Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Royal Quest. MMORPG w świecie fantasy po polsku!

MMORPG w świecie fantasy po polsku!

Royal Quest to najnowsza gra MMORPG w świecie fantasy, w polskiej wersji językowej. Jest dostępna do ściągnięcia całkowicie za darmo!

Royal Quest | Darmowa Gra

MMORPG w świecie fantasy po polsku! Royal Quest to najnowsza gra MMORPG w świecie fantasy, w polskiej wersji językowej. Jest dostępna do ściągnięcia całkowicie za darmo!

Royal Quest to gra stworzona przez Katauri Interactive, studio znane z kultowego King's Bounty. Z takim doświadczeniem developera Aura, świat przedstawiony w dziele Rosjan, jest wyjątkowo kreatywny i bardzo przekonywujący. Dostępnych jest ponad 100 różnych lokacji, zaczynając od lasów i bagien, kończąc na lochach i bogatych posiadłościach. Porywające starcia z komputerowymi przeciwnikami jak i innymi graczami zapewniają rozrywkę na długie godziny, głównie dzięki systemowi klas i profesji. Możliwość zakładania gildii pozwala pozostawać w kontakcie ze znajomymi i poznawać nowych ludzi. Wszystko to sprawia, że Royal Quest jest świetnym wyborem dla każdego weterana onlinowych RPGów jak i początkujących w tym gatunku gier.

Czarni alchemicy, którzy próbują zdobyć cenny i niebezpieczny minerał, są zagrożeniem dla króla. Władca zwraca się o pomoc do bohaterów, w których wcielają się gracze. Do wyboru dostępne są cztery klasy postaci, z których każda ma do wyboru 2 profesje, co daje 8 różnych opcji. Wszystkie różnią się wyglądem, wyposażeniem i umiejętnościami. Podstawowe klasy to Szermierz, Strzelec, Mag i Złodziej.

Każda klimatyczna lokacja zawiera niebezpiecznych i bardzo zróżnicowanych przeciwników. Na bagnach można zmierzyć się z licznymi dziwnymi owadami i potworami, a w posiadłości arystokraty spotkamy niesamowite wynalazki, które łączą w sobie siłę magii i pary.

Jeśli spodobał się Wam Aion lub Firefall, na pewno zakochacie się w Royal Queście. Jest to wspaniała gra dostępna do pobrania za darmo, w dodatku całkowicie po polsku. Jeśli jeszcze jej nie wypróbowaliście, czas naprawić ten błąd!

Wymagania Minimalne:

 1. System Operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 lub nowszy
 2. Procesor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2 64 3.0 GHz
 3. Pamięć: 2 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450
 5. DirectX: Wersja 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 10 GB

Wymagania Zalecane:

 1. System Operacyjny: Windows XP SP2 / Vista / 7 lub nowszy
 2. Procesor: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
 3. Pamięć: 4 GB RAM
 4. Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 5870
 5. DirectX: 9.0c
 6. Miejsce na dysku: 20 GB