Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Shakes & Fidget. Przeglądarkowa gra RPG z potężną dawką humoru!

Przeglądarkowa gra RPG z potężną dawką humoru!

Witajcie w świecie Shakes & Fidget Remastered, odświeżonej wersji jednej z najpopularniejszych przeglądarkowych gier RPG na świecie teraz dostępnej także w wersji na urządzenia mobilne! Stwórz swojego bohatera, dołącz do gildii, wykonuj różnorodne zadania i stań do walki z potężnymi bossami! A wszystko to w humorystycznej otoczce, świetnej grafice, a także wciągającym settingu. Czy jesteś gotowy na przygodę?

Shakes & Fidget | Darmowa Gra

Przeglądarkowa gra RPG z potężną dawką humoru! Witajcie w świecie Shakes & Fidget Remastered, odświeżonej wersji jednej z najpopularniejszych przeglądarkowych gier RPG na świecie teraz dostępnej także w wersji na urządzenia mobilne! Stwórz swojego bohatera, dołącz do gildii, wykonuj różnorodne zadania i stań do walki z potężnymi bossami! A wszystko to w humorystycznej otoczce, świetnej grafice, a także wciągającym settingu. Czy jesteś gotowy na przygodę?

Shakes & Fidget Remastered to przeglądarkowa gra RPG, w której wcielimy się w bohatera wybierając jedną z pięciu klas. Naszym zadaniem będzie wykonywanie zadań, czyszczenie lochów i dominowanie innych graczy w walkach gildii oraz na arenie. Gra na myśl od razu przywodzi klasyczne, papierowe gry fabularne i stanowi dla nich hołd we współczesnej odsłonie. Nie znajdziecie tutaj nowoczesnej grafiki i mechanik rodem z gier akcji, ale za to niesamowity klimat, wciągający rozwój postaci oraz bardzo przyjazne community skupione wokół tego tytułu.

Shakes & Fidget

Rozgrywkę toczyć będziemy w różnych zakładkach, które opiszę szerzej na przestrzeni kolejnych akapitów. Pierwszą z nich jest Karczma, w której znajdziemy NPC’ów zlecających nam różnorakie zadania. Wyprawa na każdą z misji wiąże się z uszczupleniem naszego zapasu awanturniczości, który określa ilość możliwych do wykonania misji dziennie. Oczywiście możemy uzupełniać go dzięki znajdującemu się w tym przybytku Karczmarzowi. Poza nimi w Karczmie znajduje się także strażnik dający nam możliwość odbycia warty, co zapewni przypływ growego złota oraz szuler u którego o owe złoto (oraz grzyby) zagramy.

Shakes & Fidget

Arena jest z kolei miejscem, gdzie stoczymy pojedynki z realnymi graczami. Musicie jednak uważać! Są oni często zdecydowanie silniejsi i lepiej przygotowani do walki, niż czyhające na nas stwory podczas wykonywania zadań PvE. Przed rzuceniem wyzwania przeciwnikowi sprawdź jego statystyki i wyposażenie postaci, aby uniknąć potencjalnej porażki, a co za tym idzie uszczuplenia swoich zapasów złota.

Shakes & Fidget

Kolejnymi zakładkami są Zbrojownia oraz Gabinet Magii, które sprawują funkcję sklepu. Zaopatrzymy się w nich w podstawowe (a niekiedy także i rzadkie) wyposażenie, sprzedamy łupy zdobyte podczas misji, a także sprawimy swojej postaci eliksiry zapewniające szereg bonusów do statystyk. Pamiętajcie jednak, aby nie wydawać growego złota na pospolite elementy ekwipunku, bo szybko zdobędziecie lepsze wykonując inne aktywności dostępne w grze.

Shakes & Fidget

W stajni wypożyczymy wierzchowce w „leasing” na określony czas. Wypożyczone stwory znacząco skracają czas wykonywania misji. Im tańszy wierzchowiec, tym bonusy za posiadanie go będą, rzecz jasna, mniejsze.

Shakes & Fidget

Nasze przygody zaprowadzą nas w końcu do enigmatycznego miejsca zwanego „Lochy”. Jest to zakładka, która – jak sama nazwa wskazuje – przeniesie nas do dungeonów pełnych najgroźniejszych bestii świata Shakes & Fidget. Za ich pokonywanie będziemy zdobywać ogromne ilości nagród oraz wartościowe uzbrojenie! Warto również wspomnieć w tym miejscu o twierdzy, która stanowić będzie naszą „bazę wypadową”. Jej ulepszenie jest jedną z podstawowych mechanik gry.

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget to gra online, dlatego też nie sposób nie napisać tutaj o opcjach socjalizacyjnych, które znajdziemy tutaj odpowiednio w zakładkach Gildia oraz Sala Chwały. Pierwsza z nich jest doskonałym miejscem do poznania innych graczy i stania się częścią społeczności danego klanu. W Sali Chwały natomiast sprawdzimy wszelkie rankingi – zarówno graczy, gildii oraz poszczególnych twierdz. Ponadto Gildia poza możliwością poznania innych graczy daje nam również możliwość wzięcia udziału w wyprawach gildyjnych oraz gildyjnych wojnach, gdzie zmierzymy się z innymi klanami!

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget to produkcja dostępna w 100% za darmo. Znajdziemy tutaj, oczywiście, mikropłatności oraz walutę premium w postaci grzybów, jednak dostępne za nią boosty nie wpływają znacząco na balans rozgrywki. Oczywiście grzyby przyśpieszą nieco część dostępnych mechanik, ale cierpliwi gracze nie będą mieli większych problemów aby konkurować z tymi płacącymi. Twórcy przygotowali również możliwość darmowego zdobywania grzybów. Jest nią Doktor Abawuwu i jego loteria, która poza grzybami daje nam możliwość na codzienne zdobycie innych, cennych nagród.

Shakes & Fidget

Shakes & Fidget to gra, która cieszy się niesłabnącą popularnością od lat, a jej uniwersalny, rozbudowany gameplay nie stają się przestarzały wraz z upływającym czasem. Produkcja studia Playa Games to niesamowicie wciągająca propozycja dla fanów klasycznych, papierowych RPG’ów. Wszystko to dostępne jest nie tylko w oknie naszej przeglądarki, ale także na wszelkich urządzeniach mobilnych. Stwórz własnego bohatera i wkrocz do świata pełnego magii i niesamowitych, krwiożerczych kreatur już dzisiaj!

Przydatne porady dla początkujących bohaterów:

  • Loguj się do gry codziennie aby zdobyć nagrody w loterii Doktora Abawuwu,
  • Nie wykonuj misji bez wypożyczonego wierzchowca, ponieważ jest to zdecydowanie nieopłacalne,
  • Oszczędnie gospodaruj swoimi grzybami. Lepiej wynająć za nie wierzchowca, niż (chociażby) odświeżyć asortyment Zbrojowni, czy też Gabinetu Magii,
  • Nie zapominaj o rozwijaniu swojej twierdzy, gdy tylko będziesz mieć dostępne surowce,
  • Jak najszybciej dołącz do Gildii aby brać udział w jej aktywnościach.