Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra BiteFight. Rozstrzygnij walkę między wampirami i wilkołakami!

Rozstrzygnij walkę między wampirami i wilkołakami!

Internetowa gra RPG, w której wcielamy się w jedną z dwóch ras – Wilkołaka lub Wampira. Jako żądna mięsa lub krwi istota polujemy na ludzi i inne stwory, by zdobywać złoto i coraz bardziej rosnąć w siłę.

BiteFight | Darmowa Gra

Rozstrzygnij walkę między wampirami i wilkołakami! Internetowa gra RPG, w której wcielamy się w jedną z dwóch ras – Wilkołaka lub Wampira. Jako żądna mięsa lub krwi istota polujemy na ludzi i inne stwory, by zdobywać złoto i coraz bardziej rosnąć w siłę.

BiteFight to przeglądarkowa gra MMORPG stworzona przez niemiecką firmę Gameforge GmbH. Sama rejestracja i rozgrywka jest darmowa, ale istnieje opcja nabycia tzw. Piekielnych Kamieni, które dają nam większe możliwości i różnego rodzaju dodatki. Jest to jednak całkowicie opcjonalna sprawa i tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się płacić realne pieniądze za pewne elementy zabawy. Równie dobrze możemy bawić się całkowicie za darmo i czerpać z tego dużą radość.

BiteFight

Naszą pierwszą decyzją w BiteFight będzie wybór rasy, gdyż możemy wejść w skórę Wampira albo Wilkołaka. Na pierwszy rzut oka nie różnią się one zbytnio od siebie, ale z czasem zauważamy, że w wyniku polowań ci pierwsi zdobywają krew, a drudzy mięso. Wszystkie nasze działania sprowadzają się do tego, że w miarę upływu czasu rośnie nam poziom doświadczenia, a wraz z nim – najbardziej istotne statystyki. Siła, obrona, zwinność, wytrzymałość, czy charyzma – każda z tych cech ma kluczowe znaczenie dla powodzenia nie tylko w trakcie samej walki, ale i poprzedzającego ją polowania. Sukcesywnie wykonując te czynności zdobywamy wspomniane doświadczenie, które gromadzimy także przez wykonywanie misji, czy pracę na cmentarzu.

BiteFight

To jednak polowania są tu najczęściej uskutecznianą rutyną, gdyż dzięki nim zdobywamy również niezwykle potrzebne złoto. Napadać możemy na przeciwną sobie rasę, ale też na ludzi lub Demony. W czasie pojedynku zazwyczaj wygrywa silniejszy, ale nie zawsze się to sprawdza, gdyż swoją rolę odgrywa tu również swego rodzaju czynnik losowy.

BiteFight

Trzeba pamiętać o tym, że każde polowanie niesie za sobą koszt określonej ilości złota, co zawsze trzeba odpowiednio kontrolować i nie przesadzać z wydawaniem gotówki. Z drugiej strony za każdy litr krwi lub kilogram zdobytego mięsa również się wzbogacamy, więc samemu należy ocenić, jakie podejście jest bardziej opłacalne. Zgromadzonych funduszy możemy się pozbywać również u Kupca, który posiada sporo przydatnych przedmiotów. Co ciekawe, ich ilość zależna jest od naszego aktualnego poziomu doświadczenia, więc tak naprawdę dopiero z czasem wirtualny sklepik się rozbudowuje. Osobna kwestia to liczba przedmiotów jaką możemy posiadać – ta z kolei zależy od poziomu wspominanej kryjówki. Oczywiście kluczowe jest nabywanie coraz mocniejszej broni i bardziej wytrzymałej zbroi, dzięki czemu wyniki walk częściej mogą być przeważane na naszą korzyść.