Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra SoccerStar. Stwórz własnego piłkarza i zmierz się z innymi graczami!

Stwórz własnego piłkarza i zmierz się z innymi graczami!

Zostań gwiazdą piłki nożnej! Czekają Cię godziny morderczego treningu, ale jeśli chcesz zagrać w FC Madrito, nie masz wyjścia! Zadbaj o dobre relacje ze swoim menadżerem i inwestuj w suplementy, które pozytywnie wpłyną na Twój rozwój sportowy. Gdyby brakowało Ci kasy, zawsze możesz poprzetykać rury stadionowe w zamian za parę miedziaków. Cóż, nikt nie mówił, że piłkarz-amator ma lekko...

SoccerStar

SoccerStar | Darmowa Gra

Stwórz własnego piłkarza i zmierz się z innymi graczami! Zostań gwiazdą piłki nożnej! Czekają Cię godziny morderczego treningu, ale jeśli chcesz zagrać w FC Madrito, nie masz wyjścia! Zadbaj o dobre relacje ze swoim menadżerem i inwestuj w suplementy, które pozytywnie wpłyną na Twój rozwój sportowy. Gdyby brakowało Ci kasy, zawsze możesz poprzetykać rury stadionowe w zamian za parę miedziaków. Cóż, nikt nie mówił, że piłkarz-amator ma lekko...

SoccerStar

Nasza sytuacja wyjściowa nie jest zbyt dobra. Nie dość, że nasz podopieczny jest kiepskim graczem, to w dodatku nie ma klubu! Musimy mu w obu tych kwestiach pomóc. Na szczęście znalezienie drużyny zbyt trudne nie jest. Ba, komputer zrobi to za nas automatycznie, ale nie liczmy na szczególnie lukratywny kontrakt. Inwestując zarobione pieniądze w karierę naszego zawodnika, w niedługim czasie jego umiejętności powinny wzrosnąć. Zaowocuje to kontaktami z bardziej wpływowymi menadżerami. Ale nie tylko. Jeśli w grze naszej początkującej gwiazdy będzie widać postępy, być może uda nam się zapewnić jej indywidualnego trenera! Oczywiście nie za darmo.

SoccerStar

W Soccer Star niestety wszystko kosztuje. Do wyboru mamy różne typy opcji treningowych: podania, drybling czy strzały na bramkę. Każde z ćwiczeń zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Treningi są płatne, ale jeśli chcemy podnieść statystyki naszego podopiecznego, nie możemy ich lekceważyć. A po ciężkich ćwiczeniach - wyślijmy go do... sauny! Odpowiednia regeneracja to klucz do sukcesu. Tylko kipiący energią piłkarz zagra na najwyższym poziomie przez pełne 90 minut meczu!

SoccerStar

Między treningami oraz meczami warto wyskoczyć do sklepu odzieżowego i sklepu z odżywkami. W tym pierwszym kupimy między innymi cuchnące skary, złachane spodenki czy pretensjonalne stringi męskie. Nie pytajcie o zastosowanie tych ostatnich... W każdym razie poszczególne elementy garderoby piłkarza pozytywnie wpływają na przykład na jego kondycję, podania bądź drybling. Podobne efekty przynosi spożywanie odżywek. Mrożona herbata podnosi wydajność zawodnika w czasie meczu, napój izotoniczny zwiększa nieznacznie jego umiejętności, zaś mielonka turystyczna jest tak naszpikowana chemią, że modyfikuje na stałe niektóre predyspozycje!

SoccerStar

Gracz nie ma realnego wpływu na przebieg spotkania. Co więcej, wcale nie musimy przyglądać się poczynaniom naszego podopiecznego. Jednak animacje są na tyle ładne i zabawne, że czasami warto poświęcić te kilka minut na obejrzenie meczu. Tak czy inaczej – tuż po końcowym gwizdku zostanie wyświetlony raport, w którym znajdziemy informacje na temat bohaterów i antybohaterów zawodów. Oby za każdym razem Wasz piłkarz trafiał na listę tych pierwszych!