Skoro dotarłeś do kolejnego akapitu, oznacza to tylko jedno – odwagi Ci nie brakuje! Tak trzymaj! Czas najwyższy więc, byś poznał swoje zadania. Jako że Supremacy 1914 to gra strategiczna w stylu Hearts of Iron czy Europa Universalis, osiągnięcie końcowego sukcesu będzie uzależnione przede wszystkim od podejmowania przemyślanych decyzji na najwyższym szczeblu. Jest kilka czynników, które w mgnieniu oka zweryfikują, czy rzucenie Cię od razu na głęboką wodę było dobrą decyzją.

Supremacy 1914

Panaceum na wszystkie Twoje problemy są Złote Marki. Ponosząc stosunkowo nieznaczne koszty, możesz podnieść morale swoich podwładnych, usprawnić szpiegostwo czy zredukować czas produkcji aż o 12 godzin! Nie trzeba chyba dodawać, jak wielkie znaczenie ma każdy z tych czynników w zdobywaniu przewagi nad innymi? Oczywiście możesz zrezygnować z tego ułatwienia. Pytanie, czy to nie będzie silniejsze od Ciebie?

Supremacy 1914

Supremacy 1914 śmiało można określić jako rozrywkę przyjazną graczowi. Świetnie zaprojektowany interfejs oraz niezwykle łatwe sterowanie ograniczające się do myszki sprawia, że nawet kompletny nowicjusz bez trudu połapie się w dostępnych opcjach i funkcjach tej rozbudowanej gry wojennej. Nie bez znaczenia jest tu też oprawa graficzna – prosta, ale przy tym interesująca i pasująca do klimatu gry. Łagodne kontury wzbogacone pastelowymi kolorami ze sporą dozą szarości od razu przywodzą na myśl przygniatającą atmosferę wojny.

Supremacy 1914