Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Battlefield Heroes. Sieciowa strzelanka na wesoło

Sieciowa strzelanka na wesoło

Wojna na wesoło? To może niezbyt odpowiedni temat do żartów, ale czasami właśnie warto trochę luźniej podejść do sprawy, czego dobitnie dowodzi gra Battlefield Heroes! Zamiast rozlewu krwi i jęków konających żołnierzy, mamy tu mnóstwo humoru i tony dobrej zabawy. A przecież o to właśnie chodzi!

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes | Darmowa Gra

Sieciowa strzelanka na wesoło Wojna na wesoło? To może niezbyt odpowiedni temat do żartów, ale czasami właśnie warto trochę luźniej podejść do sprawy, czego dobitnie dowodzi gra Battlefield Heroes! Zamiast rozlewu krwi i jęków konających żołnierzy, mamy tu mnóstwo humoru i tony dobrej zabawy. A przecież o to właśnie chodzi!

Battlefield Heroes to mocno zręcznościowa gra akcji nastawiona na zmagania w sieci. Jest to zatem idealna propozycja dla tych, którzy wprost kochają chwalić się refleksem w rozgrywkach wieloosobowych i którzy ponad wszystko cenią prostotę. Być może niektórych zaskoczy fakt, że w Battlefield Heroes wykorzystano widok z trzeciej osoby, ale już pierwsza potyczka powinna wszystkim sceptykom wyłożyć jak na tacy zalety takiego rozwiązania. Można śmiało stwierdzić, że gdyby gracz miał ukazaną rozgrywkę w innej perspektywie, manewrowanie pojazdami byłoby znacznie utrudnione.

Zaczynamy dość typowo, bo od wyboru strony konfliktu i klasy postaci. Wyłącznie od nas zależy, czy dołączymy do odważnej i pełnej wigoru Royal Army czy też zdecydujemy się raczej zostać członkiem przebiegłej National Army. Co prawda wybór ten ma znaczenie marginalne, ale może akurat komuś bardziej przypadnie do gustu styl jednej ze stron i tym samym wstępna selekcja nie będzie losowa, a dokładnie przemyślana. Zupełnie inaczej jest w przypadku zdefiniowana klasy. Soldier, Gunner oraz Commando to jednostki całkowicie odmienne pod względem umiejętności bojowych. Soldier świetnie sprawdzi się w bitwach z udziałem wielu graczy, podobnie zresztą jak Gunner, z tą jednak różnicą, że ten drugi to szczególnie twardy gość. Przeciwieństwem obu klas jest ostatni z wymienionych, czyli Commando. To żołnierz-skrytobójca, który nie ma sobie równych w szybkich, zaplanowanych atakach na niewielką skalę. W razie gdybyś zdecydował się na klasę mimo wszystko nieodpowiadającą Twojemu stylowi grania, nie masz się co martwić – w Battlefield Heroes na jednym koncie możesz mieć aż czterech różnych bohaterów!

Tym, co szczególnie rzuca się w oczy podczas grania, jest dynamika rozgrywki. Momentami naprawdę trudno połapać się w tym chaosie! To znaczy może i rzeczywiście czasami dochodzi do gorączkowych sytuacji, ale w Battlefield Heroes słowo „chaos” ma konotacje wyłącznie pozytywne. Pomimo, że na większości map obszar bitwy jest rozległy, nie raz i nie dwa zdarzy Wam się wziąć udział w walce niemalże w zwarciu. W razie gdyby zrobiło się za gorąco, niegłupim pomysłem jest zasiąść za sterami czołgu i jednym strzałem z działa ostudzić zapał nadgorliwych przeciwników. W takich kryzysowych sytuacjach świetnie sprawdzi się również jeep. Wsiadamy, uruchamiamy silnik i zwiewamy gdzie pieprz rośnie!

Choć Battlefield Heroes to gra całkowicie darmowa, za prawdziwe pieniądze możemy (aczkolwiek nie musimy) wykupić tzw. Battlefunds. To wirtualna waluta, dzięki której zabawa stanie się dużo łatwiejsza. Punkty Battlefunds możemy na przykład wykorzystać do nabycia potężnych broni czy specjalnych przedmiotów dających przewagę na polu bitwy albo do szybszego zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności bohatera. W Battlefield Heroes nasza postać bowiem wraz z przebiegiem rozgrywki staje się coraz lepsza! Czy reasumując warto zatem zagrać? Cóż, Drogi Graczu, jeśli nie sprawdzisz, to się nie przekonasz. Ale chyba wiele nie tracisz, grając w darmowy tytuł?