Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra MechRage. Los armii przyszłości jest w Twoich rękach

Los armii przyszłości jest w Twoich rękach

Świat znowu pogrążył się w wojnie. Tym razem potrzebni są wyszkoleni dowódcy, którzy pokierują budową baz, zadbają o rozwój technologiczny i przejmą dowodzenie nad armiami potężnych mechów. Czy jesteś gotowy na to strategiczne wyzwanie?

MechRage

MechRage | Darmowa Gra

Los armii przyszłości jest w Twoich rękach Świat znowu pogrążył się w wojnie. Tym razem potrzebni są wyszkoleni dowódcy, którzy pokierują budową baz, zadbają o rozwój technologiczny i przejmą dowodzenie nad armiami potężnych mechów. Czy jesteś gotowy na to strategiczne wyzwanie?

Niestety, ta gra nie jest już dostępna. Zamiast tego proponujemy Ci inne, podobne Multigry:

O grze MechRage:

MechRage

Mechrage to darmowa strategiczna gra przeglądarkowa, która spodoba się przede wszystkim fanom mechów i rozbudowanej rozgrywki. Zarządzanie bazą, ulepszanie budynków, tworzenie jednostek, zbieranie surowców, bronienie włości przed atakami z zewnątrz i zmagania z innymi graczami – to wszystko znajdziemy właśnie w tej produkcji. Każdy z graczy wciela się w zarządcę własnej bazy, która zostaje umiejscowiona na mapie świata Mechrage. Zanim przejdziemy do przyglądania się naszym sąsiadom i potencjalnym wrogom, musimy zadbać o odpowiednią infrastrukturę własnej siedziby. Podstawą gospodarki w grze są trzy surowce: tytan, krzem, energia oraz złoto. Pierwsze dwa zdobywamy budując fabryki kolektorów, a później zamawiając samych zbieraczy. Grupy jednostek możemy wysłać na kilka ekspedycji (szybka, średnia, długa), które różnią się czasem trwania i ilością zgromadzonych zasobów. Oczywiście posiadanie większej liczby kolektorów pozwoli na znacznie bardziej dynamiczny przypływ surowców.

MechRage

Dzięki zdobytym materiałom możemy rozbudować podstawową bazę oraz postawić kolejne kluczowe budowle, w tym chociażby elektrownię, magazyn, kopalnie tytanu i krzemu (zapewniające regularny dopływ surowców), departamenty obrony i ofensywy, laboratorium technologiczne oraz siedzibę sił specjalnych. Większość z nich otwiera dalsze ścieżki rozwoju i pozwala produkować oraz ulepszać jednostki. Każdy budynek również można podrasować, co zwiększa jego wydajność (poziom ulepszenia jest uzależniony od stopnia rozwoju bazy głównej). Do rozbudowy potężnej armii potrzebujemy przykładowo kilku departamentów bojowych, które zwiększają maksymalną liczbę możliwych jednostek o 30.

MechRage

Osiągnięcie odpowiedniego poziomu rozwoju włości otwiera drogę do własnego dowódcy, czyli specjalnej jednostki przypominającej mecha, którą możemy wyposażyć w najróżniejsze gadżety (tytanowa osłona), bronie (wyrzutnie rakiet, miotacze ognia, lasery) i umiejętności (aura dowódcy). To właśnie ten pojazd kroczący odgrywa najważniejszą rolę w bitwach i pomaga przejąć kontrolę nad surowcami innych graczy. W skład armii mogą wejść takie machiny jak Zeus (najważniejsza jednostka obronna) czy Mar (silna jednostka ofensywna). W starciach przydają się również szpiedzy i inne jednostki pomocnicze (transporter, wybuchowe drony, strażnicy). Atakowanie graczy jest ryzykowne, ale wiąże się z wieloma korzyściami, które możemy uzyskać.Świat Mechrage jest wypełniony innymi graczami, którzy chętnie organizują się w sojusze i w ten sposób realizują wspólne cele oraz dbają o własną ochronę. Ta jest niezbędna, bo starcia z innymi uczestnikami zabawy są na porządku dziennym (gdy tylko wyjdziemy z okresu ochronnego). Od strony graficznej tytuł prezentuje się przyjemnie, chociaż przez większość czasu oglądamy statyczne obrazki. Warto dodać, że wszystkie działania w grze – a więc budowę, ekspedycje czy ulepszanie jednostek – można przyspieszyć za pomocą złota, które kupujemy za prawdziwe pieniądze (np. przelewem lub SMS-em).