Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Infinite Crisis. Wciel się w superbohatera, takiego jak Batman czy Superman!

Wciel się w superbohatera, takiego jak Batman czy Superman!

Infinite Crisis jest dziełem doświadczonego studia Turbine, które ma już za pasem kilka gier online’owych, w tym Lord of the Rings Online i Dungeons and Dragons Online. Są to znane tytuły, które zostały bardzo dobrze odebrane przez graczy. Pytanie jednak, jak wypadną w starciu z tak dużym gatunkiem jakim jest MOBA?

Infinite Crisis

Infinite Crisis | Darmowa Gra

Wciel się w superbohatera, takiego jak Batman czy Superman! Infinite Crisis jest dziełem doświadczonego studia Turbine, które ma już za pasem kilka gier online’owych, w tym Lord of the Rings Online i Dungeons and Dragons Online. Są to znane tytuły, które zostały bardzo dobrze odebrane przez graczy. Pytanie jednak, jak wypadną w starciu z tak dużym gatunkiem jakim jest MOBA?

Infinite Crisis

W Infinite Crisis możemy wcielić się w znane i lubiane postacie z komiksów uniwersum DC Comics, takie jak Wonder Woman, Batman czy Green Lantern. W dodatku każda z postaci ma kilka wersji, z różnych równoległych światów. Oprócz zwykłego Batmana, dostępny jest jeszcze steampunkowy Gaslight Batman czy koszmarny Nightmare Batman.

Infinite Crisis

Tak jak w innych grach tego typu (np. League of Legends) podstawy są podobne. W Infinite Crisis na początek wybieramy jednego z bardzo znanych bohaterów z multiświata DC Comics, dostępni są między innymi Superman, Green Arrow, Flash, Shazam, Robin, Joker i wielu innych. Rozgrywka polega na atakowaniu bazy przeciwnej drużyny i w tym samym czasie bronieniu swojej. Mapa podzielona jest na dwie części, z siedzibami zespołów w przeciwległych rogach planszy. Bazy połączone są trzema alejkami, po których wędrują małe, kontrolowane przez komputer drony. Są one źródłem pieniędzy oraz służą jako mięso armatnie przy ataku. Pomiędzy alejkami znajduje się Miejska Dżungla, w której można znaleźć neutralne potwory, po zabiciu których również otrzymuje się walutę. Jak w każdej grze typu MOBA, trzeba pamiętać, że gra się w drużynie i działać razem ze swoim zespołem. Dzięki temu szansa na wygraną drastycznie rośnie.

Infinite Crisis

Grafika jest bardzo dopracowana i przejrzysta, dzięki czemu bez trudności można odnaleźć się na polu bitwy, co jest podstawowe w grze tego typu. Ponadto oprawa graficzna bardzo dobrze oddaje klimat zniszczonego kataklizmem Gotham. Losowe wydarzenia na mapie również urozmaicają rozgrywkę.

Infinite Crisis

Wymagania sprzętowe nie są wysokie – procesor o prędkości 2,2 GHz, GeForce GT 330 (lub zamiennik), 2GB RAMu, Windows XP/Vista/7/8 i około 3GB wolnego miejsca na dysku.

Infinite Crisis

Podsumowując, Infinite Crisis jest interesującą grą, która najpewniej wciągnie Was na długie godziny i zapewni wiele emocji związanych z online’ową rywalizacją. Studio Turbine wykonało fantastyczną robotę przy tej grze, a zapowiedziane jest jeszcze więcej!

Infinite Crisis