Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Runes of Magic. Przemierzaj wielki świat fantasy w poszukiwaniu chwały i złota

Przemierzaj wielki świat fantasy w poszukiwaniu chwały i złota

Dołącz do milionów graczy goszczących w fantastycznym świecie Runes of Magic – bramy do wspaniałego świata walki, przygód i eksploracji stają otworem.

Runes of Magic

Runes of Magic | Darmowa Gra

Przemierzaj wielki świat fantasy w poszukiwaniu chwały i złota Dołącz do milionów graczy goszczących w fantastycznym świecie Runes of Magic – bramy do wspaniałego świata walki, przygód i eksploracji stają otworem.

Niestety, ta gra nie jest już dostępna. Zamiast tego proponujemy Ci inne, podobne Multigry:

O grze Runes of Magic:

Grafika w Runes of Magic zachęca do odwiedzenia tego świata Fantasy

Produkcja firmy Frogster Interactive to darmowa gra MMORPG, w której przyjdzie ci wcielić się w prawdziwego nie znającego strachu śmiałka, którego jedynym celem jest pokonywanie potworów, zwiedzanie wielkiego świata i zdobywanie doświadczenia – tak, by to właśnie twoje imię wzbudzało największą trwogę i szacunek.

Gracze pojawiają się w świecie Taborei, w których ilość czekających na nich wyzwań jest równa jedynie ilości grasującym po nich potworów. Rozległy świat gry spajany jest w jedną całość za pomocą wielowarstwowej opowieści, na którą składa się grubo ponad 2300 misji oraz system opowieści epickich. Gracze mogą korzystać z wyjątkowego systemu dwuklasowego – wybierają kombinację dwóch (główna i poboczna) spośród dostępnych ośmiu klas i rozwijają swoją postać (do wyboru: elf lub człowiek) aż do poziomu 60. Każda klasa to zestaw wyjątkowych umiejętności elitarnych i mnóstwo godzin, jakie trzeba spędzić, by doprowadzić ją do perfekcji. Jak w każdym szanującym się RPG na śmiałków czekają nieprzebrane ilości przedmiotów, dzięki którym będą w stanie łatwiej pokonywać kolejne fale oponentów.

Szczegółowe lokacje to zaleta Runes od Magic

Fale oponentów, wciągające instancje, pojedynki z bossami i innymi graczami, a także starcia Gildii – oto chleb powszedni w Runes of Magic. Walki PvP (Player vs Player) są opcją bardzo poszukiwaną w każdym kolejnym MMORPG i RoM nie zawodzi pod tym względem. Prócz tradycyjnych pojedynków sterowanych przez graczy herosów, gra oferuje także Wojny Oblężnicze, w których walczą ze sobą całe zrzeszenia graczy, tzw. Gildie. Jeśli jednak wolisz starcia z potworami (Plaver vs Enviromnent), z pewnością nie będziesz się nudzić – efektowne walki z bossami mogą wykraść kilka godzin z życia nawet 36 graczy naraz, Runes of Magic oferuje także Otwarte Potyczki (Public Encounters), w których grupy graczy muszą zmierzyć się potężnymi falami przeciwników. Świat gry przy tym wypełniony jest oczywiście instancjami, których poznanie i pokonanie powinno leżeć wysoko na liście obowiązków każdego bohatera.

Runes of Magic to setki potworów do zabicia

Prócz walki i zdobywania doświadczenia w ten tradycyjny dla sieciowych erpegów sposób, Runes of Magic oferuje także nieco urozmaiceń. Rozległy świat gry można przemierzać na grzbietach wielu wierzchowców (także w dwie osoby), gra oferuje zestaw ciekawych minigierek, rozbudowaną opcję rzemiosła pozwalającą na tworzenie własnych, niepowtarzalnych przedmiotów, elementy gry fabularnej (łącznie z Systemem Małżeństw) oraz możliwość rozbudowy siedziby Gildii, tworzeni maszyn oblężniczych i umocnień. Zajrzyj do świata Runes of Magic, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.