Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Skyrama. Lotnisko online dla wszystkich fanów Tycoonów!

Lotnisko online dla wszystkich fanów Tycoonów!

Gier ekonomicznych z prawdziwego zdarzenia jest ostatnio coraz mniej. Popularne niegdyś Tycoony oraz seria SimCity są już teraz na dobrą sprawę tylko ciepłym wspomnieniem. Brakuje tytułu, który wciągałby równie dobrze i zmuszał do logicznego, ekonomicznego myślenia. Skyrama od firmy BigPoint akurat skutecznie wypełnia tę właśnie lukę!

Skyrama

Skyrama | Darmowa Gra

Lotnisko online dla wszystkich fanów Tycoonów! Gier ekonomicznych z prawdziwego zdarzenia jest ostatnio coraz mniej. Popularne niegdyś Tycoony oraz seria SimCity są już teraz na dobrą sprawę tylko ciepłym wspomnieniem. Brakuje tytułu, który wciągałby równie dobrze i zmuszał do logicznego, ekonomicznego myślenia. Skyrama od firmy BigPoint akurat skutecznie wypełnia tę właśnie lukę!

Skyrama jest przeglądarkową grą ekonomiczną, która nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych apletów lub innych tego typu programów. Rozgrywka polega tutaj na prowadzeniu własnego lotniska. Zaczynając od malutkiego pasa startowego i niedużego hangaru, mamy za zadanie stworzyć wielki port lotniczy, zdolny do wysyłania setek ludzi do wszystkich krajów Europy każdego dnia. Zadanie do najłatwiejszych nie należy, o czym każdy może się przekonać odwiedzając dowolne polskie lotnisko. W grze, rzecz jasna, mamy jednak do dyspozycji samouczek i doradców, którzy pomogą nam stawiać pierwsze kroki jako dyrektor lotniska.

Skyrama

Na początku naszym głównym źródłem dochodów (wyrażanego w pieniądzach o nazwie Lotne) są samoloty przybywające do nas, kierowane przez sztuczną inteligencję, która sprawuje swego rodzaju pieczę nad całym światem gry. Każdy samolot, który nas odwiedza, musimy zatankować i rozładować z bagaży. W zamian za tę obsługę dostajemy kilkanaście Lotnych. Należy jednak się nieco spieszyć, bo jeśli za bardzo będziemy się ociągać z obsługą samolotu, pieniądze przepadną! Po obsłużeniu kilku maszyn zorientujemy się, że stać nas na nasz pierwszy, własny aeroplan – wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa!

Skyrama

Mając własne maszyny, zdobywamy nie tylko więcej pieniędzy, ale też uzyskujemy punkty doświadczenia i pamiątki. Pamiątki możemy wymieniać m. in. na Lotne i dodatkowych pasażerów. Natomiast dzięki punktom doświadczenia osiągamy kolejne poziomy, co pozwala nam coraz bardziej rozbudowywać lotnisko. Uzyskujemy zatem dostęp do większych samolotów pasażerskich, stylowych maszyn z czasów pierwszej połowy XX wieku, a także samoloty towarowe. To oczywiście nie wszystko, bowiem oprócz samolotów do naszej dyspozycji gra oddaje także większe pasy startowe, dodatkowe płyty serwisowe, większe hangary, parkingi, hotele, zbiorniki paliwowe i wiele, wiele więcej! Wraz z rozbudową lotniska, przybywa do nas coraz więcej potencjalnych pasażerów, co wymusza na nas wysyłanie w świat coraz więcej samolotów. To z kolei dostarcza nam funduszy na rozbudowę portu lotniczego, co w konsekwencji daje nam jeszcze więcej pasażerów!

Skyrama

Niezmiernie miło jest patrzeć jak lotnisko dosłownie rozkwita na naszych oczach. Nie dzieje się to jednakże w okamgnieniu. Samoloty potrzebują czasu, aby docierać do miejsca przeznaczenia, zaś pasy startowe i wieże kontroli lotów są kosztowne i trzeba na nie długo zbierać pieniądze. Można ten mały problem rozwiązać na dwa sposoby. Po pierwsze, warto wysyłać samoloty do znajomych, którzy również grają w Skyramę – dzięki temu zdobywa się więcej funduszy. Po drugie, zawsze można się pokusić o dokupienie wirtualnej waluty celem przyspieszenia rozgrywki. Niezależnie od tego, która z tych opcji wydaje Wam się bardziej atrakcyjna, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze Skyramą!

Skyrama