Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra KingsAge. Doprowadź swoje królestwo do sławy i dobrobytu!

Doprowadź swoje królestwo do sławy i dobrobytu!

Zostajemy właścicielami niewielkiego zamku, by z czasem rozbudować go do potężnego imperium, które będzie odpowiednio prosperowało i stanowiło bezpieczne miejsce pobytu wielu podwładnych.

KingsAge | Darmowa Gra

Doprowadź swoje królestwo do sławy i dobrobytu! Zostajemy właścicielami niewielkiego zamku, by z czasem rozbudować go do potężnego imperium, które będzie odpowiednio prosperowało i stanowiło bezpieczne miejsce pobytu wielu podwładnych.

KingsAge to kolejna gra MMO przenosząca nas w czasy średniowiecza i jednocześnie działająca w przeglądarce. Naszym głównym celem jest przekształcenie niewielkiego zamku wraz z grupką osadników w potężną twierdzę pełną zamieszkujących okoliczne tereny ludzi i wzbogaconą o najróżniejsze atrakcje. Tytuł wciąga za sprawą swojego rozbudowania i rosnącej chęci rozbudowywania swojego małego królestwa. Rozpoczynając zabawę musimy najpierw zdecydować, w którym kierunku pójść z rozwojem własnej osady. Możemy postawić na rozwinięte centrum handlowe bogate w różnego rodzaju surowce, albo raczej na wysoko rozwiniętą armię gotową na starcia z innymi nacjami. Wokół nas znajdują się królestwa należące do innych graczy i tylko od nas zależy, z kim stoczymy bitwę.

KingsAge

Całkiem przydatną alternatywą jest zawarcie pokoju – wtedy nie jesteśmy narażeni na ataki ze strony danego królestwa, a możemy nawet liczyć na pomoc w razie potrzeby. Warto też handlować z innymi, by zdobyć brakujące surowce, a pozbyć się tych, których aktualnie mamy aż za dużo. Od samego początku należy być przygotowanym na natarcie nieprzyjaciół. W związku z tym konieczne jest szkolenie jak największej ilości żołnierzy w wyznaczonych do tego celu koszarach. Rozbudowa tego budynku jest kluczowa dla stopnia rozwoju naszej armii. Oczywiście wyszkolić możemy wojowników różnego rodzaju. Czasem warto wysłać zwiadowców na misje szpiegowskie, by odpowiednio wcześniej poznać więcej informacji na temat wroga. Chcąc uczynić swoje wojsko bardziej uniwersalnym, warto odblokować tak przydatne zdolności, jak sztukę jazdy konnej czy strzelania z łuku. Ta ostatnia pozwoli na prowadzenie walk z większego dystansu, co naturalnie stwarza nam odpowiednią przewagę.

KingsAge

Nasz przybytek nie z samych potyczek jednak żyje. Konieczne jest częste odwiedzanie rynku, gdzie kupujemy surowce i wysyłamy je w różne miejsca używając specjalnych osłów przewozowych. Podobnie jak w przypadku koszar, jeśli rynek jest wystarczająco rozbudowany, mamy lepsze możliwości handlu. W miarę rozbudowywania swojego królestwa zdobywamy coraz większe uznanie w oczach poddanych. Po jakimś czasie lud stawia nam nawet uwieczniające nasz wizerunek pomniki, mające wyrazić wdzięczność za nienaganne prowadzenie rosnącego w siłę imperium. Ciekawostką jest, że po jego wybudowaniu nasze fortyfikacje zostają wzmocnione o 50%.