Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Dino Storm. Darmowa gra online - kowboje, dinozaury, lasery. Sprawdź!

Darmowa gra online - kowboje, dinozaury, lasery. Sprawdź!

Dziki Zachód i Dinozaury! Taki właśnie obraz świata ujrzysz w Dino Storm – darmowej grze typu MMO, która daje Ci ogromne możliwości. Możesz tworzyć kopalnie, werbować kompanów do obozowiska, łapać bandytów czy wykonywać dziesiątki zróżnicowanych zadań. Co więcej, gra działa w przeglądarce, zatem download plików nie jest wymagany!

Dino Storm | Darmowa Gra

Darmowa gra online - kowboje, dinozaury, lasery. Sprawdź! Dziki Zachód i Dinozaury! Taki właśnie obraz świata ujrzysz w Dino Storm – darmowej grze typu MMO, która daje Ci ogromne możliwości. Możesz tworzyć kopalnie, werbować kompanów do obozowiska, łapać bandytów czy wykonywać dziesiątki zróżnicowanych zadań. Co więcej, gra działa w przeglądarce, zatem download plików nie jest wymagany!

Zaczynasz z niczym. I to dosłownie. Do Twojej dyspozycji jest dinozaur, pistolet, parę złotych monet i charakterystyczny kapelusz – niczym prawdziwy rewolwerowiec z Dzikiego Zachodu. Zanim zaczniesz budować wspomniane kopalnie, rekrutować ludzi i walczyć z bandytami, musisz przejść przez treningowe zadania. Gdy zapoznasz się z grą, zacznie się prawdziwa zabawa.

Dino Storm

Dino Storm jest stosunkowo rozbudowaną grą akcji, toteż znaczenie ma zarówno poziom i ekwipunek Twojej postaci, ale także implanty, jakie wszczepisz dinozaurowi i zdolności, jakich go nauczysz. Możesz także zwiększać poziom broni, stosując dodatkowe moduły. Rozwiązań jest sporo i tylko od Twojej kreatywności zależy, jaką rolę w świecie Dino Storm odegra Twoja postać. Dodatkowo możesz się wzmacniać poprzez inwestowanie prawdziwej gotówki w Złote Monety, odpowiednik konta Premium.

Dino Storm

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, do pełnej obsługi gry wystarczy myszka. Nawiązujący do serii Diablo pasek skrótów sprawdza się wyśmienicie nawet bez użycia klawiatury. W dodatku większość elementów interfejsu można wyłączyć i cieszyć się pełnią ekranu gry. Co więcej, prowadzenie walk jest banalnie proste. Wystarczy najechać kursorem na przeciwnika, kliknąć lewy przycisk myszy, wybrać stosowną komendę i nasza postać szybko oraz skutecznie rozprawi się z przeciwnikiem.

Dino Storm

Cechą charakterystyczną Dino Storm jest duży świat jak na przeglądarkową grę akcji. Pomimo, że w zasadzie cały czas obserwujemy złocisty piasek i rozciągające się wokół wzgórza, krajobrazy są zróżnicowane, a grafika jest bardzo przyjemna dla oka. Funkcjonuje ona na silniku Unity, zatem wymagania gry sprowadzają się do posiadania odpowiedniego pluginu.

Dino Storm

Od czasu do czasu musimy zejść z pola bitwy i zajrzeć do lokalnych miast, w celu uzupełnienia zapasów. Obszary zabudowane prezentują się jeszcze lepiej, niż otwarte tereny. W tle cały czas przygrywa dopasowana do klimatu gry muzyka. Waszej uwadze polecamy także forum Dino Storm, na którym można umawiać się na wspólną grę i wynajdywać szczegółowe informacje na temat rozgrywki.