Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra My Little Farmies. Najnowsza gra ekonomiczna, w której prowadzisz własną farmę!

Najnowsza gra ekonomiczna, w której prowadzisz własną farmę!

My Little Farmies to symulacja prowadzenia farmy z prawdziwego zdarzenia. Gra oferuje duże możliwości - dbasz nie tylko o prawidłowy rozwój roślin, ale też o rozbudowę swojego gospodarstwa rolnego. Do zabawy zachęca także przyjemna dla oka oprawa graficzna. Co jednak najważniejsze - gra jest w pełni darmowa, można więc grać godzinami bez żadnych ograniczeń w każdej przeglądarce!

My Little Farmies

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

My Little Farmies | Darmowa Gra

Najnowsza gra ekonomiczna, w której prowadzisz własną farmę! My Little Farmies to symulacja prowadzenia farmy z prawdziwego zdarzenia. Gra oferuje duże możliwości - dbasz nie tylko o prawidłowy rozwój roślin, ale też o rozbudowę swojego gospodarstwa rolnego. Do zabawy zachęca także przyjemna dla oka oprawa graficzna. Co jednak najważniejsze - gra jest w pełni darmowa, można więc grać godzinami bez żadnych ograniczeń w każdej przeglądarce!

My Little Farmies to kolejna gra studia Upjers, twórców takiego hitu jak Kapi Hospital. Swoją farmę prowadzisz po to, by zarobić - to Twoja prywatna firma, która musi generować przychody. Jeśli będziesz dobrym zarządcą, zarobisz dużo złota i talarów. Nie osiągniesz jednak tego celu zapominając o wykonywaniu zadań. Nie są one skomplikowane, a wskazówki komputera z pewnością bardzo Ci pomogą. Zadania można też potraktować jako samouczek - jeżeli będziesz za nimi podążać, na Twojej farmie niczego nie zabraknie. Wiele opcji jest zautomatyzowanych, dzięki czemu możesz skupić się na byciu dobrym zarządcą, zamiast na przełączaniu się między dziesiątkami okienek. To zasługa przemyślanego i przejrzystego interfejsu.

My Little Farmies

W My Little Farmies wcielasz się w farmera, który wykonuje typowo rolnicze czynności i może się w pełni na nich skupić. W dużym skrócie: sadzisz rośliny, zbierasz je, odbierasz gotowe towary, porządkujesz i rozbudowujesz magazyny, podlewasz pola uprawne; można długo by tak wymieniać.

My Little Farmies

W ramach przerwy od codziennego farmerskiego życia, od czasu do czasu zmieniasz sie w budowniczego, kiedy to starasz się jak najlepiej rozplanować budowę infrastruktury rolniczej. Istnieją dziesiątki rodzajów budynków, a dodatkowo jeszcze występuje podział na trzy kategorie: budynki produkcyjne, stragany i budynki specjalne. To oczywiście jednak tylko część elementów gry, które możesz zakupić w wirtualnym sklepie. Do tego dochodzi niezliczona ilość gatunków warzyw, owoców, ziół czy zbóż. My Little Farmies to gratka dla wszystkich fanów gier ekonomicznych, takich jak Farmerama czy Wolni Farmerzy!

My Little Farmies