Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Ghost Recon Phantoms. Odsłona słynnej serii gier akcji w wersji Free To Play

Odsłona słynnej serii gier akcji w wersji Free To Play

Ghost Recon Phantoms to darmowa, sieciowa gra akcji sygnowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych – Toma Clancy’ego. Wcielasz się w żołnierza przyszłości - szturmowca, specjalistę lub zwiadowcę – i ściśle współpracując z drużyną bierzesz udział w taktycznych walkach we wszystkich regionach naszego globu.

Ghost Recon Phantoms

Ghost Recon Phantoms | Darmowa Gra

Odsłona słynnej serii gier akcji w wersji Free To Play Ghost Recon Phantoms to darmowa, sieciowa gra akcji sygnowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych – Toma Clancy’ego. Wcielasz się w żołnierza przyszłości - szturmowca, specjalistę lub zwiadowcę – i ściśle współpracując z drużyną bierzesz udział w taktycznych walkach we wszystkich regionach naszego globu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms jest wieloosobową grą akcji z widokiem z trzeciej osoby (TPP), stworzoną i rozwijaną przez singapurski oddział doskonale znanego studia Ubisoft. Pomimo przeniesienia realiów Ghost Recon do świata online, twórcom udało się zachować najlepsze cechy poprzednich części: unikalny mechanizm rozgrywki oparty na złożonej współpracy graczy należących do jednego zespołu, ciekawie zaprojektowane, rozległe lokacje oraz świetnie zbalansowany poziom klas postaci. W przypadku tej gry wymagany jest uprzedni download, a więc aby zabrać w Ghost Recona w wersji Free To Play, należy najpierw pobrać i zainstalować klienta gry.

Ghost Recon Phantoms

Aby uatrakcyjnić rozgrywkę i zwiększyć jej żywotność, zespół Ubisoft wprowadził do serii Tom Clancy’s Ghost Recon system awansów na kolejne poziomy doświadczenia. Ponadto swoją skuteczność na polu bitwy można zwiększyć poprzez aktywację zaawansowanych technologicznie urządzeń: optycznego kamuflażu, systemu wykrywającego wrogów czyhających na nas za ścianą, plazmowego pola siłowego czy potężnego ładunku mikrofal raniącego wszystkich wrogów znajdujących się w polu jego rażenia oraz krótkotrwale zmniejszających ich celność. Dla każdej klasy postaci przewidziano inne dodatki na polu walki.

.

Ghost Recon Phantoms

Do wyboru jest standardowy zestaw broni: karabin maszynowy, pistolet, strzelba czy karabin snajperski. Każdy element naszego arsenału można jednak bardzo poważnie zmodyfikować: począwszy od celowników, poprzez różnego rodzaju tłumiki, aż po podwieszane granatniki. Stosować można także specjalne kamizelki kuloodporne, a nawet w pełni zabezpieczające uniformy. Ponadto dzięki systemowi mikropłatności szczególnie zaangażowani gracze mogą w zamian za prawdziwą gotówką uzyskać szybki dostęp do uzbrojenia specjalnego typu. Warto jednak podkreślić, że Ubisoft nie dopuścił do sytuacji, by zamożniejsi użytkownicy stawali się bezkonkurencyjni. Balans rozgrywki jest tutaj zachowany, a najlepsi gracze także mogą zdobyć unikalne przedmioty za osiągnięcia w grze!

Ghost Recon Phantoms

Minimalne wymagania sprzętowe gry to procesor klasy Intel Multi Core, 1-2 GB pamięci RAM, karta graficzna 256 MB zgodna z DirectX 9.0 oraz stałe połączenie z Internetem o przepustowości przynajmniej 512 kb/s. Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms cechuje przy tym bardzo atrakcyjna – jak na grę sieciową stworzoną w modelu Free To Play – oprawa graficzna. Zespół Ubisoft określa najnowsze, sieciowe wydanie Ghost Recon jako „najbardziej społecznościową, wciągającą i konfigurowalną odsłonę serii”, o czym każdy gracz może przekonać się na własnej skórze, uruchamiając ten tytuł całkowicie za darmo!

Ghost Recon Phantoms