Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra League of Angels 3. Nowa odsłona globalnego hitu!

Nowa odsłona globalnego hitu!

League of Angels to seria gier, która stała się światowym fenomenem. Miliony graczy na świecie, setki serwerów i miliony godzin rozgrywki. Teraz to fantastyczne uniwersum będziecie mogli poznać w trzeciej odsłonie, która poza poprawioną grafiką 3D odświeża też część mechanik oraz system walki. Gra dostępna jest w oknie każdej przeglądarki całkowicie za darmo. Jeżeli są tutaj zatem wierni fani Ligi Aniołów albo nowi gracze, których zaciekawił ten opis – sprawdźcie nową odsłonę już teraz!

League of Angels 3 | Darmowa Gra

Nowa odsłona globalnego hitu! League of Angels to seria gier, która stała się światowym fenomenem. Miliony graczy na świecie, setki serwerów i miliony godzin rozgrywki. Teraz to fantastyczne uniwersum będziecie mogli poznać w trzeciej odsłonie, która poza poprawioną grafiką 3D odświeża też część mechanik oraz system walki. Gra dostępna jest w oknie każdej przeglądarki całkowicie za darmo. Jeżeli są tutaj zatem wierni fani Ligi Aniołów albo nowi gracze, których zaciekawił ten opis – sprawdźcie nową odsłonę już teraz!

Weterani serii (jak i gier przeglądarkowych ogółem) najpewniej nie będą zaskoczeni, że grę rozpoczniemy od stworzenia postaci. Następnie nasz avatar zostanie przeniesiony wprost do świata gry, gdzie przez pierwszych 30 poziomów wykonywać będziemy questy fabularnego prologu pełniącego również funkcję zintegrowanego samouczka. Wielu z Was pomyśli pewnie, że tych 30 poziomów oznacza żmudny proces expienia, ale nic z tych rzeczy! League of Angels III to gra, w której skalowanie poziomów jest dużo wyższe, niż w innych tytułach RPG. 30 poziomów minie Wam zatem w mgnieniu oka. Dodam również, że samouczek będzie opierać się na pełnym lub półpełnym autotrackerze. Oznacza to tyle, że gra wykonywać będzie wszystkie czynności w pełni automatycznie ucząc nas przy tym swoich mechanik. My będziemy mogli natomiast nieco przyśpieszyć ten proces przeklikując się przez wskazane znaczniki w UI.

League of Angels 3

Sama gra – jak to w gatunku RPG bywa – opiera się na questach fabularnych, za które otrzymamy cenne nagrody: doświadczenie, zwoje doświadczenia dla naszych towarzyszy (o czym później), elementy ekwipunku i surowce do craftingu. Samej fabuły oczywiście nie zdradzę, żeby nie psuć Wam zabawy, natomiast – w dużym skrócie – stanowi ona naturalne rozwinięcie historii znanej z poprzednich części cyklu. Ci, którzy mieli z nimi styczność od razu rozpoznają questgiverów, NPC oraz bohaterów z „dwójki” i „jedynki”.

League of Angels 3

W kwestii samych potyczek League of Angels 3 to gra, która na myśl przywodzi od razu skojarzenia z japońskimi RPG, co w dużym skrócie tłumaczy zwrot „turowy system walki”. Tak – mechanika ta również nie różni się niczym od swoich prequeli. Śpiesząc jednak z tłumaczeniem dla nowych graczy – mamy tutaj do czynienia z półaktywnym systemem turowym, co oznacza tyle, że nasza drużyna atakuje na zmianę z drużyną przeciwników, a naszą rolą jest uprzednie opracowanie taktyki oraz formacji, a także używanie aktywnych umiejętności sterowanego przez nas bohatera. Można zatem rzec, że o sukcesie potyczki decydować będzie nasz zmysł strategiczny. Inną mechaniką znaną głównie dzięki jRPG jest tutaj instancjonowany świat. Znaczy to tyle, że poruszać będziemy się głównie po miastach stanowiących „bazy wypadowe” (aka huby), z których przeniesiemy się do lochów wymagających oczyszczenia. A tych oczywiście są setki (dodatkowo dzielą się na różne poziomy trudności)!

League of Angels 3

Wspomniałem powyżej, że o sukcesie zdecyduje obrana przez nas strategia i nie ma w tym ani krzty przesady. Jej podstawę stanowią fantastyczni bohaterowie, których zwerbujemy do naszej drużyny. Dzielą się na różne tiery czyli – w wolnym tłumaczeniu – poziomy zaczynając od rzadkich, przez epickich, legendarnych, na mistycznych kończąc. Oczywiście bohaterowie wyższego poziomu dysponują potężniejszymi umiejętnościami, które są całkowicie unikalne. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej! Każdego bohatera w drużynie wyposażymy w odpowiedni ekwipunek, rozwiniemy jego umiejętności na wyższy poziom, a także awansujemy dzięki scrollom doświadczenia. Pamiętajcie również, że poszczególni bohaterowie mają ze sobą lepszą synergię, co sprawia, że współpracują lepiej w określonej formacji. Warto zatem budować swoją drużynę głównie wokół przemyślanych zależności między nimi! Zapytacie pewnie jak zdobyć tych wszystkich bohaterów? Do tego będziemy potrzebować zarówno nieco szczęścia, jak i odrobiny planowania, ponieważ – podobnie jak w poprzednich częściach – przyzwiemy ich w zakładce Rekrutuj. Czasem będą to „cali” bohaterowi, a czasem odłamki bohaterów, których określoną ilość przekujemy w pełnoprawengo towarzysza.

