Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Dark Orbit. Kosmiczna gra MMO za darmo bez pobierania

Kosmiczna gra MMO za darmo bez pobierania

Symulator kosmiczny przeniesie cię w ekscytujący świat walki o surowce i władzę w przestrzeni międzygwiezdnej. Jako kapitan statku kosmicznego, walcz z obcymi rasami, zdobywaj broń i najlepsze wyposażenie.

Dark Orbit | Darmowa Gra

Kosmiczna gra MMO za darmo bez pobierania Symulator kosmiczny przeniesie cię w ekscytujący świat walki o surowce i władzę w przestrzeni międzygwiezdnej. Jako kapitan statku kosmicznego, walcz z obcymi rasami, zdobywaj broń i najlepsze wyposażenie.

Dark Orbit to internetowa gra kosmiczna od studia Bigpoint (twórcy hitu Drakensang) oparta na mechanice MMORPG. Produkcja zawiera ponadto liczne elementy gier zręcznościowych i gier ekonomicznych. W swych założeniach blisko jej do takich tytułów, jak Eve Online czy gier z serii Frontier i X. Gra znacząco różni się od nich technologicznie, w dużej części została napisana w technologii Flash, a więc jest uruchamiana w przeglądarce. Jest dostępna całkowicie za darmo i oferuje wspólną zabawą nieograniczonej liczbie graczy.

Dark Orbit

Rozgrywkę zaczynamy od wyboru frakcji. Możemy opowiedzieć się po stronie uprzemysłowionej Mars Mining Operation, przyjaznej Venus Resources Limited oraz skupionych na handlu Earth Industries Corporation. Każda organizacja posiada własny rejon w kosmosie i usilnie zwalcza naruszenia granic przez statki z konkurencyjnych korporacji. Na początku zabawy powinniśmy ostrożnie podchodzić do lokacji pozwalających na skoki do kontrolowanych przez przeciwników terenów. Walka jest bowiem na początku bardzo trudna. Po przybraniu barw planetarnych możemy przejść do eksploracji kosmosu. Zanim wyruszymy podbijać Galaktykę, warto poświęcić czas na wizytę w bazie, wysłuchanie wstępu od naszych zwierzchników oraz przyjęcie pierwszych misji i questów do wykonania.

Dark Orbit

Nasz pierwszy statek kosmiczny, Phoenix Starjet, nie ma dobrej broni, dlatego skupiać się raczej będziemy na przeszukiwaniu gwiezdnych pyłów. Mając szczęście odnajdziemy wartościowe surowce, takie jak Prometium, Endurium i Terbium. Początkowo można nimi tylko handlować za pieniądze dostępne w grze, później możemy skorzystać z laboratorium i przetopić je na przydatne nam materiały: Prometid, Duranium i Promerium, pozwalające lepiej wyposażyć i poprawić statystyki naszego statku kosmicznego.

Walka na początku ogranicza się do starć z niewielkimi statkami gwiezdnych piratów, uzbrojonymi jedynie w lasery. Podobnie jak misje i questy, walka również może być źródłem dochodu i doświadczenia, niezbędnego do zdobywania kolejnych leveli. Wraz z rozwojem idzie zakup większego statku, zamontowanie dodatkowych laserów i rakiet oraz wyposażenie go w generatory mocy i wydajne pola ochronne, dzięki którym można pokonać w walce silniejszych przeciwników, a nawet innych graczy w trybie PvP. Z uwagi na dużą liczbę użytkowników na dłuższą metę nie da się unikać konfliktu, dlatego warto dołączyć do jakiegoś wpływowego klanu.

Dark Orbit

Zdobywając kolejne levele i kierując coraz potężniejszymi statkami, bardziej docenimy także wbudowany system aukcji, który pozwala graczom na handel szczególnie przydatnymi elementami ekwipunku i surowcami. Programiści zrobili dobry użytek z technologii Flash, tworząc za jej pomocą elegancką szatę graficzną (z pięknymi tłami kosmosu) i dodatkowo obdarzając tę grę MMORPG klimatyczną oprawą dźwiękową. Szczególnie ambitni gracze mogą rozważyć wykup opcji premium, które mogą okazać się przydatne w wielu momentach rozgrywki. Jeżeli natomiast będziesz potrzebował pomocy, forum Darkorbit będzie doskonałym miejscem do jej znalezienia. Polecamy wszystkim fanom gier sci-fi!