Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Fragoria. Emocjonująca darmowa gra RPG!

Emocjonująca darmowa gra RPG!

Fragoria to darmowa gra przeglądarkowa MMO RPG, która oferuje podróż do niezwykłej krainy pełnej skarbów, pięknych krajobrazów i wielkich możliwości. Twoja bohaterska ścieżka musi prowadzić przez zastępy przeciwników. Czy stawisz im czoła?

Fragoria | Darmowa Gra

Emocjonująca darmowa gra RPG! Fragoria to darmowa gra przeglądarkowa MMO RPG, która oferuje podróż do niezwykłej krainy pełnej skarbów, pięknych krajobrazów i wielkich możliwości. Twoja bohaterska ścieżka musi prowadzić przez zastępy przeciwników. Czy stawisz im czoła?

Fragoria to gra z gatunku MMO RPG, choć przypomina raczej typowego hack’n’slasha, a więc wygląda raczej jak Diablo, a nie World of Warcraft czy Everquest. Fragorię uruchamiamy za darmo za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Etap tworzenia bohatera przebiega szybko – gracz określa kilka podstawowych cech postaci. Szybko decydujemy się, czy wcielimy się w kobietę, czy raczej mężczyznę, ustalamy jej wygląd i możemy grać!

Twórcy Fragorii od razu wrzucają nas do zabawy. Zaczynamy od przyjęcia pierwszego questa. Na początku wyzwania są proste, w dalszej fazie rozgrywki zdarza się trafić na naprawdę wymagające misje. Wówczas świetnym pomysłem jest skorzystanie z pomocy innego gracza. Fragoria pozwala bowiem grać w trybie kooperacji z innymi osobami. Ta opcja również udostępniona została w grze MMO RPG za darmo.

Fragoria to nie tylko walka i questy, ale również tworzenie rzadkich i potężnych przedmiotów oraz ciągłe rozwijanie bohatera za zgromadzone punkty doświadczenia. Na początku trudno zdobyć składniki oraz materiały wymagane do wykucia potężnego, zaczarowanego topora, ale bardziej doświadczeni gracze powinni szybko wyprodukować dla siebie lub na sprzedaż całkiem przyzwoity oręż.

Fragoria daje szeroki wachlarz możliwości rozwoju bohatera. To kolejny aspekt gry, który wymaga sporego wkładu czasowego, ale odwdzięcza się rozbudowanym drzewkiem umiejętności. Okno cech naszej postaci to miejsce, w którym zdecydujemy, czy będzie on mistrzem w trenowaniu petów (zwierzaki pomagające nam w walce), władającym magią czarnoksiężnikiem czy twardym barbarzyńcą. Zaczynamy tylko z podstawowym czarem leczenia oraz osłabienia przeciwnika, a reszta zależy tylko od nas!

Do zabawy w tej grze wystarczy tylko myszka. Sterowanie zostało tak zaprojektowane, by nie trzeba było korzystać z klawiatury. Interfejs, mimo że jest pełen opcji, dobrze spełnia swoją rolę i nie odwraca naszej uwagi w trakcie walki. To ważne, bo potyczki odbywają się we Fragorii w czasie rzeczywistym!

Pod względem oprawy wizualnej gra prezentuje się bardzo dobrze. Grafika jest barwna i pełna detali. Mając na uwadze, że to darmowa gra przeglądarkowa, trzeba docenić pracę twórców. Muzyka dobrze uzupełnia to, co dzieje się na ekranie. Warstwa audio buduje przyjemny klimat. Dlatego też jeśli tylko masz trochę wolnego czasu i chcesz się rozerwać, zagraj w darmową Fragorię!