Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Let's Fish. Zostań wędkarzem i złów je wszystkie!

Zostań wędkarzem i złów je wszystkie!

W tej prostej grze przeglądarkowej ruszymy Na Ryby! Gra ma za zadanie w jak najwierniejszy sposób odwzorować przyjemność jaka płynie z łowenia ryb, przy użyciu profesjonalnego sprzętu wędkarskiego, technik oraz akcesoriów i przynęt. Podczas naszej podróży spróbujemy złapać rzadkie i ekscytujące gatunki ryb na łowiskach dookoła świata.

Let's Fish | Darmowa Gra

Zostań wędkarzem i złów je wszystkie! W tej prostej grze przeglądarkowej ruszymy Na Ryby! Gra ma za zadanie w jak najwierniejszy sposób odwzorować przyjemność jaka płynie z łowenia ryb, przy użyciu profesjonalnego sprzętu wędkarskiego, technik oraz akcesoriów i przynęt. Podczas naszej podróży spróbujemy złapać rzadkie i ekscytujące gatunki ryb na łowiskach dookoła świata.

Let’s Fish to tytuł znany w Polsce również jako „Na Ryby” – dzieło polskiego studio Ten Square Games, znanego również z takich tytułów jak Let’s Hunt oraz Jungle Wars. W przeciwieństwie do Let’s Hunta, w którym przyszło nam polować na dziką zwierzynę, tym razem zamienimy nasz oręż na wędkę i ruszymy łowić ryby na łowiskach całego świata. Gra jest całkowicie darmowa i dostępna w języku polskim. Ponadto fotorealistyczna oprawa graficzna z pewnością tylko uprzyjemni nam rozgrywkę. W rzeczywistości mamy tutaj do czynienia z bardzo realistycznym symulatorem łowienia ryb – do dyspozycji dostaniemy mnóstwo sprzętu wędkarskiego, którego należy skrupulatnie dostosowywać w zależności od miejsca połowu, a także od rodzaju ryb jakie chcemy złapać.

Let's Fish

Podstawy rozgrywki są niezwykle proste i zostają wytłumaczone już na starcie, krok po kroku, w krótkim samouczku. Grę zaczniemy od złożenia naszego pierwszego narzędzia łowieckiego, dzięki takim elementom jak wędka, żyłka, haczyk oraz przynęta. To właśnie te elementy (a w przyszłości także inne) wpłyną na przybliżoną maksymalną wagę oraz rodzaj ryb, jakie przyjdzie nam za moment złapać i wyciągnąć na brzeg. Kiedy tylko jesteśmy gotowi, za pomocą odpowiedniego przycisku zarzucamy wędkę i gdy tylko otrzymamy odpowiedni komunikat, należy zacząć ciągnąć. Następuje wtedy mini-gra, w której musimy utrzymywać się na środku skali, tak by nie zerwać żyłki. Ciągnięcie zwiększa skalę i przyciąga rybę do wyznaczonego punktu. Puszczenie zaś obniża poziom i pozwala rybie uciec. Należy więc zachować odpowiedni balans. Jeśli nam się powiedzie, przed naszymi oczami pojawi się zdobyte trofeum wraz ze statystykami.

Let's Fish

Jak na gatunek RPG przystało, możemy spodziewać się tutaj wielu elementów modyfikacji i rozwoju naszych bohaterów. Każdy z bohaterów naszej drużyny może awansować na wyższe poziomy doświadczenia, co wpływa pozytywnie na wzmacnianie ich statystyk, takich jak atak, obrona i punkty życia ale przede wszystkim przyjdzie nam, dzięki temu, rozwijać kolejne umiejetności aktywne oraz pasywne, kluczowe w kolejnych pojedynkach. Niezbendym, więc, będzie zdobywanie doświadczenia dla naszego awatara, poprzez pokonywanie kolejnych przeciwników oraz wypełnianie misji, a jednocześnie pozyskiwanie mikstur oraz kamieni EXP dla naszych sojuszników. Jest to niezbędne, bowiem nasi stronnicy nie rozwijają się samodzielnie, a jedynie poprzez użycie wcześniej wspomnianych przedmiotów, co wymaga naszej stałej uwagi. Wszyscy bohaterowie mogą również co 10 poziomów być awansowani do wyższej rangi, co odblokowuje kolejne 10 poziomów doświadczenia, a także nowe umiejętności. Wcześnie w rozgrywce otrzymamy również zwierzę, które będzie naszym wierzchowcem, a także rozwijanie go pozwoli mu w przyszłości pomagać nam w pojedynkach. Nieco później otrzymamy również ducha, który, pomimo tego, że jest tylko kolejnym, dodatkowym, aspektem wizualnym dla naszej postaci - może być również rozwijany dzięki wykonywanym codziennie działaniom, dodając kolejne bonusy do naszych statystyk.

