Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Let's Hunt. Poluj na dziką zwierzynę!

Poluj na dziką zwierzynę!

Let's Hunt to gra online, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, w której wcielamy się w myśliwego, a zadaniem gracza jest polowanie na rozmaite gatunki zwierząt. Gra może pochwalić się dość wiernym odwzorowaniem systemu obrażeń, a także ładną, przyjemną dla oka szatą graficzną.

Let's Hunt | Darmowa Gra

Poluj na dziką zwierzynę! Let's Hunt to gra online, dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, w której wcielamy się w myśliwego, a zadaniem gracza jest polowanie na rozmaite gatunki zwierząt. Gra może pochwalić się dość wiernym odwzorowaniem systemu obrażeń, a także ładną, przyjemną dla oka szatą graficzną.

Po założeniu konta gracz zostaje niejako rzucony na głęboką wodę, gdyż nie ma tu żadnego wprowadzenia, czy scenki przerywnikowej – od razu zacząć można (i trzeba) zabawę. Na szczęście, jak szybko się okaże, pierwsze kilka misji pełni rolę samouczka, wyjaśniając wszystkie mechanizmy rządzące rozgrywką – dobór broni, umiejętne strzelanie i trafianie w czułe punkty zwierząt, czy korzystanie ze specjalnych, ułatwiających rozgrywkę przedmiotów. Po kilkunastu minutach każdy powinien być gotowy do samodzielnej rozgrywki.

Let's Hunt

Sama zabawa polega, jak nietrudno się domyślić i jak zostało już wspomniane, na polowaniu na zwierzęta. Niektórzy, szczególnie ci, którzy pamiętają stareńką już dziś serię Deer Hunter, czy wydaną kilka lat temu, także darmową produkcję, The Hunter, się zawiodą, gdyż brakuje tutaj znanych z tamtych tytułów metod tropienia i zakradania się do zwierzyny, czy konieczności cichego poruszania się, tak, by nie przestraszyć swojej potencjalnej ofiary. Tutaj poruszać nie da się w ogóle, a cały aspekt polowania skupia się na strzelaniu do zwierząt. Ma to też wielki plus – gra nadaje się na krótkie, kilkunasto-minutowe posiedzenia, gdyż nie trzeba tracić godzin na wytropienie ofiary, by ta potem uciekła.

Let's Hunt

Przed rozpoczęciem polowania, gracz musi dobrać ekwipunek, czyli po prostu broń, z której będzie strzelać. Do wyboru jest kilka grup uzbrojenia (między innymi strzelby i karabiny łowieckie), a w każdej z grup znaleźć można kilka modeli, różniących się pomiędzy sobą praktycznie pod każdym względem. Każda z broni opisana jest szeregiem różnych współczynników (takich jak wartość zadawanych obrażeń, celność, zasięg czy pojemność magazynku), które można dodatkowo ulepszać, zwiększając ich skuteczność. Każde z usprawnień posiada kilka poziomów zaawansowania, co sprawia, że możliwości dostosowania uzbrojenia, mimo faktu, iż ogranicza się ono do broni, jest całkiem sporo.

Let's Hunt

Rozgrywka opiera się na systemie misji, które wyznaczają kilka celów – upolowanie konkretnej zwierzyny, czy danej jej ilości. Cały obszar, na którym dzieje się akcja podzielony jest na kilka regionów, uszeregowanych pod względem poziomu trudności. Gracz zaczyna z dostępem do najłatwiejszego regionu i stopniowo pnie się do góry, odblokowując kolejne. By to zrobić, trzeba ukończyć wszystkie misje na danym terenie – te, mimo sporej ilości, trwają na ogół kilkadziesiąt sekund, przez co po kilkudziesięciu minutach gracz jest w stanie dostać się do nowej okolicy. Oprócz misji, dostępny jest także tryb Swobodnego Polowania – nie ma tutaj z góry narzuconych celów, a gracz może sobie po prostu „postrzelać”, nie martwiąc się o zadania. Za wykonywanie misji, jak i za udział w Swobodnym Polowaniu, gracz otrzymuje nagrody w postaci monet, które są główną walutą w grze.

Let's Hunt

Gra korzysta z niegdyś popularnego systemu „energii” - za każde przystąpienie do wykonania misji odejmowany jest punkt energii z paska widocznego u góry ekranu. Gdy ta się wyczerpie, gracz ma dwa wyjścia, jeśli chce dalej je wykonywać – poczekać (jeden punkt regeneruje się co 5 minut), lub wydać gotówkę, będącą walutą premium, w głównej mierze nabywaną za prawdziwe pieniądze. Czas oczekiwania nie jest jednak długi, dlatego nie warto ich marnować, tym bardziej, że przydają się do zakupu specjalnych przedmiotów – można wykorzystać je podczas rozgrywki, a oferują efekty takie jak spowolnienie czasu, czy podświetlenie wrażliwych punktów u zwierząt. Niestety, na obecnym etapie rozwoju gry interakcja z graczami nie jest zbyt rozbudowana – ogranicza się do wyświetlania imion graczy na tabelach przedstawiających najlepszych łowców.

Let's Hunt

Let's Hunt to gra, która idealnie nadaje się na krótkie, kilkunasto-minutowe posiedzenia – misje rozgrywa się błyskawicznie, a sama produkcja pozwala na bezproblemową rozgrywkę tym, którzy nie chcą wydawać swoich pieniędzy i pragną cieszyć się darmową zabawą.

Oto kilka rad, które mogą Wam pomóc na początku rozgrywki:

  • Oszczędzaj gotówkę – nie warto tracić jej na odnawianie energii, która regeneruje się samoistnie.
  • Korzystaj ze specjalnych przedmiotów – mogą one znacznie ułatwić ci ukończenie trudnej misji.
  • Wykonuj zadania po kolei – jeśli masz do ustrzelenia 2 jelenie i 3 kaczki, wykonaj najpierw pierwsze zadanie, a potem drugie. Gra zalicza tylko te cele, które aktualnie wyświetlane są na ekranie (lewy górny róg).