Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Pirate Galaxy. Weź udział w międzyplanetarnych zmaganiach!

Weź udział w międzyplanetarnych zmaganiach!

Pirate Galaxy to rozbudowana przeglądarkowa gra akcji z gatunku action MMORPG. Najnowsza produkcja zespołu Splitscreen na tle innych browserowych tytułów wyróżnia się przede wszystkim zaskakująco dużym światem. Rozgrywka jest bardzo złożona: aby odkryć zróżnicowane możliwości i zwiedzić najciekawsze lokacje, trzeba spędzić wiele dni w międzyplanetarnym świecie Pirate Galaxy.

Pirate Galaxy | Darmowa Gra

Weź udział w międzyplanetarnych zmaganiach! Pirate Galaxy to rozbudowana przeglądarkowa gra akcji z gatunku action MMORPG. Najnowsza produkcja zespołu Splitscreen na tle innych browserowych tytułów wyróżnia się przede wszystkim zaskakująco dużym światem. Rozgrywka jest bardzo złożona: aby odkryć zróżnicowane możliwości i zwiedzić najciekawsze lokacje, trzeba spędzić wiele dni w międzyplanetarnym świecie Pirate Galaxy.

W Pirate Galaxy nie sterujemy bohaterem stworzonym jeszcze na etapie rejestracji, a bardzo niewielkim statkiem, który wraz z przebiegiem rozgrywki staramy się ulepszać, aż do momentu gdy poziom naszego doświadczenia pozwoli nam rozejrzeć się za potężniejszą maszyną. W przeciwieństwie do najprostszych tytułów przeglądarkowych MMORPG, Pirate Galaxy stawia przed graczem spore wyzwanie: chcąc osiągać realne postępy w grze, należy się przede wszystkim skupiać na wykonywaniu kluczowych misji istotnych dla wątku fabularnego. Nieskomplikowane questy dodatkowe w kosmosie typu „poleć, zniszcz, wróć i odbierz nagrodę” to jedynie dodatek do całości.

Rzecz jasna również najzwyklejsze nabijanie poziomów (głównie poprzez polowanie na nieprzyjaciół) jest w Pirate Galaxy satysfakcjonujące, a to za sprawą doskonale wykreowanego świata. Dla wielu graczy to właśnie zwiedzanie kolejnych planet będzie w tej grze główną atrakcją. Możliwości pod tym względem jest co niemiara: wybierając się w niekoniecznie daleką podróż, można zobaczyć naprawdę zróżnicowane krainy. Nie bez znaczenia jest tu pełna efektów specjalnych oprawa graficzna, która dopełnia frajdę ze zwiedzania ogromnego świata. Warto też wspomnieć o przyjemnie przygrywającym w tle motywie muzycznym. Muzyka pozwala jeszcze lepiej wczuć się w nietypowy klimat.

Pirate Galaxy z pewnością przypadnie do gustu miłośników tworzenia przedmiotów. Twórcy ewidentnie poświęcili bardzo dużo czasu elementowi craftingu i rozwoju własnego statku, ponieważ pod tym względem trudno natrafić na ograniczenia! Ilość modułów, power-upów, urządzeń pokładowych, nowych rodzajów laserów czy tarcz ochronnych jest tak duża, że nawet najbardziej zagorzali fani Pirate Galaxy nie będą w stanie nadążyć za postępem w kosmicznym uniwersum. Jako że grę w dużej mierze oparto na systemie mikropłatności, zadanie można sobie w znacznym stopniu ułatwić poprzez wykorzystanie prawdziwej gotówki. Nabywając wirtualne złoto, wzrosną również nasze szanse w rywalizacji PvP.

Jeśli to dla kogoś wygodniejsze rozwiązanie, można również grać w osobnym oknie, ściągając klienta gry na dysk. W razie problemów z płynnością gry, wystarczy zajrzeć do opcji i dowolnie wyregulować ustawienia. Wniosek płynie z tego taki, że Pirate Galaxy to pod każdym względem bardzo otwarta gra akcji, do tego przyjazna graczom. Polecamy ją zwłaszcza tym osobom, które szukają ambitniejszej produkcji na dłużej. Nie zawiodą się też przygodni gracze, ale Pirate Galaxy po prostu warto poświęcić więcej czasu.