Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Hero Zero. Darmowa gra parodiująca słynnych superbohaterów!

Darmowa gra parodiująca słynnych superbohaterów!

"Od zera do bohatera" – to powiedzenie idealnie opisuje rozgrywkę w grze RPG Hero Zero. W końcu tytuł zobowiązuje! Tym samym w Zero Hero wcielamy się w obwiesia, który kreuje się na superbohatera. Problem polega na tym, że nasza postać nie dość, że jest wątła i łapie zadyszkę po wejściu na drugie piętro, to w dodatku nie grzeszy inteligencją...

Hero Zero

Dostępne również wersje mobilne:

Pobierz z Google Play Pobierz w App Store

Hero Zero | Darmowa Gra

Darmowa gra parodiująca słynnych superbohaterów! "Od zera do bohatera" – to powiedzenie idealnie opisuje rozgrywkę w grze RPG Hero Zero. W końcu tytuł zobowiązuje! Tym samym w Zero Hero wcielamy się w obwiesia, który kreuje się na superbohatera. Problem polega na tym, że nasza postać nie dość, że jest wątła i łapie zadyszkę po wejściu na drugie piętro, to w dodatku nie grzeszy inteligencją...

Zabawa aż kipi dobrym humorem. Na ekranie gry przy każdej możliwej okazji wyświetlane są komiczne komunikaty ze wskazówkami, więc początkujący gracze nie będą mieli problemów z zadomowieniem się w oryginalnym świecie Hero Zero. Mimo tego tuż po starcie łatwo nie jest – trzeba skompletować podstawowe elementy ubioru, aby nie paradować po ulicy w samych majtkach i wywoływać salwy śmiechu, zamiast wzbudzać postrach wśród przeciwników. A że nawet najtańsze ciuchy z lumpeksu (markowych sklepów tu na próżno szukać!) kosztują niemało, trzeba podjąć się wykonania niezbyt ambitnych questów czy prac sezonowych (vide koszenie trawnika), które przynajmniej częściowo rozwiążą nasze problemy finansowe.

Hero Zero

Do wyboru są zarówno tzw. misje czasowe polegające np. na patrolowaniu ulic czy pomaganiu listonoszom, jak również misje walki, które mają na celu zaprowadzenie porządku w sąsiedztwie. Wykonywanie questów czasowych wymaga od gracza jedynie cierpliwości, natomiast w przypadku misji walki wpływ ma także poziom doświadczenia bohatera. Podobnie jest w przypadku pojedynków, które toczymy nie z komputerem, a z innymi graczami. Trzeba mieć się na baczności, ponieważ żywi przeciwnicy w każdej chwili mogą nas zaatakować!

Hero Zero

W Hero Zero podstawą sukcesu każdego superbohatera jest intensywny trening. Poziom umiejętności postaci możemy zwiększyć albo za zgromadzone punkty doświadczenia, albo udając się na salę treningową. Zwiększać można oczywiście siłę i kondycję, ale warto rozwijać też inteligencję oraz intuicję. Tym bardziej, że dwie ostatnie cechy również przekładają się na naszą skuteczność w trakcie walk, tj. podnoszą szansę na zadanie ciosu krytycznego czy uniknięcie uderzenia przeciwnika.

Hero Zero

Ciekawym elementem w Hero Zero jest lista bohaterskich czynów. W zakładce tej można zapoznać się nie tylko z postępami rozgrywki, ale też z wydarzeniami, które należy wykonać, aby móc ukończyć wyzwania zaplanowane przez twórców gry. Tu dobra informacja dla wszystkich graczy – lista bohaterskich czynów ma aż 76 stron, co oznacza mnóstwo zabawy na wiele tygodni! Gdyby jednak wątek fabularny nam nie wystarczył, warto założyć swoją drużynę lub po prostu dołączyć do już istniejącej. Dzięki temu nasza postać stanie się silniejsza i zostaną odblokowane nowe wyzwania. Dodatkowo swoje szanse na zostanie super superbohaterem można zwiększyć kupując za prawdziwą gotówkę Oponki – odpowiednik konta premium. Możliwości zatem nie brakuje. Niech moc będzie z Wami!