Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra Battle Knight. Paladyn czy Mroczny Rycerz? Wybór należy do Ciebie!

Paladyn czy Mroczny Rycerz? Wybór należy do Ciebie!

Bezpłatna gra internetowa online, w której wcielamy się w średniowiecznego rycerza. Sami decydujemy czy rozwiniemy go w kierunku dobra lub zła.

Battle Knight | Darmowa Gra

Paladyn czy Mroczny Rycerz? Wybór należy do Ciebie! Bezpłatna gra internetowa online, w której wcielamy się w średniowiecznego rycerza. Sami decydujemy czy rozwiniemy go w kierunku dobra lub zła.

BattleKnight to przeglądarkowa gra MMO RPG stworzona przez niemiecką firmę Gameforge GmbH. Choć gra jest w gruncie rzeczy darmowa to akceptuje również mikropłatności, o ile chcemy szybciej zaistnieć wśród innych graczy. Wybrane wzmocnienia wykupujemy bowiem za specjalne rubiny, które w czasie normalnej rozgrywki są bardzo trudne do zdobycia i najłatwiejszym sposobem na wejście w ich posiadanie jest zapłata realnymi pieniędzmi. Jest to jednak tylko opcja i nikt nas do tego nie zmusza, a równie dobrze można bawić się bez opłat.

Battle Knight

Wcielamy się tutaj w postać średniowiecznego rycerza toczącego walki z przeciwnikami i nabijającego w ten sposób swój poziom doświadczenia, stając się tym samym coraz silniejszym i bardziej zwinnym wojownikiem. Największym atutem tej produkcji jest jednak możliwość prowadzenia naszego bohatera jedną z dwóch dróg – dobrą lub złą. Każda z nich niesie ze sobą zmiany w rozgrywce, a także oferuje inne umiejętności do wykorzystania w następujących po sobie bitwach. Ważną częścią zabawy w BattleKnight jest wykonywanie misji, dzięki którym można ulepszać swojego rycerza. Już tutaj wiele zależy od jego stopnia karmy, bowiem będąc prawym wojownikiem bierzemy udział w tzw. misjach osłaniających, z kolei stojąc po stronie zła dokonujemy napadów. Przed wykonaniem danego zlecenia musimy się najpierw upewnić, że jesteśmy w posiadaniu odpowiedniej ilości punktów misji. Każde zadanie trwa od 10 do 30 minut – im dłużej, tym więcej potrzebujemy punktów na jego zaliczenie. Alternatywną metodą na zarabianie pieniędzy jest praca. Trwa ona po kilka godzin, a wraz z wyższym poziomem doświadczenia dostajemy coraz więcej srebrników.

Battle Knight

Nasza postać w zależności od swojego nastawienia posiada różne moce przydatne w walce. Dobry rycerz skupia się więc na zdolnościach defensywnych, podczas gdy zły to przede wszystkim ofensywa. Poszczególne umiejętności aktywowane są za odpowiednią ilość punktów karmy, które dostajemy po zakończeniu pracy lub misji. Wśród nich można wymienić takie zwiększające siłę lub naszą odporność, ale też odbierające przeciwnikom energię bądź poprawiające zwinność potrzebną do unikania niebezpiecznych ciosów. Ciekawie rozwiązano motyw pojedynków, bowiem ich wynik zależy nie tylko od naszych statystyk i dostępnego uzbrojenia, ale też wybrania odpowiednich miejsc, w które nasza postać uderza i się broni. Każda zmiana to koszt kilku srebrników, ale warto się decydować na taki wydatek, gdyż często odpowiednie ustawienie może zagwarantować nam sukces nawet z silniejszym przeciwnikiem. To bardzo ważne szczególnie gdy chcemy wziąć udział w turniejach, gdzie zdobywamy określone tytuły. Toczymy tutaj starcia z coraz bardziej wymagającymi rycerzami, a w przypadku wygranej mamy same korzyści. Z czasem możemy łączyć się z innymi graczami tworząc zakony. Zbierając coraz więcej jego członków możemy rozbudować sobie swoją siedzibę w postaci zamku. Wprawdzie przynależność do zakonu jest w pełni dobrowolna i nikt nas do niej nie zmusza, ale dzięki temu możemy toczyć wojny z konkurencją, więc nie ograniczamy się tylko do potyczek z pojedynczymi osobami.