Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Seafight. Darmowa gra MMO o piratach!

Darmowa gra MMO o piratach!

Zostań piratem, panem mórz świata i podnieś czarną flagę. Sława, bogactwo i fantastyczne przygody czekają na Ciebie! Żegluj, niszcz wrogie statki, walcz z ogromnymi potworami morskimi i doświadcz surowego życia na oceanie. Morski cRPG z elementami ekonomicznymi i zręcznościowymi.

Seafight | Darmowa Gra

Darmowa gra MMO o piratach! Zostań piratem, panem mórz świata i podnieś czarną flagę. Sława, bogactwo i fantastyczne przygody czekają na Ciebie! Żegluj, niszcz wrogie statki, walcz z ogromnymi potworami morskimi i doświadcz surowego życia na oceanie. Morski cRPG z elementami ekonomicznymi i zręcznościowymi.

 

Seafight to internetowa gra piracka, łącząca elementy gier ekonomicznych i zręcznościowych, umożliwiającą wspólną rozgrywkę tysiącom graczy na jednym serwerze. Dzięki kompleksowemu zastosowaniu nowoczesnych technologii internetowych (Flash, aktywny streaming) jest jednocześnie pozycją bardzo przystępną, dostępną powszechnie i za darmo, wymagającą jedynie stałego dostępu do Internetu, przeglądarki wspierającej wspomniane technologie oraz myszki i klawiatury. Bardzo ciekawa propozycja dla fanów takich pirackich gier, jak Sid Meier's Pirates! czy Sea Dogs.

Seafight

Nasza zabawa zaczyna się w skromny sposób, od objęcia w posiadanie niewielkiego, słabo uzbrojonego statku - żaglowca. Zanim wciągniemy kotwice i wyruszymy w morską podróż, w pierwszej kolejności powinniśmy bliżej zainteresować się licznymi możliwościami i atrakcjami, jakie oferuje nam port, a następnie przejść do analizy okrętu – warto zapoznać się z załogą, przejrzeć ekwipunek, złożyć inspekcję z zbrojowni. Ze swoimi trzema działami i kilkoma harpunami z pewnością nie można go określić mianem morskiego tytana, powinien jednak w zupełności wystarczyć do stoczenia pierwszej walki z morskimi potworami i wykonania prostych questów. Podróżując w ten sposób po wirtualnych morzach i oceanach szybko zdobędziemy pieniądze i zgromadzimy trochę doświadczenia w obcowaniu z morskimi głębiami. Z czasem podejmiemy się wykonania trudniejszych misji specjalnych (tzw. pirackich testów), warto jednak podjąć wyzwanie – potencjalna nagroda wydatnie podniesie nasze możliwości rozwoju, może np. otworzyć nam drogę do nowych elementów ekwipunku czy umożliwić zakup lepszych statków.

 

Wraz z rozwijaniem naszego pirackiego wizerunku z pewnością wzrośnie nasz apetyt na bogactwo i sławę, a te dwie rzeczy najłatwiej uzyskać polując na innych graczy. Żeby mieć realne szanse w walce, musimy najpierw poprawić nieco zdolności bojowe naszego statku. Każdą potyczkę możemy przeprowadzić na dwa sposoby – zdecydować się na pojedynek artyleryjski, w którym kluczową rolę odgrywa wytrzymałość statku oraz jego potencjał ogniowy, lub doprowadzić do bezpośredniego zetknięcia się okrętów i dokonać próby abordażu, którego powodzenie zależy od wyszkolenia i ekwipunku naszych piratów. W tym pierwszym przypadku bitwa kończy się zazwyczaj ucieczką lub zatopieniem jednego z okrętów, jeśli jednak dojdzie do walki wręcz, dochodzi zazwyczaj do złupienia jednego z okrętów. Oczywiście aby nie doprowadzić do naszej porażki w przypadku wystąpienia powyższych ewentualności, powinniśmy zadbać o naszą artylerię i obronę pokładową.

Seafight

Zakupienie zestawu nowoczesnych, ciężkich armat, uzupełnionych potężnymi, z łatwością rozrywającymi drewno kulami zagwarantuje nam przewagę w starciach ogniowych. Wysoka skuteczność w walce wręcz wymaga zaś zaangażowania zaprawionych w boju awanturników oraz zakupienia odpowiedniego ekwipunku – każdego marynarza możemy bowiem wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria (np. miecz, pistolet czy kamizelkę ratunkową), wydatnie podnosząc jego statystyki. Warto także zastanowić się nad zatrudnieniem wyspecjalizowanych członków załogi (np. kapitan, obserwator, lekarz czy kucharz), których praca może wybitnie usprawnić nasze poczynania. Swobodnie modyfikować możemy także pozostałe części naszego żaglowca, np. wzmocnić rufę czy zamontować wyższej jakości żagle. Jeżeli natomiast szukasz jakiejś innej gry utrzymanej w pirackich klimatach, proponujemy Ci grę o nazwie Pirate Storm.