Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW

Zarządzaj miastem, by poprowadzić je ku świetlanej przyszłości

Buduj, planuj i zarządzaj, by Twoje miasto stało się synonimem nowoczesności i użyteczności. Wszystko to jest dostępne w Rising Cities z poziomu przeglądarki, całkowicie za darmo!

Bigpoint, studio stojące za takimi grami jak Drakensang Online, Dark Orbit czy Farmerama, przedstawia swoją najnowszą grę – Rising Cities. Jest to gra przeglądarkowa, w stylu sławnego SimCity lub Cities XL. Gracz wciela się w postać Burmistrza, który musi planować, zarządzać i rozbudowywać swoje miasto. Tylko dzięki rozsądnym decyzjom początkowa mieścina będzie się rozwijać i rozkwitać, by stać się tętniącą życiem metropolią. Burmistrz pod swoja władzą ma planowanie miasta, sieć drogową, pobieranie podatków, sieć elektryczną, edukację i wiele innych aspektów zarządzania swoją miejscowością. Oczywiście, wspaniale jest planować, ale zanim wybudujemy nową elektrownię czy drapacz chmur, trzeba takie przedsięwzięcie sfinansować i dostarczyć surowce. Jest to kolejny wymiar rozgrywki, z którym trzeba się zmierzyć.

Rising Cities jest grą online, dzięki czemu istnieje możliwość handlu z innymi Burmistrzami, którzy zarządzają pobliskimi miastami. Można wymieniać się surowcami, pomagać innym graczom i podglądać ich pomysły, by wykorzystać je we własnym mieście.

Interfejs jest przemyślany i przejrzysty, a jego obsługa nie stanowi żadnego problemu. Nawet początkujący gracz szybko podchwyci sterowanie i obsługę wszystkich okienek.

Do gry potrzebne jest tylko podłączenie do Internetu i dowolna przeglądarka internetowa, więc w Rising Cities mogą zagrać wszyscy. Jeśli więc jesteś fanem SimCity, lub po prostu lubisz rządzić, jest to gra dla Ciebie! Zarejestruj się za darmo już teraz i poprowadź swoje miasto do świetlanej przyszłości!