Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Free Aqua Zoo. Stwórz swój własny podwodny raj!

Stwórz swój własny podwodny raj!

Zawsze chciałeś mieć gromadę rybek w akwarium, ale obawiałeś się szeregu obowiązków, związanych z pielęgnowaniem małych przyjaciół? Jeśli tak, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Wystarczy, że poświęcisz dosłownie chwilę na rejestrację, a tajemniczy wodny świat stanie przed Tobą otworem!

Free Aqua Zoo

Free Aqua Zoo | Darmowa Gra

Stwórz swój własny podwodny raj! Zawsze chciałeś mieć gromadę rybek w akwarium, ale obawiałeś się szeregu obowiązków, związanych z pielęgnowaniem małych przyjaciół? Jeśli tak, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie! Wystarczy, że poświęcisz dosłownie chwilę na rejestrację, a tajemniczy wodny świat stanie przed Tobą otworem!

Niestety, ta gra nie jest już dostępna. Zamiast tego proponujemy Ci inne, podobne Multigry:

O grze Free Aqua Zoo:

Free Aqua Zoo

Free Aqua Zoo oferuje Ci możliwość zbudowania niemalże od podstaw wymarzonego akwarium. Zaczynasz bardzo skromnie, bo pod Twoją opiekę trafia zaledwie jedna rybka – w dodatku niewielka i zaniedbana. Twoim zadaniem jest zagwarantować jej idealne warunki do życia. Nie jest to proste, ale dzięki licznym wskazówkom powinieneś błyskawicznie załapać, jakie reguły panują w tej grze.

Free Aqua Zoo

Przy czym rozgrywka nie polega wyłącznie na zajmowaniu się zwierzątkami żyjącymi w szklanych ścianach. Gracz ma również inne obowiązki. Co prawda można pójść na łatwiznę i kupić rybki w wirtualnym sklepie, ale to zabija całą przyjemność z zabawy, bo w Free Aqua Zoo wspaniałe okazy da się również złowić! W tym celu wystarczy wybrać się nad sadzawkę i zarzucić haczyk wraz z przynętą, by po chwili cieszyć się z pierwszej wyciągniętej ze stawu rybki. To dobra wiadomość dla niecierpliwych. W tej grze łowienie nie trwa wieków i co więcej, odbywa się w formie ciekawej, zręcznościowej zabawy.

Free Aqua Zoo

Gdy w akwarium utworzy nam się już małe stado zwierzątek, zwiększy się zakres naszych zajęć. Poza koniecznością karmienia, droczenia się i zaczepiania rybek, nieodzowne będzie regularne czyszczenie ich prowizorycznego akwenu. Z czasem przyjdzie pora na kupno większego akwarium, co rzecz jasna wiąże się z niemałymi kosztami. Jeszcze więcej wirtualnej gotówki zapłacimy za lepsze tereny połowowe. Zastałe Jezioro, Mazurskie Jezioro czy Stawik Kiełkującej Nadziei to zbiorniki, w których pływają jeszcze piękniejsze okazy, niż w Obskurnej Sadzawce! Warto podkreślić, że na wyjątkowo rzadkie ryby bez problemu znajdziemy klientów. Ba, kiedy tylko nasza działalność się rozpowszechni, oni sami przyjdą, by dać nam każde pieniądze za wyśmienite efekty naszych połowów.

Free Aqua Zoo

W Rybiraju, to znaczy w miasteczku, w którym toczy się akcja Free Aqua Zoo, znajdziemy świetnie wyposażony sklep. Wbrew pozorom, będziemy go odwiedzać dość często. Dlatego że w Aquashopie kupimy nie tylko rybki czy pokarm dla nich, ale również rozmaite dekoracje, przynęty czy tła zdobiące nasze akwarium. Jeśli nie uda nam się udźwignąć sporego ciężaru finansowego, istnieje rozwiązanie alternatywne. Wystarczy zainwestować prawdziwą gotówkę w konto premium. Jego posiadacz może liczyć na liczne przywileje w świecie Free Aqua Zoo. Mało tego, w pewnym sensie to może być jedyna droga ku najwyższym lokatom na liście najlepszych graczy! Podstawą jest jednak cierpliwość – dużo cierpliwości. Nieunikniony będzie również spory wkład czasowy. Dlatego nie zwlekajcie ani chwili dłużej, tylko zarejestrujcie się na stronie gry!