Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Generals of War. I Wojna Światowa w Twojej przeglądarce!

I Wojna Światowa w Twojej przeglądarce!

Pragniesz odmienić losy historii? Stać się generałem i walczyć na frontach I Wojny Światowej? Militarna, strategiczna oraz darmowa gra przeglądarkowa "Generals of War" jest właśnie dla ciebie! Szkol żołnierzy, rozbudowuj bazę i weź udział w jednym z największych konfliktów wojskowych XX wieku.

Generals of War | Darmowa Gra

I Wojna Światowa w Twojej przeglądarce! Pragniesz odmienić losy historii? Stać się generałem i walczyć na frontach I Wojny Światowej? Militarna, strategiczna oraz darmowa gra przeglądarkowa "Generals of War" jest właśnie dla ciebie! Szkol żołnierzy, rozbudowuj bazę i weź udział w jednym z największych konfliktów wojskowych XX wieku.

Generals of War jest niesamowitą, batalistyczną grą przeglądarkową, która rzuca nas w sam środek bitew rozgrywanych podczas I Wojny Światowej. Rozgrywkę rozpoczyna się od rozbudowania bazy w odpowiednim sektorze danego kontynentu. Każda taka strefa posiada swoje własne, unikatowe współrzędne, które pozwalają graczom nie tylko na odnalezienie sojuszników czy znajomych, ale także na skuteczny i precyzyjny atak. Oprócz tego Przyszli generałowie dostają wytyczne na jakim obecnie froncie toczą się walki (np. w miejscowości Verdun we Francji).

Gra oferuje nam naprawdę sporo. Generals of War posiada rozbudowany system ekonomiczny, dzięki któremu możemy utrzymywać i rozwijać nasza armię. Każdy budynek odpowiada za kluczowe elementy dobrze zaplanowanych operacji, np. Centrum Dowodzenia pomaga w zorganizowaniu wojska lub siatki szpiegowskiej śledzącej kroki innych armii, a Laboratorium Wojskowe pozwala nam na rozwój lotnictwa czy marynarki tak samo jak Uniwersytet. Wszystkie nasze działania opierają się na kluczowych "zasobach XX wieku": ropie, benzynie, dieselu, amunicji, złocie, pieniądzach oraz diamentach (te ostatnie pozwalają one na szybsze rozbudowywanie naszej bazy wypadowej). Warto również zwrócić uwagę na wiernie odwzorowane wojska. Generals of War pozwala nam na stworzyć praktycznie każdą znaną z I WŚ jednostkę bojową, np. czołg Mark IV, Schneider CA 1 czy A7V, okręt wojenny SMH Santa Elena, HMS Cressy lub krążownik liniowy typu Invicible, a także samoloty pokroju niemieckiego Fokker D. VII, Gotha G.IV, Albatros D.III czy brytyjskiego Sopwith F.1 Camel. Nasze jednostki są podporządkowane wyjątkowo kapryśnym warunkom pogodowym, wpływającym na czas podróży wojsk i transport towarów, które zmieniają się co kilka godzin.

Szata graficzna Generals of War jest przejrzysta, a menu proste i intuicyjne pomimo ogromu możliwości. Jednostki przenosimy od floty do floty kilkoma kliknięciami myszą, tak samo sprawnie rozbudowujemy budynki. Nieskomplikowane, lecz też odpowiednio rozbudowane, narzędzia komunikacyjne dostępne w grze są idealną podstawą przyszłych paktów o nieagresji. Wszystkiemu towarzyszy klimatyczna muzyka, która przenosi nas w niespokojny okres 1914-1918.

Generals of War zainteresuje nie tylko zapalonych strategów, ale także pasjonatów historii, zaintrygowanych ogromnym, międzynarodowym konfliktem zbrojnym jakim była I Wojna Światowa. Dynamiczna rozgrywka pozwoli nam na długie godziny emocjonującej rozgrywki. Wypróbuj sam!