Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Nova Raider: Evolution. Kosmiczna gra online - podbijaj i kolonizuj nowe planety!

Kosmiczna gra online - podbijaj i kolonizuj nowe planety!

Nova Raider to rozbudowana, przeglądarkowa gra MMO, której akcja dzieje się w kosmosie. To rasowy RPG akcji w kosmicznych realiach, pełen elementów z innych, granicznych gatunków. Jeśli grałeś w Dark Orbit, będziesz się tu czuł jak w domu. tu A jeśli nie, gra i tak Cię wciągnie! Pamiętaj, że aby grać, potrzebujesz tylko przeglądarki, której aktualnie używasz – nie ściągasz żadnego klienta!

Nova Raider: Evolution | Darmowa Gra

Kosmiczna gra online - podbijaj i kolonizuj nowe planety! Nova Raider to rozbudowana, przeglądarkowa gra MMO, której akcja dzieje się w kosmosie. To rasowy RPG akcji w kosmicznych realiach, pełen elementów z innych, granicznych gatunków. Jeśli grałeś w Dark Orbit, będziesz się tu czuł jak w domu. tu A jeśli nie, gra i tak Cię wciągnie! Pamiętaj, że aby grać, potrzebujesz tylko przeglądarki, której aktualnie używasz – nie ściągasz żadnego klienta!

Przygodę w kosmicznej grze rozpoczynasz od wyboru jednego z pięciu dostępnych statków kosmicznych: Balanced, Raider, Tank, Support lub Trader. Każdy z nich ma swoje mocne, jak i słabe strony. Jedne lepiej spisują się w boju, a inne uzyskują przewagę podczas wspomagania towarzyszy w drużynowym wykonywaniu questów. Wybór ten jest o tyle istotny, że częściowo zdefiniuje Twoją rolę w Nova Raider.

Nova Raider: Evolution

Jak przystało na zaawansowaną grę sieciową, Nova Raider ma silnie zakorzenione elementy rywalizacji między graczami. Oprócz wykonywania questów zlecanych przez komputer, toczysz także pojedynki ze statkami kosmicznymi sterowanymi przez innych uczestników gry. Nierzadko dochodzi też do epickich bitew z udziałem wielu graczy.

Nova Raider: Evolution

Nova Raider charakteryzuje bardzo wygodny interfejs o charakterystycznym dla gier MMORPG układzie ikonek. Pomimo dużej ilości funkcji i opcji, nawet początkujący gracze z łatwością poradzą sobie z odkryciem wszelkich możliwości, jakie skrywa Nova Raider. Przykładowo: dużą frajdę podczas rozgrywki sprawia tworzenie przedmiotów oraz handlowanie nimi. Ewentualnie aby zyskać w krótkim czasie jeszcze większe możliwości, można spróbować do jednej z silnych gildii.

Nova Raider: Evolution

Przeglądarkowa Nova Raider ma przyjemną dla oka, dwuwymiarową grafikę, dostosowaną do kosmicznego klimatu i nawiązującą stylem do popularnych gier MMORPG. Bogactwo kolorów podczas dużych bitew zaskakuje. Co ważne, animacja praktycznie nigdy nie zwalnia nawet na starszych komputerach. Wystarczy jedna z nowszych wersji przeglądarek i już można się świetnie bawić.