Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Rising Cities. Zarządzaj miastem, by poprowadzić je ku świetlanej przyszłości

Zarządzaj miastem, by poprowadzić je ku świetlanej przyszłości

Buduj, planuj i zarządzaj, by Twoje miasto stało się synonimem nowoczesności i użyteczności. Wszystko to jest dostępne w Rising Cities z poziomu przeglądarki, całkowicie za darmo!

Rising Cities | Darmowa Gra

Zarządzaj miastem, by poprowadzić je ku świetlanej przyszłości Buduj, planuj i zarządzaj, by Twoje miasto stało się synonimem nowoczesności i użyteczności. Wszystko to jest dostępne w Rising Cities z poziomu przeglądarki, całkowicie za darmo!

Bigpoint, studio stojące za takimi grami jak Drakensang Online, Dark Orbit czy Farmerama, przedstawia swoją najnowszą grę – Rising Cities. Jest to gra przeglądarkowa, w stylu sławnego SimCity lub Cities XL. Gracz wciela się w postać Burmistrza, który musi planować, zarządzać i rozbudowywać swoje miasto. Tylko dzięki rozsądnym decyzjom początkowa mieścina będzie się rozwijać i rozkwitać, by stać się tętniącą życiem metropolią. Burmistrz pod swoja władzą ma planowanie miasta, sieć drogową, pobieranie podatków, sieć elektryczną, edukację i wiele innych aspektów zarządzania swoją miejscowością. Oczywiście, wspaniale jest planować, ale zanim wybudujemy nową elektrownię czy drapacz chmur, trzeba takie przedsięwzięcie sfinansować i dostarczyć surowce. Jest to kolejny wymiar rozgrywki, z którym trzeba się zmierzyć.

Rising Cities jest grą online, dzięki czemu istnieje możliwość handlu z innymi Burmistrzami, którzy zarządzają pobliskimi miastami. Można wymieniać się surowcami, pomagać innym graczom i podglądać ich pomysły, by wykorzystać je we własnym mieście.

Interfejs jest przemyślany i przejrzysty, a jego obsługa nie stanowi żadnego problemu. Nawet początkujący gracz szybko podchwyci sterowanie i obsługę wszystkich okienek.

Do gry potrzebne jest tylko podłączenie do Internetu i dowolna przeglądarka internetowa, więc w Rising Cities mogą zagrać wszyscy. Jeśli więc jesteś fanem SimCity, lub po prostu lubisz rządzić, jest to gra dla Ciebie! Zarejestruj się za darmo już teraz i poprowadź swoje miasto do świetlanej przyszłości!