Let's Fish

Łapiąc ryby zdobywamy pieniądze oraz doświadczenie, a także wypełniamy przydzielone nam zadania. Zdobywanie poziomów doświadczenia odblokowuje dodatkowy ekwipunek, który zakupimy w sklepie. Dzięki poszerzaniu asortymentu w naszym ekwipunku możemy łowić coraz cięższe ryby, a także coraz nowsze, nieznane nam wcześniej ich gatunki. Po pewnym czasie przyjdzie nam również odblokowywać nowe techniki łowienia, co wpływa również na zmiany w mechanice w samej grze, czyli mini-gry jakie musimy przezwyciężyć. Jeśli uda nam się pobić rekord ciężaru w złowionym gatunku, otrzymamy odpowiednie gratulacje i informację. Natomiast każdą ze złowionych ryb możemy powiesić na ścianie z trofeami by pochwalić się przed znajomymi.

Let's Fish

Poza zadaniami głównymi, w Let’s Fish mamy również do czynienia z opcjonalnymi misjami ograniczonymi czasowo, w których musimy na przykład złowić daną ilość liczb w ścisłej lokalizacji, bądź uzyskać pewien pułap łącznej wagi w złowionych rybach danego gatunku. Te zadania muszą zostać wypełnione w ściśle określonym przedziale czasowym, a nagrodzeni zostają tylko Ci, którzy zdążą w terminie. Warto zaznaczyć, że im trudniejsze zadania tym więcej czasu na ich wypełnienie, a także nagrody będą dużo ciekawsze. Wraz z biegiem rozgrywki odwiedzimy również dziesiątki nowych lokalizacji, każde ze swoim zestawem zadań do wypełnienia.

Let's Fish

W samej grze mamy do czynienia również z kilkoma aspektami socjalnymi, takimi jak np. tablica rankingowa, w której możemy walczyć o pozycję z innymi graczami na całym świecie. Poza tym, z dużą regularnością mamy tutaj do czynienia z turniejami łowieckimi, w których możemy brać udział. W takich turniejach dostajemy specjalne zasady, w których np. musimy złapać jak najlepszą rybę danego gatunku z użyciem konkretnego ekwipunku. Możemy również rywalizować ze znajomymi na osobnej tablicy wyników, a także zatrudnić ich do czuwania przy naszych specjalnie zarzuconych sieciach łowieckich. Im więcej znajomych uda nam się zebrać przy takiej sieci w przeciągu 24h, tym ciekawsze bonusy wszyscy otrzymamy. Jeśli zechcemy, możemy założyć własny lub dołączyć do istniejącego klubu łowieckiego, by poznawać innych wędkarzy i razem brać udział w wypełnianiu zadań. Ostatecznie, możemy również chwalić się naszymi osiągnięciami na personalnej tablicy, jeśli mamy takie życzenie.

Let's Fish

Jak w każdej grze free to play – i tym razem będziemy mieli do czynienia ze specyficzną dla tytułu walutą premium, tutaj w postaci tzw. banknotów. Dzięki nim możemy odblokowywać nowy ekwipunek dużo wcześniej niż pozwalałby na to nasz poziom doświadczenia lub używać ich jako zastępstwo dla domyślnych monet. Możemy je użyć także dzięki codziennej „loterii”, która co prawda nie daje nam żadnych nagród, ale losuje nam konkretne, bardzo atrakcyjne zniżki na kluczowe przedmioty w sklepie. Możemy je oczywiście zdobywać również bez wykorzystania prawdziwych pieniędzy - banknoty są często oferowaną nagrodą w turniejach i specjalnych wydarzeniach w grze, a także jako nagroda za regularne logowanie się.

Let's Fish

Let’s Fish to tytuł zdecydowanie zupełnie wyróżniający się spośród innych gier MMO, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercu każdego wędkarskiego zapaleńca. Natomiast osoby nowe w temacie, z pewnością dowiedzą się wielu ciekawych informacji oraz trudności i wyzwań związanych z tym hobby. To z pewnością gra, która może przykuć na wiele godzin, szczególnie dzięki braku obecności, popularnego dziś w grach darmowych, systemu energii. Mówiąc krótko, możemy grać przez dowolny okres czasu, bez konieczności robienia dłuższych przerw, jak w pełnoprawnych grach wideo.

Let's Fish

Poniżej przedstawiamy kilka rad, które z pewnością przydadzą się początkującym wędkarzom:

  1. Loguj się codziennie, nawet jeśli nie planujesz grać długo. W zamian otrzymasz nagrody za regularne logowanie się,
  2. Podczas wyławiania ryby możesz wyciągać rybę za pomocą przycisku spacji, zamiast myszki,
  3. Pamiętaj by regularnie kupować nowy sprzęt, co pozwoli na wyławianie co raz cięższych sztuk,
  4. Korzystaj z dostępnych bonusów podbieraka, siły, a także zanęt i sieci, by osiągać lepsze rezultaty we wszelkich aspektach gry,
  5. Bierz udział w odbywających się zawodach jak najczęściej – można dzięki nim zdobyć cenne nagrody,
  6. Używaj baknoty z rozwagą – jest to waluta premium, którą w początkowych etapach jest ciężko zdobyć.