Darmowe gry Gry MMO Do pobrania Salon gier Gry na WWW
Darmowa Gra 11Legends. Manager piłkarski Free To Play działający w przeglądarce

Manager piłkarski Free To Play działający w przeglądarce

11Legends to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku managerów piłkarskich, w której wcielasz się w rolę zarządcy klubu piłki nożnej. Do Twoich obowiązków należy więc dbanie o rozwój zawodników, rozbudowywanie infrastruktury klubu, znajdywanie sponsorów i utrzymywanie płynności finansowej.

11Legends | Darmowa Gra

Manager piłkarski Free To Play działający w przeglądarce 11Legends to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku managerów piłkarskich, w której wcielasz się w rolę zarządcy klubu piłki nożnej. Do Twoich obowiązków należy więc dbanie o rozwój zawodników, rozbudowywanie infrastruktury klubu, znajdywanie sponsorów i utrzymywanie płynności finansowej.

11 Legends to przykład historii od zera do bohatera. W miejscowym klubie, który przyjdzie Ci poprowadzić, wszystko poszło nie tak. Organizacja jest na skraju bankructwa, murawa aż prosi się o wymianę, a co gorsza – to nie tylko wyniki finansowe mrożą krew w żyłach zarządowi, a przede wszystkim wprost katastrofalne wyniki sportowe. Możesz wiele zdziałać odpowiednio zestawiając drużynę na boisku czy mądrze ustawiając plan treningowy. Co więcej, zawodników możesz także wyposażać w specjalne przedmioty zwiększające ich umiejętności.

11Legends

Przy czym jak to zostało wspominane na początku, w przeglądarkowym 11Legends jesteś przede wszystkim zarządcą klubu, a nie managerem piłkarskim. Musisz więc zadbać o rozbudowę infrastruktury. Tworzysz budynki spośród takich kategorii jak: Arena, Trening, Klinika, Siedziba Związku, Sklep Kibica i Biuro. Progres w przypadku niektórych będzie wraz z przebiegiem rozgrywki bardzo symboliczny, ponieważ rozszerzenie Areny to aż 13 etapów!

11Legends

Na tym Twoja rola w darmowym 11Legends nie kończy się. Aby klub prawidłowo funkcjonował i miał płynność finansową, potrzebni są sponsorzy. Zorganizuj więc ciekawy event, aby ich zainteresować i być może dzięki temu zachęcić do wydania funduszy na Twoją organizację! Zarabiać możesz także na sprzedawaniu gadżetów w sklepie kibica czy transferach zawodników, a jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach marketingowych, finansowych lub treningowych, zatrudnij specjalistów z różnych dziedzin i dzięki nim rozwijaj swój klub jeszcze szybciej. Oczywiście będą oni pracować dla klubu za sensowną sumę pieniędzy – w 11Legends walutę stanowią tzw. golsy.

11Legends

11Legends to wyjątkowa gra sportowa. Choć ten przeglądarkowy manager piłkarski nie ma oszałamiającej oprawy graficznej, to poziom rozbudowania, liczbą opcji i możliwych rozwiązań spokojnie może rywalizować z budżetowymi produkcjami. A tu wszystko macie za darmo! Nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać – choćby mnóstwo dobrej zabawy na wiele godzin. Wystarczy się zarejestrować - to kwestia wypełnienia zaledwie trzech pól - i… już można grać. Warto dodać, że gra sygnowana jest przez znanego piłkarza, Lothara Matthausa. 11Legends to gra od firmy Upjers, odpowiedzialnej także m. in. Za Koyotl i Kapi Hospital.