League of Angels 3

O ile questy fabularne stanowią trzon rozgrywki i najbardziej zoptymalizowany sposób rozwoju naszego avatara, o tyle są one jedynie częścią aktywności przygotowanych przez producentów, a tych jest – uwierzcie na słowo – naprawdę sporo! Odblokujemy je wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia, a będą to między innymi:

 • Próba, gdzie pokonamy drużynę przygotowaną przez poszczególnych NPC,
 • Sala Bossa, gdzie zmierzymy się z potężnymi, rzadkimi bestiami,
 • Wojna Gildii, w której – rzecz jasna – staniemy w szranki z przedstawicielami innych klanów,
 • Arena, na której zmierzymy się z drużynami innych graczy,

i wiele, wiele więcej odblokowywanych na wysokich poziomach doświadczenia. Jak sami widzicie – contentu tutaj nie brakuje!

League of Angels 3

Bardzo ciekawą, nieco ulepszoną względem prequeli mechaniką będzie też zakładka mountów oraz skrzydeł. Zdobywać będziemy je tutaj dokładnie tak samo jak w poprzedniczkach, ale sposób ich rozwoju jest bardziej rozbudowany. Dodatkowo (co powinno ucieszyć weteranów serii) jest ich teraz o wiele, wiele więcej. Gdyby tego było mało, każdy mount posiada też unikalne atrybuty i zdolności, a ponadto może zostać udoskonalony aby jeszcze bardziej podnieść jego pasywne zdolności bojowe. Nie inaczej ma się sprawa ze skrzydłami, które poza pasywnym zwiększaniem naszych statystyk posiadają jeszcze jeden dodatkowy atut w walce, a jest nim poprawa… wyglądu naszego avatara na zdecydowanie bardziej epicki. :)

League of Angels 3

League of Angels 3 to gra w pełni darmowa, ale zapewne wszyscy domyślają się, że przez zastosowanie modelu free-to-play znajdziemy tutaj (nieodłączny dla tego typu gier) sklep premium z dodatkową zawartością. Samą walutę premium podzielić możemy na dwa poziomy: diamenty oraz topazy. Diamenty są walutą nieco mniej wartościową, bo – co prawda – kupimy za nie dodatkowe boosty, odblokujemy energię, a także scrolle z doświadczeniem i mikstury, ale to za topazy kupimy rzadkich bohaterów, mounty itd. Jednak nowi gracze nie muszą się niczym martwić (a starych wyjadaczy tylko utwierdzę w tym, co sami wiedzą)! League of Angels 3 oferuje tak wiele aktywności dodatkowych, które umożliwiają zdobycie waluty premium, że nie musicie martwić się, że gra jest pay-to-win. Oczywiście w tym przypadku musimy jednak zadbać o dobre zagospodarowanie zdobytych diamentów, żeby wykorzystać je na naprawdę potrzebne okazje. Dobra rada – w żadnym wypadku nie wymieniajcie ich na złoto w kantorze gry!

League of Angels 3

League of Angels 3 to produkcja, która powinna przypaść do gustu nie tylko fanom poprzednich części, ale również wszystkim wielbicielom gier RPG (z tymi japońskimi na czele). Trzecia odsłona serii to u swoich podstaw nadal ten sam tytuł, który znamy od lat, jednak dzięki rozwojowi technologii jest on znacznym ulepszeniem (szczególnie graficznym) względem swoich poprzedniczek. Świetna oprawa wizualna, niezmiennie wciągający gameplay, ogromne community i opcjonalny autotracker – wszystko to sprawia, że League of Angels 3 to doskonały wybór dla graczy, szukających odskoczni od codziennych obowiązków, aby zanurzyć się w niewymagającym tytule online. Gorąco polecamy!

Kilka przydatnych rad dla początkujących bohaterów:

 • Mimo, że samouczek jest oparty na autotrackerze, polecam jego „połowiczne” wyłączenie, aby nauczyć się (lub odświeżyć) mechaniki rządzące grą. W pełnym autotrackerze nie zdążymy przeklikać się przez wyskakujące okienka informujące o naszych postępach,
 • Po przejściu samouczka opierajcie rozwój swojej postaci na questach fabularnych, które będą stanowić optymalną ścieżkę rozwoju postaci,
 • Odbieraj nagrody za codzienne logowanie się do gry,
 • Bardzo ważne jest wykonywanie wszystkich zadań oraz odbieranie nagród przygotowanych przez twórców. Jak to zrobić? Najlepiej co kilka leveli sprawdzić WSZYSTKIE zakładki w menu, przy których pojawiła się duża, czerwona kropka. Oznacza ona, że w danej zakładce czeka na was ważna aktywność/nagroda,
 • Na wyższych poziomach uważnie gospodaruj zasobami swojej energii – po jej utracie stracicie na jakiś czas możliwość wykonywania wszystkich zadań,
 • Nie ulepszajcie bohaterów epickich jeżeli nie stanowią synergii z bohaterami wyższej klasy. Jeżeli natomiast stanowią chwilowe rozszerzenie drużyny, pamiętajcie że możecie odzyskać cześć zdobytego przez tychże bohaterów doświadczenia w zakładce Przeniesienie,
 • Rozsądnie wydawaj darmowe diamenty – są one zdecydowanie bardziej przydatne w późniejszych fazach rozgrywki, więc nie warto wydawać ich już na początku na drobne aktywności!