Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Pirate Storm. Darmowa gra o piratach bez pobierania i instalacji!

Darmowa gra o piratach bez pobierania i instalacji!

Pirackich gier nigdy za wiele! I bynajmniej nie mowa tu o grach nielegalnie ściąganych z Internetu. Po prostu to świetne uczucie ponownie wskoczyć za stery pirackiego okrętu i poprowadzić swoich dzielnych kompanów do totalnej dominacji na morzach i oceanach. W darmowej grze Pirate Storm możesz to osiągnąć – podróżuj, odwiedzaj porty w najdalszych zakątkach, zatapiaj wrogie statki i stań się najgroźniejszym piratem na świecie!

Pirate Storm | Darmowa Gra

Darmowa gra o piratach bez pobierania i instalacji! Pirackich gier nigdy za wiele! I bynajmniej nie mowa tu o grach nielegalnie ściąganych z Internetu. Po prostu to świetne uczucie ponownie wskoczyć za stery pirackiego okrętu i poprowadzić swoich dzielnych kompanów do totalnej dominacji na morzach i oceanach. W darmowej grze Pirate Storm możesz to osiągnąć – podróżuj, odwiedzaj porty w najdalszych zakątkach, zatapiaj wrogie statki i stań się najgroźniejszym piratem na świecie!

Określenie świata Pirate Storm jako „ogromny” zdecydowanie nie będzie na wyrost. Wystarczy spojrzeć na mapę, by przekonać się, że możliwość zwiedzenia wszystkich regionów w grze zarezerwowana jest jedynie dla najbardziej wytrwałych graczy. Startujemy na morzu Brendana w obwodzie Carados – niedoświadczeni, z marną załogą i na dziurawej łajbie z potarganymi żaglami. To tak zwana Strefa 1. Warto zauważyć, że Stref jest w sumie… 28! Tymczasem okazuje się, że nawet opłynięcie samego morze Brendana składającego się z czterech dużych, żeby nie rzec ogromnych regionów pochłonie mnóstwo naszego czasu.

Pirate Storm

Interfejs w Pirate Storm jest bardzo rozbudowany i początkowo może wydawać się zbyt skomplikowany do opanowania, dlatego warto cierpliwie przebrnąć przez instruktaż. W zasadzie w każdej części ekranu gry znajdziemy interaktywne przyciski-symbole otwierające nam dostęp do rozmaitych sekcji. Przykładowo, nawet na morzu gracz może przejrzeć listę towarów, jaką ma w swojej ofercie lokalny handlarz czy stocznia. Za odpowiednią ilość gotówki można wymienić cały pokład główny, nałożyć na maszty nowe żagle czy zainstalować armaty o większej sile rażenia. Dla osób z żyłką do interesów przygotowano dom aukcyjny, w którym można sprzedać pozornie mało kosztowny przedmiot za górę monet, tudzież kupić wyjątkowy artefakt poniżej jego rzeczywistej wartości.

Pirate Storm

Życie pirata to jednak przede wszystkim napadanie na inne okręty. Wymiany salw armatnich, abordaże i wreszcie zatapianie rywali – to wszystko jest tu na porządku dziennym. W walce można się dodatkowo wspomagać, wykorzystując przedmioty specjalne, takie jak: Płyty Pancerne, Ulepszony Proch czy Hydro-kryształ. Wszystkie z nich mają swoje charakterystyczne właściwości zwiększające nasze szanse na odniesienie zwycięstwa w bitwie. Przy czym szczególnie cenne artefakty znajdziemy na dnie mórz i oceanów. Tę robotę wykona dla nas Nurek Głębinowy, którego podwodne eskapady jednak słono kosztują.

Pirate Storm

Dużą zaletą Pirate Storm jest oprawa graficzna. Podziwianie widoków rodem z Karaibów to przyjemność sama w sobie. Dzięki zachowaniu stylu grafiki znanego z klasycznych gier strategicznych, Pirate Storm ma świetny klimat. Nie bez znaczenia jest tu także oprawa muzyczna, która nie pozostaje bez wpływu na poczucie bycia prawdziwym piratem! Warto dodać, że opisywana tutaj gra jest w pewnym sensie odświeżoną wersją innej gry o piratach - Seafight Piraci. Gra powinna przypaść do gustu fanom tytułów w stylu Grepolis oraz Ikariam!